Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Legenda
Opublikowano

Właśnie myślę nad tym ile dać na Titanów? Med?

 

 

Low/Med

 

Morda prosiaka jak wygrał z shoxem na 7-7 bezcenna.

 

To rozbrojenie bomby przez olofa :P

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakby to powiedziało 80% osób w tym temacie, gdyby stracili beta.

"nV throw, a wy jestescie amebami jeśli nie wierzycie."

nV powinno wygrać już na cachu, na nuke nie mieli większych szans.

No nic, finał 50/50 to sobie strzelajcie ;) Ja podziękuje.

TuByłaSygnatura.png

Legenda
Opublikowano

Finał dla Titan.

 

- Lepszy snajper

- Flusha brak formy

- Pronax jej nie ma nigdy

- Zmęczony skład fnatic (mimo, że pro scena to siedź tyle godzin przed monitorem i bądź skupiony) 

- Titan celowo nie męczyło się z VP by oszczędzać siłę na finał

- Tytani oglądali zmagania szwedów przeciwko ex-LDLC

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Legenda
Opublikowano

Niech % spadną do 39% na Titan <3

 

Boję się oglądać ten mecz, ale muszę zobaczyć Razem Ponad Kilo jak przejedzie się po szwedach oraz liczę, że kennyS wygra z prosiakiem.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

to to jest med twoim zdaniem? xD

Niektórzy wydają hajs rodziców, niektórzy nie. 

 

Będą jakieś mecze jeszcze? 

mcc2NPD.png

2x med

Przy okazji, jak taki czarny ekran mieć? 

­

Opublikowano

Niektórzy wydają hajs rodziców, niektórzy nie. 

 

Będą jakieś mecze jeszcze? 

Przy okazji, jak taki czarny ekran mieć? 

themes.

zastanwiam sie czy nie iśc, w Denial z C9

btw. powie cos ktos o tych publiclir?

evkNjzo.png

ZMIANA z tego co wiem to kluczowi zawodnicy nie zagrają dziś dla nEophyte

rzkFrrQ.png


<3 <3 <3 <3

Opublikowano

W nEo nie gra 2 podstawowych graczy. Kierowałbym się w stronę  Publiclir.

dokładnie dowiedzialem sie tego z hltv, oby dużo osob nie zmienilo beta, wiecej hajsu dla mnie.

rzkFrrQ.png


<3 <3 <3 <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...