Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LDLC White vs Team Acer

B01 Mapa: Inferno

LDLC W:

LDLC White to dawny team Platinum, można ich zaliczyć do Tier'u 2 teamów co prawda, jako Platinum grali już dawno a teraz jako LDLC White grali vs LGB na Inferno(9-16 dla LGB). Ich osiągnięcia to jak sięgam pamiecia w 2014 na turnieju ESWC pokonanie NiP'u(wygrali 16-10), i przegrane z takimi teamami jak LDLC(13-16), Titan(8-16), Epsilon(13-16), Hellraisers(12-16). Reszta gier z teamami takiego samego poziomu, min. k1ck, CPH Wolves, KaBuM.TD.

 

Team Acer:

Drużyna dobrze wyskillowana, 5 dobrych graczy, jako team grają od niedawna przynajmniej ja tyle wiem, bardzo dobrze grają jak na Tier 2. Gier tego teamu nie przypominam sobie prawie wogóle. Mają dobre pistoletówki i to jest napewno kluczem do sukcesu.

 

Bet:

Napewno przewagą LDLC jest doświadczenie i zgranie, od czasów Platinum lineup się nie zmienił co bardziej przemawia do mnie żeby im zaufać, Team Acer jest napewno dobry skillowo, i są wyjątkowo dobrzy jako indywidualni gracze. Mapa to Inferno napewno nie ma co lecieć full'a na tak niepewny mecz, pamiętajcie BO1 wszystko może się zdarzyć.

Moim zdaniem mecz procentowo 60-40 dla LDLC White.

Rzucam na nich Medium(80$).

 

x6tence vs K1CK

BO3 jakie mapy to się okaże.

Iberyjskie El Classico, te teamy już wiele razy spotykały się przeciwko sobie. Ostatni mecz był w 2014 roku, mapka Inferno i k1ck wygrało 16-9.

k1ck:

Team składający się z dobrych graczy, a fox jest z nich najlepszy, co by tu nie mówić mają opanowane kilka map ale na niektórych jednak kuleją co widać. Gra w CT jak i w TT naprawde dobrze im idzie nie widać różnicy, no chyba że trafi się nuke(jak każda drużyna mapa bardziej CT sided). Drużyna z górnej półki Tieru 2. 

 

x6tence:

Drużyna już z Tieru 1 ale trzymająca się dolnej półki, napewno dobrzy gracze, Musamba najbardziej wyskillowany i najlepszy z całej drużyny. Napewno mają mocne Inferno, Mirage, Nuke. Pistoletówki nieźle opanowane co widać po statystykach. Napewno są troszkę lepsi od ostatniego spotkania z k1ck. 

 

Bet:

No co tu dużo mówić przedstawiam Head to Head(dostałem link od kolegi).

 

 

2jupiMv.png

 

 

Procentowo mecz 50/50, napewno procenty na CSGL przemawiają żeby rzucić coś na k1ck.

Ja rzucam Low(30$) na k1ck.

 

UWAGA!

NIE ODPOWIADAM ZA ITEMY KTÓRE PRZEGRALIŚCIE 

JEŚLI NIE CHCECIE NIE CZYTAJCIE TEGO CO PISZE

 

Potem wrzucę ile postawiłem na dany team, pozdrawiam.

Co to za stronka ze spojlera ? Gdzie znajdę statystyki drużyn jak na tym ss.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

LGB vs FSID3 ??

 

a powiecie dlaczego nie mam skinów na csgo lounge?

mam wszystko dobrze, tylko dzisiaj coś mi się zepsuło -,-

­

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Prawdopodobnie TA dało ff i LDLC wygra

0.5 euro do przodu :D

tak, wiem, że to śmieciowe ale ostatnio poczułem się zbyt pewnie przy obstawianiu i tak wyszło, że został mi głównie ak47 blue laminat, którego zostawię na jakiś pewniejszy mecz :p

Opublikowano

LDLC VS ACER na 90% bedzie na mapie de_inferno, polecam stawiac na acer ;-)

Miałem racje, że inferno, nie wiadomo co by się działo w CT, ale ACER był ddosowane od początku i mecz off - skiny oddane, podrzucam moje bety:

 

Orbit - GPlay - FULL NA Orbit, jednak czekam jeszcze i oglądam mecz ORBIT VS 3DMAX

Opublikowano

@up: a mówiłeś ORBIT vs GPlay full na orbit xD

Taaa, ale po meczu z 3Dax zmienilem beta ;-)

Ale teraz dalem all na ORBIT z PITER, wszyscy zmienili bety, bo orbit przegralo 2 mecze, jednakze uwazam, ze teraz rozgrzani dadza rade, jak nie to i tak na + jestem.

Opublikowano

@NasteeR EZ Skins EZ Life mi troche u Ciebie zasmierdziało

 

 

 

Co myślicie o jutrzejszych meczach? Ja bym stawiał tak. Jednak doradzcie co zmienić albo na co więcej.

Penta v TSM < TSM [bardzo mocny Full na TSM bo małe procenty a raczej wygrają.. nie mam dużo itemsów bo tylko P90 Asiimov [bS], M4A1-S Społowiały S**t [0,18] i jakis SzymczoQ za 8

 

Potem jeszcze raz na TSM bo grają po 2 mecze..

 

Następnie mamy mecz G2 v Orbitkii Tu chyba skipne bo ostatnio orbitki przegrywają a na G2 średnio mi stawiać bo zawsze jak na nich stawiałem to przegrywałem

 

Wieczorem pużnym mam Mouz v VP x2 tutaj chyba postawie to co wygram z TSM/Penta na VP w pierwszym meczu a jak przekurwią to 2 na mouzy.

 

 

Co myslicie? Może nie betować tego tylko coś innego? ;3­

55aR3G.png

Opublikowano

Moje dzisiejsze BETY:
 
FNATIC - LGB:
80:20
Full na FNATIC, najlepsza drużyna na świecie powinna wygrac ten mecz, zwłaszcza, że grają w lidze FACEIT, gdzie potrzebują punkty.
Virtus.Pro vs Mouz:
70:30
Full na Virtusów, grają BO2, więc nie możliwe, żeby 2 razy przegrali z Mouz, a jak będzie 1;1 to skiny do zwrotu ;-) Ponadto uważam, że VP radzi sobie w 100% ze słabszymi drużynami, dlaczego? Drużyny takie jak Mouz, G2, Orbit itd. grają taktycznie, a VP takie drużyny po prostu miażdźy, gorzej z NIPEM albo dawne LDLC, gdzie chłopaki skillowo są lepsi od VP
Titan vs Na'Vi
55:45
Stawiam medium na Titan, wygrali z Na'Vi 2:0 na SLTV + grają na mapie de_inferno, gdzie liczę na skill Kennego ;-)
Piter vs Monarchs
70:30
Nie wiem czemu takie % na CSGOLounge, dla mnie mecz pewny. Stawiam FULL na PITER
TSM VS LGB
60:40
Stawiam low na LGB, nie wiadomo jak TSM z formą po SLTV + obie drużyny grają o złote kalesony.... Zresztą zobaczę jeszcze jak LGB poradzi sobie z Fnatic ;-)
 
Moje ostatnie bety:

t3c05b.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...