Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mecz NiP z Titan warto obstawić. Oczywiście na NiP (o ile procent będzie w granicach 75-80) - BO3, lan, NiP jest jednym z głównych faworytów. Jeżeli KennyS zagra jak zawsze, to Titan ugra może jedną mapę.

­

Opublikowano

Mecz NiP z Titan warto obstawić. Oczywiście na NiP (o ile procent będzie w granicach 75-80) - BO3, lan, NiP jest jednym z głównych faworytów. Jeżeli KennyS zagra jak zawsze, to Titan ugra może jedną mapę.

skąd to info ?

Opublikowano

skąd to info ?

W titanach gra tylko KennyS, apex też ładnie klika. Ale kiedy tych dwóch zawodników ma gorszy dzień to, to jest już totalnie inna drużyna. W Katowicach było to samo, Kenny miał słabszy dzień i przez to przegrali. NiP jest bardzo doświadczoną drużyną na takich turniejach, ale stawianie na nich dzisiaj to jest totalny debilizm, zobacz sobie procenty. xD

Opublikowano

NiP vs Titan - polecam wejść lowem czy nawet midem na NiP, KennyS nic nie strzelał z AWP (Titan'i grają pod niego i zazwyczaj to on otwiera tabelę) a NiP jest w formie, przewiduję tutaj 2:0 dla NiP'u jak wezmą ten LAN na poważnie. [LOW/MID]

 

NiP [LOW/MID]

Opublikowano

obstawiam, że wygra: NiP oraz TSM

więc w takim razie czekają nas mecze:

VP vs. NiP

EnVyUs vs. TSM

 

w takim razie bym polecał postawić [medium/high] na NiP

oraz [medium] na TSM ;)

 

obecnie VP nie pokazuje dobrej formy, ostatnio straszna porażka na inferno z NiP.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

ja to stawiam na Navi ostatnio pokazali że mogą ugrywać :) inferno wygrali na fnc niestety dalej nic. Jak przegrają trudno i tak dużo nie stawiam bo za dużo nie mam ;d

Sygnatura.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...