Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na`Vi vs. Fnatic


Fnatic vs. NiP


Fnatic vs. Titan


 


Potrzebuje wiedzieć który z meczy jest najpewniejszy na dziś.


Z góry dzięki.


Opublikowano

 

Na`Vi vs. Fnatic

Fnatic vs. NiP

Fnatic vs. Titan

 

Potrzebuje wiedzieć który z meczy jest najpewniejszy na dziś.

Z góry dzięki.

 

Na`Vi vs. Fnatic

Opublikowano

 

Na`Vi vs. Fnatic

Fnatic vs. NiP

Fnatic vs. Titan

 

Potrzebuje wiedzieć który z meczy jest najpewniejszy na dziś.

Z góry dzięki.

 

Żaden nie jest pewny - BO1

Opublikowano

Dzięki za kolejne przeje*ane skiny :)

Będziesz obwiniał osobę za to, że źle ci podpowiedziała?

Z takim podejściem daj sobie spokój z betowaniem. 

­

Opublikowano

Żaden nie jest pewny - BO1

Dokładnie, jeszcze weźcie pod uwagę:

Fnatic vs Na'Vi

Map: Overpass

Fnatic winrate: 67%  (9-4)

Na'Vi winrate: 63%  (10-6)

Także dużo będzie zależeć od nożówki według mnie.

 

Fnatic vs NiP

Map: Inferno

Fnatic winrate: 65% (91-45)

NiP winrate: 66% (111-57)

Taka sama sytuacja jak wyżej.

 

Fnatic vs Titan

Map: Inferno

Fnatic winrate: 65% (91-45)

Titan winrate: 54% (35-28)

 

Według mnie najpewniejszy mecz to Fnatic kontra Titan, tym bardziej, że będzie można sprawdzić wcześniej formę Fnatic na inferno z Nip'em.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

NAVI VS FNATIC

 

Mapa overpass, bo1. Na teraz fnatic jest lepsze, navi ma teraz flamie'go i teraz pewnie jeszcze się nie przyzwyczaił, radze low/med na fnatic.

 

NiP vs FNATIC

 

Tak naprawde 50/50, olof nie wyczaruje nic z teca, został znerfiony, tak samo jw & allu muszą sie przyzwyczaic do nowego AWP. Mapa inferno, więc lepiej postawić LOW na fnatic.

 

TITAN VS FNATIC

 

Znowu inferno. kennyS opublikował że z awpy raczej nic nie wyczaruje przy tym update. 65/35 dla fnatic, low/med na nip.

 

C9 VS eLevate

 

Mapa nuke - czyli mocna mapa elevate. Ale wiadomo że C9 jest dobrą drużyną. icb/low elevate.

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1393469-obstawianie-by-steelie/#entry11830219

 

Opublikowano

Stawiam na Titan.

Niedawno odbili się od dna, Fnatic jest bez formy dziś, a przez kilka minut jej nie złapią.

Jeżeli Kenny zagra jak zawsze (głównie liczy się TT, otwierające fragi), to Francuzi powinni dać radę.

­

Opublikowano

ez skins jak to się mowi

6j856u.jpg

Swoją drogą, co to za teamy? LDLC to jakaś organizacja nowa? 

 

Jeżeli ktoś chcę obstawiać mecz C9 i eLevate, to najlepiej skip - Nuke, 50/50. 

­

Opublikowano

Obstawiłem Fnatic vs Nip i przewaliłem itemy warte 2.15 euro. Teraz obstawilem Fnatic vs titan i wygralem itemy sporo warte + moj item zwrocil mi sie z 3 nalepkami wartymi po 0,36 każda a obstawilaem bez nalepek.  TMP czy OC ? Co stawiac ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...