Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Negoria.pl Start 4 maja godzina 18:00! [Dedyk] [Hard]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 543
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zezwalam na brak generatora z powodu błędów

Dobroduszny Montes xD

 

Doczytałem prezkę i swierdzam fakty :D :

 

Szkoda, że jest ten BS. Bydzie za łatwo z bonami( tak wgl. to wchodzą maks? Mam nadzieję, że nie :-) )

 

Skąd wierzchowce i pety??

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Wszystko pięknie i ładnie tylko ten bs.Jesteście do niego pewni? Rozumiem, że w dzisiejszych czasach to podstawa ale raczej dla medium/easy.
Życzę powodzenia ;)

PzKVkWh.png

Profesjonalna obróbka video
 

Opublikowano

Wszystko pięknie i ładnie tylko ten bs.Jesteście do niego pewni? Rozumiem, że w dzisiejszych czasach to podstawa ale raczej dla medium/easy.

Życzę powodzenia ;)

Fakt , ale taki "handlowiec" nie musi ściągać BS'a ze stron "zawirusowanych" macie tutaj pewniaka co nie ? :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Rozjabało mnie to

 

Podziękowania dla zajebistych osób które pomagały przy tworzeniu serwera:
 

- Murilz - Zajebisty Grafik pomagał nam w trudnych chwilach

- Arisa - Najlepsza na świecie graficzka murilzem 

- Warnox - Najlepszy ClientMaster na świecie

- Quarel - chociaż mało pomogłeś i tak dziekujemy!

- DjPallaside - Dzięki za pomocną dłoń z reklamą

- ZabQ - wskazywał nam dobrą drogę 

- Izumi - Wykrył kilka bugów 

- Quentis - Pomagał ziomek w questach 

- Sensual - to tobie dziękujemy praktycznie za wszystko

- Kamer - Dzięki za wskazanie błedu w game 

- Badar - Dzięki za te słowa na GG

- Romix - Mistrz mistrzów w pomocy przy zabezpieczaniu

- Teodor - Dzięki za system PO ziomek 

- Nevereni - Dzięki za zrobienie zajebistego forum 

- SurMistrz - Dzięki za sponsoring Dedyka,Strony,Forum i opieki 

- Kizior - Pomagał nam w trudnych chwilach Dzięki!

- Terenzo - Ty mistrzu jesteś PROOO !

 

 

Sory ale na serwer nie wbije i nie polecam gdyz zostal zrobiony praktycznie przez osoby z poza teamu

z czego wnioskuje ,ze administracja malo co potrafi i gdy zabraknie tych osob serwer padnie Szkoda czasu.

Opublikowano

 

Rozjabało mnie to

 

Podziękowania dla zajebistych osób które pomagały przy tworzeniu serwera:

 

- Murilz - Zajebisty Grafik pomagał nam w trudnych chwilach

- Arisa - Najlepsza na świecie graficzka murilzem 

- Warnox - Najlepszy ClientMaster na świecie

- Quarel - chociaż mało pomogłeś i tak dziekujemy!

- DjPallaside - Dzięki za pomocną dłoń z reklamą

- ZabQ - wskazywał nam dobrą drogę 

- Izumi - Wykrył kilka bugów 

- Quentis - Pomagał ziomek w questach 

- Sensual - to tobie dziękujemy praktycznie za wszystko

- Kamer - Dzięki za wskazanie błedu w game 

- Badar - Dzięki za te słowa na GG

- Romix - Mistrz mistrzów w pomocy przy zabezpieczaniu

- Teodor - Dzięki za system PO ziomek 

- Nevereni - Dzięki za zrobienie zajebistego forum 

- SurMistrz - Dzięki za sponsoring Dedyka,Strony,Forum i opieki 

- Kizior - Pomagał nam w trudnych chwilach Dzięki!

- Terenzo - Ty mistrzu jesteś PROOO !

 

 

Sory ale na serwer nie wbije i nie polecam gdyz zostal zrobiony praktycznie przez osoby z poza teamu

z czego wnioskuje ,ze administracja malo co potrafi i gdy zabraknie tych osob serwer padnie Szkoda czasu.

 

Przepraszam bardzo ale to są podziękowania każdy sie do czegoś przycznił w jakiś sposób . 

 

Serwer głównie robiony jest przez 1 osobe ale pomysły zostały "od kilku"

 

Przemyśl trochę twoja wypowiedź i pomyśl troszkę jak serwery powstają bo z twojego posta wnioskuje że mało wiesz o serwerach .

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Server polecam, napewno zagram, mam nadzieje ze server na 'dluzej'.

Opublikowano

moja sygnatura wszystko mowi, czekalem na taki serwer od X czasu

jedyne co mnie odrzuca to ten alchemik , wierzchowce  i fryzury

nie mozecie zostac przy oldschoolowych fryzurach ?

apropo wierzchowce sa z bonusami czy czyste

Czekam na prawidzwego oldschoolowego hard'a m2

Opublikowano

moja sygnatura wszystko mowi, czekalem na taki serwer od X czasu

jedyne co mnie odrzuca to ten alchemik , wierzchowce  i fryzury

nie mozecie zostac przy oldschoolowych fryzurach ?

apropo wierzchowce sa z bonusami czy czyste

Dokładnie, tak samo ten lew na start. Nie lepiej było dać po prostu zwykłego konia, ewentualnie bojowca? Nowości nowościami, ale co za dużo to niezdrowo.

Opublikowano

Zagram. =)

Brakuję mi tylko informacji o broniach na 30lv. Będą one dropiły standardowo z Bestów czy jakoś inaczej ? Jeśli nie doczytałem, a było o tym napisane to wybaczcie :)

Jedyne co mnie odrzuca to ItemShop bo wiadomo ,ze jeśli ktoś wpakuję pieniądze to będzie duużo lepszy tak samo jak na PL, ale oczywiste jest, ze serwer musi zarobić na swoje utrzymanie.. Tak czy inaczej wbiję na serwer i zobacze jak to wygląda w praktyce :)

Opublikowano

Zagram. =)

Brakuję mi tylko informacji o broniach na 30lv. Będą one dropiły standardowo z Bestów czy jakoś inaczej ? Jeśli nie doczytałem, a było o tym napisane to wybaczcie :)

Jedyne co mnie odrzuca to ItemShop bo wiadomo ,ze jeśli ktoś wpakuję pieniądze to będzie duużo lepszy tak samo jak na PL, ale oczywiste jest, ze serwer musi zarobić na swoje utrzymanie.. Tak czy inaczej wbiję na serwer i zobacze jak to wygląda w praktyce :)

Bronie 30lv tak z bestów.

  Tak naprawdę  to wszystko co w ItemShopie jest dostępne w grze tylko trzeba będzie na to dłużej zapracować, 

Opublikowano

Będzie dostępna w jakiś sposób zmianka skili?

To jest jeszcze do ustalenia pogadać musimy przed startem się ustali czy dodamy do isu czy nie :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Ceny w IS po ch... ^_^.

3 DNi expa 20 zł. (Gameforge mniej zdziera na PLu ) :).

Miałem zagrać ale IS to przesada powodzenia.

Reklama w sygnie.


Opublikowano

ilu tutaj bedzie gralo ludzi ?

 

+1000 ??

Wątpię jak dotychczas tylko 1 osoba ma zamiar nagrywać serię z serwera. Reszta osób zrobiła tylko szumu, że taki serwer jest i każdy zaraz zapomni więc nie wydaję mi się choć nie mówię, że to niemożliwe życzę serwerowi jak najlepiej.:]

Reklama w sygnie.


Opublikowano

To jest jeszcze do ustalenia pogadać musimy przed startem się ustali czy dodamy do isu czy nie :)

Nie dodawajcie tego, bo będzie bezsensowne męczenie się bm'em, kiedy taki wp'ek wbije max'a i zmieni Sb na bm'a.. Potem wpadnie i rozpierdoli wszystko co się rusza - jak dla mnie ta zmianka maxymalnie do nie wiem, 55 / 60 lvl powinna być, nie dalej, gdyż powtarzam męczenie się bm'em nie będzie miało sensu.

Moim zdaniem bronie 30 powinny być np z questa u kapitana, po wbiciu nwm, 29 / 30 lvl idziesz do niego on daje Ci questa np jakiś tam generałów czy metiny i wtedy dostajesz u niego wybraną broń oczywiście nie +9, taki pomysł poddałem, gdyż znaleźć best'a na starcie będzie graniczyło z cudem :) Jeżeli przewidujecie tyle bydła na start, taki quest był by bardzo stosowny do tego..

Pozdrawiam, Sith / GreeR

 

 

Edit :

Podajcie tabele z bonusami - jakie wchodzą ;)

Usuńcie ulepszacze do przedmiotów do 30 lvl.

Do skrzynek ucznia może dodajcie jakieś małe ilości zmianek i dodań, jeżeli jest o nie trochę ciężej ( nie duże ilości, po 5-10 sztuk)

Czy po wbiciu skilla na np.: m5 później przejdzie on automatycznie na G ?

Dodajcie łączenie się 5 bonów z tych szkatek, gdyż będą zapychać eq

Wywalcie inteligencje boga smoków, gdyż to gunwo nic nie daje xD

Dodajcie łączenie się KU, gdyż będzie to zapychać eq w chuj :)

Jak narazie to tyle, dzięki za przeczytanie.

Jeszcze raz pozdrawiam, Sith / GreeR.

Opublikowano

Serwer fajny, na 100% zagram, ale? tylko mi się wydaje to dziwne ? xD

  Paysacerad Cennik
10zł psc - 1000 monet 
20zł psc - 3500 monet 
40zł psc - 5200 monet 
80zł psc - 12000 monet 
140zł psc - 22000 monet 
200zł psc - 40000 monet 
Chcesz kupić SM za paysafecard? 

Skontakuj się, napisz do mnie na gg 16013222 
Zacznij pisać tak: 
Mój kod psc : 123123 
Mój login : blablabla 
Za ile psc : 20zl 

kupując psc za 2x20zł mamy 7k smów a kupując raz za 40zł mamy tylko 5,2k ? xD

1363095337-U286162.png
Opublikowano

Mam pytanie te fryzury do wybrania bez bonusu, to sa podstawowe? czy to sa taki same jak z bonusami czyli afro itp?

Opublikowano

Serwer odradzam ,ponieważ głowny założyciel nie zna się na tworzeniu serwerów ,a ten serwer powstał z plikow balanti mało co edytowane kilka nowości typu kupiony System Osiągnięć skończy tak jak reszta serwerów surmistrza i jego bandy ,która ma problem z naprawieniem najprostrzych bugów.

Opublikowano

IS ma przystępne ceny tylko naprawde prosze was o wyrzucenie ppk  i lizaka z isa. To naprawde psuje gre na każdym serwerze. Popatrzcie na serwery gdzie lizak i ppk są dostępne i tam gdzie nie są.Tam gdzie ich nie ma gra sie o wiele przyjemniej 

Opublikowano

Widzę reklamę macie dobrą, ale niestety na hardzie już się nie wybijecie, za dużo tego jest. Maksymalnie tu na start 600 osób wejdzie, po tygodniu zostanie 200 i upadnie. No ale nic powodzenia. 

xD 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...