Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Analizuje ktos cl9-mouz? z tego co widzialem to 4 z 5 meczy wygrali cl9 , no ale to nic nie swiadczy

1377531174-U173186.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

༼ つ ◕_◕ ༽つ CLG TAKE MY ENERGY ༼ つ ◕_◕ ༽つ

 

Nie sądze, żeby weszło, ale jakieś śmieci można postawić 

 

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Obstawia ktoś GGWP vs Weplay?

Dziś fartownie wpadła chroma 2 zamieniłem na 'kilka' można obstawiać.

9329dd7c56c79643m.png

Obym tym razem wszystkiego nie przegrał :|

Żałuje, że nie postawiłem więcej na Titan ;\ ale zawsze coś. 

bd12d8ba69875f59med.png

 

Miałem edytować, żeby nie pisać posta pod postem. Proszę moda o 'sklejenie" 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

TSY vs WP?

 

opłaca się coś stawiać na WP? mają jakąkolwiek szansę?­

Raczej nie mają, TSY wygrało z Piter. 

Zresztą to nn lepiej pomiń ew. postaw lowa na WP.

Opublikowano

Żałuje, że nie postawiłem więcej na Titan ;\ ale zawsze coś. 

bd12d8ba69875f59med.png

 

Miałem edytować, żeby nie pisać posta pod postem. Proszę moda o 'sklejenie" 

co to za stronka??

 

 

VP czy mouz?

grają bo3

­

77512f97859e.jpg

Opublikowano

co to za stronka??

 

 

VP czy mouz?

 

z tego co wiem, to niby TaZ ma nie grać :O ?

­

Csgolounge tylko mam własne tło.

Ciekawe jakie będą % na ten mecz? Dlaczego Taz ma nie grać?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Csgolounge tylko mam własne tło.

Ciekawe jakie będą % na ten mecz? Dlaczego Taz ma nie grać?

jednak gra, jakieś ploty na fb walili ;)

obecnie 66% na VP.

Nie wiem na kogo postawić, bo jednak mouz sobie radzi z VP np. na mirage grają równy poziom.

Ktoś może wie jakie mapki?

­

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Po tym, jak przewaliłem 15 ojro na fnatic, poleciałem desperacko 4 na nihilum i 1 na mouz. Nihilum ma kiepską serię, ale bez problemu może się odbić. Zagrali z CLG bardzo ładny meczyk i byli blisko wygranej, podczas gdy C9 dostało stompa. Oddsy na ten mecz powinny być koło 58-42. Póki szanse są poniżej 30%, warto zaryzykować. Poza tym, nie widzę innych meczy wartych postawienia. Na flipside i CLG jest za mały kurs.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...