Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No i ładnie FNC wchodzi, 12-1, teraz myślę nad fullem na ldlc.white. Co o tym myślicie?

Nie podpowiem, ale trzymam się swojej zasady - nie betuję na mało znane teamy :)

­

Opublikowano

ez fnatic, ciekawe kiedy nV sie odbuduje 

Nie potrzebują odbudowy, tylko skupienia się na grze. Ostatnio grali więcej w GTA V niż CS'a.

Skupią się na grze, zaczną trenować i wrócą na właściwe tory.

 

Gdyby Envy wygrało pistoletówkę (mieli 4v2), to może byłoby inaczej, co nie zmienia faktu, że Envy nie potrafi pokonać Fnatic.

­

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

Nie oszukujmy się, envy totalnie ma teraz gdzieś CS'a i woli grać w GTA i inne gierki, kiedyś mieli po ponad 80 h w ciągu 2 ostatnich tygodni a teraz z 20.. natomiast w GTA po 50 i więcej.

Co nie zmienia faktu, że i tak nie daliby rady Fnatic; chyba nigdy z nimi wygrali.

 

http://prntscr.com/72b1n8

 

HR wygrywa na cache (prawdopodobnie mapa Titan) 16:14.

Druga mapa to Train (raczej wybór HR, zapewne trenowali ją na bootcampie. Ostatni mecz Titan na Train odbył się ponad rok temu :)

­

Opublikowano

to hujoza i znów tracę skiny ja p******e -.-

walę już to obstawianie nie dosyć że obstawiłem skinami po 25 centów bo nic więcej nei mam to jeszcze przegram -.-

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

to hujoza i znów tracę skiny ja p******e -.-

walę już to obstawianie nie dosyć że obstawiłem skinami po 25 centów bo nic więcej nei mam to jeszcze przegram -.-

Na czym dziś przegrałeś? 

­

Opublikowano

ech po co płaczesz mi tu? 

to jest twoja wina ze przegrałeś :)

Ja stawiam na pewniaków (chyba) i na razie dobrze mi chyba idzie :D

 

co myślicie o becie na g2? pokarzą klasę?

Postawilem aż 3 euro (tyle co brat wygrał z fanatik)

Opublikowano

ech po co płaczesz mi tu? 

to jest twoja wina ze przegrałeś :)

Ja stawiam na pewniaków (chyba) i na razie dobrze mi chyba idzie :D

 

co myślicie o becie na g2? pokarzą klasę?

Postawilem aż 3 euro (tyle co brat wygrał z fanatik)

3$ na G2 vs VP? No to ggwp, raczej G2 nie pokarzą klasy, a ten mecz to w 90% pewniak na VP. 

graphic.png

Opublikowano

i jak myślałem łatwy train i będzie pewnie 2-1 dla titan :) bet na g2 zawsze spoko, szczególnie z tymi oddsami. oba teamy są równie nieprzewidywalne, mecz to bo2, a g2 na pewno nie zasługuje na 15%.

 

@Bartek4175- haha dude vp nie takie mecze przegrywało

Opublikowano

Trzecią mapą HR vs Titan, to dust2? 

tak :) analizuje i chyba hr gra lepiej! :) ale może jeszcze traina dadzą radę! :)

 

bardzo ładny comeback! oby do końca dali rade! :)

sygnatura.png

Opublikowano

na niczym, ostatnio przegrałem titan vs dignitas i teraz znów na titanach przegrywam i nie będę miał nic -.-. Jakiś skin do mp7 za 9 centów i to wszystko eh...

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

i jak myślałem łatwy train i będzie pewnie 2-1 dla titan :) bet na g2 zawsze spoko, szczególnie z tymi oddsami. oba teamy są równie nieprzewidywalne, mecz to bo2, a g2 na pewno nie zasługuje na 15%.

 

@Bartek4175- haha dude vp nie takie mecze przegrywało

łatwy, prawda? 15:15.

Duże pojęcie o grze, prawda? 

­

Opublikowano

Pirtusi dostają od G2? Czy mi się wydaje?

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

kto lepszy na dd2 hr czy titan?

 

ładnie po ct grają hr :)

Raczej HR

 

//

Co myślicie o meczu lunatik vs mostlyh?

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...