Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe konto i nie mam skinów jeszcze, więc zarzuciłem to co miałem ostatnio na low % - 33% i 11%.

Przeoczyłem mecz Fnatic vs VP, ale jest dobrze. Z 0.08 zrobiło się ponad 1 euro.

55237992854e9.png

 

/Jak zrobię z tego 5 Euro to będzie git :]

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie.Otóż daje sobie ostatnią szansę na betowanie.I na steam mam 4 euro i stąd moje pytanie.Lepiej kupić do obstawiania dwa skiny po 2 euro czy np. 8 skinów po 50 centów?

Opublikowano

Mam pytanie.Otóż daje sobie ostatnią szansę na betowanie.I na steam mam 4 euro i stąd moje pytanie.Lepiej kupić do obstawiania dwa skiny po 2 euro czy np. 8 skinów po 50 centów?

Według mnie 8 skinów po 50 centów.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Online.

To są chyba kwalifikacje do lana. 

Jeśli Online to Flipside ma szanse, jest to drużyna która gra bardzo dobrze online(szczególnie simple). Wczoraj vs VP grali bosko, i to właśnie pokazuje ich siłe online.

Na'Vi gra dobrze LAN i Online także tutaj dużo się nie zmienia, z nowym zawodnikiem -> Flamie grają bardzo dobrze, jest on podporą Guardiana i to właśnie tych dwóch zawodników jest kluczowych.

Szczerze to nie sądze że Flipside ogra Na'Vi aż 3 mapy, także moim zdaniem medium Na'Vi.

Moje oddsy:

Na'Vi 65-35 Flipside

Oddsy CSGL:

Na'Vi 77-23 Flipside

 

Jeśli oddsy na csgl spadną poniżej 20% na Flipside rzucam na nich ICB.

Opublikowano

Titan czy TSM ? 

Mapa bardziej dla Titan, a do tego jest 39%. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Titan czy TSM ? 

Mapa bardziej dla Titan, a do tego jest 39%. 

Najpierw obejrzyj mecze TSM z Fnatic. 

 

Złe godziny XDD

Według mnie 55/45 dla TSM - najlepiej dać na nich lowa. 

­

Opublikowano

To nie f3 grali dobrze, tylko vp c*****o. Ez navi.

 

Śmieszne są te analizy że niby f3 grało świetnie, gówno prawda :) EZ Na'Vi :)

Pisaliście coś o tym że flipside gówno gra?

Simple znowu pokazuje jaką bestią jest w drużynie i jak bardzo go potrzebują, w Katowicach go nie było a był im potrzebny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...