Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żaden team nie jest w formie.

Ostatnie 2 tygodnie Envy - GTA V

Ostatnie 2 tygodnie Titan - wakacje

Ja dałem low (6 euro, wygrana z dziś) na Titan.

Maniac i Ex6tenz muszą zagrać tak jak z HR, apex jako entry frager musi dać z siebie wszystko, Kenny gra słabo, przyzwyczajony do agresywnej gry, lecz po updacie...

­

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

envyus pieprzyło się 2 dogrywki z jakims tier 3 teamem i ledwo wygrali :)

titan, mimo, ze ogolnie ostatnimi tygodniami nie powala grą (szczególnie po nerfie awpy), potrafi się spiąć, jakiś czas temu ugrali na fnatic 2-0, a hr, które ostatnio wygrało z nimi 2-1, porobili jak chcieli

a envy? właściwie to przegrywa z każdym t1 teamem i gra w kratkę z t2 i t3 teamami

 

można spokojnie lecieć większe sumy na titan, ja nie przemyślałem i poleciałem 2 euro, ale myślę, że powinni ugrać

Opublikowano

No cóż, podkusiło na betowanie chociaż nie byłem pewny. Ale, że nie był to wysoki bet to i tak jestem na plusie i dzisiejszy dzień zaliczam do udanych.

Opublikowano

Tak jak myślałem Envy spokojnie to ugrało. I 12 euro wpadło do kieszeni :D

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Cóż

 

969821431239002949229.png

 

Chyba muszę znaleźć sobie inne hobby ;)

Opublikowano

SpaceSoldiers vs  GPlay?? dign z envy- co myslicie spadna % envy bo mysle , ze dign ma szanse

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Ile straciłeś?

 

Niewielkie kwoty, bo mam zablokowany rynek :x Około 1 ojro

Opublikowano

SpaceSoldiers vs  GPlay?? dign z envy- co myslicie spadna % envy bo mysle , ze dign ma szanse

Ja zaryzykowałem na GPlay, będzie raczej wyrównany mecz. Dig vs Envy nie mam pojecia ale raczej low na Dig.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mapy do SS i GPlay:

Inferno - raczej pick Gplay, ale pewny nie jestem, SS także tam coś gra.

Nuke 50/50

Mirage 55/45

Cache 50/50.

tak 16:0 dla gplay

sygnatura.png

Opublikowano

GPlay gra dużo lepiej, raczej spokojnie wygra. Dobrze, że nie obstawiałem tego meczu. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...