Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co jest wtf nie mogę kupić kufli .... przecież można było nawet jak jest 10/10 naprawcie to

 

 20 razy można tylko

 

 

Wszyscy mają po 500 bo dużo ludzi bugowalo :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

 20 razy można tylko

 

 

Wszyscy mają po 500 bo dużo ludzi bugowalo :)

20 kufli haha to gry nie będzie zobacz topke sami łucznicy jak tu grać jak takie OP gówno :D

Opublikowano

No i git, dobre rozwiązanie, dajcie jeszcze dmg magowi

 

Luk więcej wali niż mag czasami ...

nie czasami tylko ciągle zobacz topke sami łucznicy i ja mag xD

Opublikowano

Sporo zmian jak na nie "BETE"

Może warto było by ustalić przez święta co i jak a po nich odpalić na nowo bez zmian typu:

- awanturniczość dzienna

- koszty statystyk

- ceny zwierzaków

- ilość grzybów na start

- ilośc złota na start

- ilość grzybów i złota za zadanie

- częstotliwość wypadania artefaktów

- lochy i klucze

- wc ilość przedmiotów do spuszczenia

 

Poźniej tylko zostanie to:

- wieża i pomocnicy

- gilda : wpłaty złota i grzybów, wydalanie z gildi, ataki, lochy, katapulta

 

Ja bym szedł tym tropem :D

Chcesz sobie popykać bez stresu :D

Wejdż tu : http://www.mpcforum.pl/topic/1206813-sf-serwer-game/

Opublikowano

Sporo zmian jak na nie "BETE"

Może warto było by ustalić przez święta co i jak a po nich odpalić na nowo bez zmian typu:

- awanturniczość dzienna

- koszty statystyk

- ceny zwierzaków

- ilość grzybów na start

- ilośc złota na start

- ilość grzybów i złota za zadanie

- częstotliwość wypadania artefaktów

- lochy i klucze

- wc ilość przedmiotów do spuszczenia

 

Poźniej tylko zostanie to:

- wieża i pomocnicy

- gilda : wpłaty złota i grzybów, wydalanie z gildi, ataki, lochy, katapulta

 

Ja bym szedł tym tropem :D

Lochy gilidii podobno działają... tak przynajmniej mówił admin.... ale ja jakoś nie moge zaatakować :/

Dodamy co godzine wc pasuje?

Nom

 

Ilu trzeba członków aby zrobic pierwsze lochy gilidii?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...