Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też postawiłem fulla na dig :D

 

@Kokoszka.

 

mój full to ~30 ojro oby wygrali :D

Na przyszłość - nigdy nie stawiaj fulla, max 50%, bo będziesz z niczym.

 

Dignitas jest bardziej doświadczone, są ostatnio w formie - zobaczymy :)

­

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja też fulla postawiłem, bo kusiły mnie %%. Mam nadzieję, że dig ugra skoro tak jak mówicie wybierają mape . Na inferno powinni dać radę gorzej z dustem czy nuke gdzie 3dmax ostatnio z kaczkami wygrał po 16-1.

@Rorschach dzięki, że napisałeś :D bo tak to bym nawet nie zobaczył :D  To mam nadzieję, że jak 3d max tak dobrze szło z kaczkami to i również tak dobrze pójdzie z dignitasem, który z kaczkami wygrał tylko 16-12 na duście.

Opublikowano

Ja też fulla postawiłem, bo kusiły mnie %%. Mam nadzieję, że dig ugra skoro tak jak mówicie wybierają mape . Na inferno powinni dać radę gorzej z dustem czy nuke gdzie 3dmax ostatnio z kaczkami wygrał po 16-1.

@Rorschach dzięki, że napisałeś :D bo tak to bym nawet nie zobaczył :D  To mam nadzieję, że jak 3d max tak dobrze szło z kaczkami to i również tak dobrze pójdzie z dignitasem, który z kaczkami wygrał tylko 16-12 na duście.

 

zmieniles na 3d?

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

DD2, mapa 3dmax, ku*w@, nie zdażyłem zmienić na 3dmax...

Dig tez gra dobrze na dd2 ale wydaje mi sie ze 3dmax ma spore szanse, zobaczymy jednak!

gl gl gl gl gl dig!

 

@Rorschach

 

hahahaha XDD

 

Można powiedzieć to samo o dig, jak przegra >.<

 

W Głowie "go 3dmax", sercem "go dig!" xD ^_^

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jeżeli dig wybierało mapę i zdecydowali się na dd2, to na pewno nie po to, aby celowo przegrać. 

Pomyślałem dosłownie o tym samym, miałem to pisać ale wyprzedziłeś :D

Nie znam się na tych ligach ale jeżeli dig faktycznie wybierało mapę to powinni wiedzieć, że 3dmax gra bardzo dobrze na dd2.

W takim bądź razie, GL to DIG.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Zaraz mecz będzie.

Wszyscy gracze już są na serwerze. 

Wiadomo, narazie jest info tylko ;)

Czekamy.

20074212302448139240.png

 

@ edit

 

Ruszyli, dignitas gra po stronie TT, może być hard.

 

@ edit

 

Pistolety przegrane, wiedziałem, że to się tak skończy..

 

@ edit

 

Dignitas wygrało eco :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

2:1 dla dig po TT i przerwa od 3DMAX :)

Będzie pewnie 3-1, 3DMAX ma ECO.

Ciśnienie mi skoczyło gdy dignitas wygrali drugą rundę na eco.

 

3DMAX na fullu, wiedziałem, że ugrają tą rundę.

Będzie bardzo ciężko dla dignitasów, szkoda, że nie zaczeli po CT.

 

@ edit

 

Co te 3dmax takie kille przez smoke.. omg.. śmierdzi coś, perfidnie jak gość wyskoczył gość oddawał strzały.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

ŁOOOOOOOO CO 3Dmax ugrało teraz to ja nie wiem czy dig ugra jednak ten mecz :D

 

No i ten ACE... ah

Opublikowano

Jest źle panowie, bardzo źle, mówiłem, że 3dmax ma spore szanse  :unsure: :unsure:

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Dig zapomniało, że trzeba plantować XDDDD

Mieli molotova rzuconego na bombsite

 

 

 

JA P******E TO JAKAS KOMEDIA, KOLEJNY ACE DLA 3dMAX I TO DOSYĆ EASY

Opublikowano

Mieli molotova rzuconego na bombsite

Smoke nikt nie miał? Czekali do ostatniej sekundy.

 

Już 3 rundy mają - wystarczy, że ugrają chociaż do 6 i wygrają pistoletówkę. 

­

Opublikowano

Smoke nikt nie miał? Czekali do ostatniej sekundy.

 

Już 3 rundy mają - wystarczy, że ugrają chociaż do 6 i wygrają pistoletówkę. 

Według mnie niech bedzie minimum 5 i ugrać pistolety w ct.

Nie będzie minimum 5 = gg 3dmax and bye skins and wygrałbym 200 na 3dmax :unsure: :angry: xD xD

 

@ edit

 

dig ma po 3,3 - 3,5k i grają fulla bez granatów, gg 3dmax ;d

 

@ edit

 

dignitas juz wie, ze przegrali dlatego mają wyjebane.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

 

@ edit

 

dignitas juz wie, ze przegrali dlatego mają wyjebane.

Pierdolisz, jeszcze ugraja coś dig :D

Myślę że 5/6 dla nich będzie w tt

Opublikowano

xarte z 3dmax ma ddosy, wywala go.

może oddadzą skiny(chciałbym bo 3dmax ma spore szanse :D).

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

3DMAX prawdopodobnie zagra z jakimś stand-inem teraz

pewnie mecz bedzie przeniesiony, zagrają jutro lub bedzie zamkniety i skiny oddadzą, mozliwy stand-in tak jak mowisz.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...