Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdyby paki nie podłozyl w ostatniej to by wygrali.

 

było

 

2 vs 1 

 

nasz podlozyl pake jak byl0 0.05 sec do konca ... :C

podłożyli, nie zabił ich przeciwnik, lecz stres. Niepotrzebnie wychylał i w szybkim czasie już było 1 na 1.

 Zresztą chodzi mi o cały mecz. 3 rundy eko całkowicie sobie odpuścili. Dziury w smokach i słabe krycie na A (minise).

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jest remis 1-1 ale g2 było bliskie ! w 1 mapie przegrali 16-14 :C

Nie da się wygrać mapy samym ct. Po stronie terrorystów brak pomysłu na grę.

Opublikowano

Okej, jak na razie wszystko idzie po mojej myśli. ^^
KFish rozniosło CPlay - z*********e odbił 1vs1 + defuse. :) Mimo tego, że terrorysta miał przewagę stojąc na BS - mógł od razu chować się za cement, albo iść w kanały, do tego wiedział skąd przybiegnie przeciwnik, to i tak przegrał. Myślę, że po prostu zjadł go stres, wiadomo, to nie jest gra o nic. :) 

Teraz jakiś mid na KFish vs K1CK. :) 

graphic.png

Opublikowano

Ja skipuję, dziwne procenty są w ogóle. Low X6.

Cholera, nie zdążyłem full na KFish... 

Dobra, zaraz obczaję co się dzieje i LGB vs X6.

graphic.png

Opublikowano

Nie stawiam więcej na G2, za dużo błędów popełniają :)

 

Nie da się wygrać mapy samym ct. Po stronie terrorystów brak pomysłu na grę.

To są teamy z t2, więc nie wymagaj od nich solidnej gry, tak jak w t1. Każdy popełnia błędy, tym bardziej na takim poziomie. 

­

Opublikowano

narazie jestem dziś +3 euro

 

jeszcze dziś śmieci postawiłem

bjQ9IJr.png

1A0Q24R.png

 

 

watpię, zę coś wejdzie ale to śmieci :D

 

mialem na vp postawic ale za powno oddało skiny z g2 ;c

sygnatura.png

Opublikowano

narazie jestem dziś +3 euro

 

jeszcze dziś śmieci postawiłem

bjQ9IJr.png

1A0Q24R.png

 

 

watpię, zę coś wejdzie ale to śmieci :D

 

mialem na vp postawic ale za powno oddało skiny z g2 ;c

Pierwsze wątpię, że wejdzie, ale w drugim może akurat Ci się poszczęści. ;p Ja może fulla polecę na LGB, może wejdzie.

graphic.png

Opublikowano

Pierwsze wątpię, że wejdzie, ale w drugim może akurat Ci się poszczęści. ;p Ja może fulla polecę na LGB, może wejdzie.

tak pierwsze juz lose :D myślę o drugim ;d

 

co myślicie o tych meczach? dopiero dodane ;d

M4YIxvn.png

sygnatura.png

Opublikowano

Pierwszy low/mid na FlyingV, a drugi najlepiej skip/low na mniejszy procent.

Co ty gadasz, vVv i FenixFire są na tym samym poziomie ja rzucam mid na vVv i FenixFire. Procenty napewno się jeszcze drastycznie zmienia mecze 70-30 dla mnie.

Opublikowano

Co ty gadasz, vVv i FenixFire są na tym samym poziomie ja rzucam mid na vVv i FenixFire. Procenty napewno się jeszcze drastycznie zmienia mecze 70-30 dla mnie.

Właśnie dlatego, że są na podobnym poziomie, to albo skip, albo low na mniejszy procent, jak coś to większy win. :)

 

Może wejdzie, full. ;/ 

 

93954257705378494739.png

 

:unsure:  :unsure:   :unsure:  :unsure:

graphic.png

Opublikowano

Właśnie dlatego, że są na podobnym poziomie, to albo skip, albo low na mniejszy procent, jak coś to większy win. :)

 

Może wejdzie, full. ;/ 

 

93954257705378494739.png

 

:unsure:  :unsure:   :unsure:  :unsure:

Ja rzuciłem na x6, podobno Rain nie gra(nie potwierdzone) także wole nie ryzykować.

Opublikowano

Nieźle mi idzie, od 4 dni mam bilans 11 meczy, 8 wygranych, 0 przegranych, 3 remisy http://prntscr.com/6zezf7

 

Aktualny stan EQ: http://prntscr.com/6zez8d( zaczynałem od tego p2000 ).

 

Fajnie bo znowu są Amerykańskie mecze, za 2 dni FACEIT, więc trochę znowu zarobię. 

 

CLG gra BO5, więc jako tako nie powinni przegrać, co do TMP do pomyślę.

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...