Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o sexie przed 18-stką?


Gość Sortiq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sex przed 18-stką jest spoko, tylko pamiętajcie chłopaki że nie znaleźliście chuja w śmietniku żeby wsadzać w byle jaką procę.

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Do tego trzeba jeszcze dodać edukację seksualną w szkołach której w tym kraju prawie niema, nauczycielki które uczą wolą mówić żeby tego nie robić (problem z głowy c'nie?), niż nauczać co robić żeby zaraz nie było sytuacji że dziecko zrobiło dziecko i płacz w mediach i skandal i w ogóle.

wielka brytania gdzie dzieci zachodza w ciaze w wieku nawet 12-16 lat jest doskonalym przykaldem jak genialnym pomyslem jest nauka o seksie  w takim wieku, byc moze robia to nieodpowiednio

co do reszty twojego posta zgadzam sie w 99%

i daruj hashtagi bo ci wychodza jak klocki przy zatwardzeniu #mengele

hue hue hue

Opublikowano

Jeśli Tobie nie podobają takie teksty to po co na nie odpowiadasz? Poczułeś sie obrażony ?   Biedactwo.....

Jeśli się kogoś obraża to chyba logiczne, że poczuje się obrażony, co nie? A tekst typu "po co na nie odpowiadasz" to najbardziej przekłamane gówno na świecie. Dyskusja jest po to by sobie odpowiadać a nie ustępować głupszym...

 

wielka brytania gdzie dzieci zachodza w ciaze w wieku nawet 12-16 lat jest doskonalym przykaldem jak genialnym pomyslem jest nauka o seksie  w takim wieku, byc moze robia to nieodpowiednio

co do reszty twojego posta zgadzam sie w 99%

i daruj hashtagi bo ci wychodza jak klocki przy zatwardzeniu #mengele

hue hue hue

Statystyki, daj cokolwiek.

Problem z edukacją seksualną jest taki, że dopóki szkoły będą przesiąknięte katolstwem to nic się nie zrobi. "Bo antykoncepcja to grzech", "Bo seks przed ślubem to grzech", "Bo seks w ogóle jest grzechem".

Wprowadzenie takich nauk wywołało by taki shitstorm wśród moherowych konserwatystów, że wątpię, żeby ktokolwiek chciał się z nimi spierać....

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

 

Problem z edukacją seksualną jest taki, że dopóki szkoły będą przesiąknięte katolstwem to nic się nie zrobi. "Bo antykoncepcja to grzech", "Bo seks przed ślubem to grzech", "Bo seks w ogóle jest grzechem".

Wprowadzenie takich nauk wywołało by taki shitstorm wśród moherowych konserwatystów, że wątpię, żeby ktokolwiek chciał się z nimi spierać....

no to prawda jest, jestem katolikiem ale nauczanie kościoła w tych sprawach jest marne i tak jak pisałem nauczyciele wolą pierdolić żeby tego nie robić zamiast uczyć jak robić żeby było bezpiecznie

 

 

wielka brytania gdzie dzieci zachodza w ciaze w wieku nawet 12-16 lat jest doskonalym przykaldem jak genialnym pomyslem jest nauka o seksie  w takim wieku, byc moze robia to nieodpowiednio

co do reszty twojego posta zgadzam sie w 99%

i daruj hashtagi bo ci wychodza jak klocki przy zatwardzeniu #mengele

hue hue hue

przecież nie będę jebał hashtagów których nikt nie skuma, to nie jest takie proste #autobus_dwuczłonowy 

Opublikowano

mysle, zejest ok ;p

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Najlepiej skończyć te 20 lat , gdy "wmiare" dysk twardy w waszych główkach się pierwszy ukształtuje niż rodowy banan.

Opublikowano

Seks niesie ze sobą duża odpowiedzialność oraz ogromne ryzyko. Wśród młodzieży nie ma zwyczaju, by go tak postrzegać. Jest wyznacznikiem przyjemności, "fajności", dobrej zabawy, czy na jego zasadzie ustala się, kto na jakim jest "poziomie w hierarchii młodego społeczeństwa".

Nie zgadzam się, co do wypowiedzi @hrabia14 . A raczej nie w 100%. Nawet jeżeli edukacja seksualna u nas w kraju była by na bardzo wysokim poziomie, to tym samym nie było by jej daleko do kazań głoszonych przez kościół. Powiem inaczej, młodzi ludzie zaczęli by się wręcz bać seksu, traktowali by go tak, jak niektórzy katolicy, że jest po prostu czymś "złym".

W skrócie- Najdroższa prezerwatywa może pęknąć, tabletki zapomni się wziąć, chłopak/dziewczyna czymś cie zarazi. Te przypadki nie dotyczą tylko młodych, ale również i pełnoletnich/dorosłych ludzi. Jednak wydaje mi się, że taka sytuacje lepiej mieć, kiedy już się jest wystarczająco dojrzałym, niż kiedy ma się jeszcze "wściu-bździu" w głowie.

Opublikowano

a tam gadacie, co was to obchodzi, kto, z kim i ile and czy z gumami? Jego sprawa.... chce sobie ulżyć, to sobie ulży najwyżej zapłaci ;D

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

a tam gadacie, co was to obchodzi, kto, z kim i ile and czy z gumami? Jego sprawa.... chce sobie ulżyć, to sobie ulży najwyżej zapłaci ;D

No tak... Bo według Ciebie nie powinna nas obchodzić cudza krzywda? 

Niektórzy są po prostu idiotami od urodzenia do końca życia i trzeba ich pouczać.

Życie nie ma sensu, lecz śmierć tym bardziej

Opublikowano
 

No tak... Bo według Ciebie nie powinna nas obchodzić cudza krzywda? 

Niektórzy są po prostu idiotami od urodzenia do końca życia i trzeba ich pouczać.

 

 

Jaka kurwa krzywda? Co ty pierdolisz człowieku... od kiedy sex to krzywda? Od kiedy dopamina robi ci krzywde? hmm?

 

No chyba, że masz na myśli nastoletnie matki, ale to tam chuj. KAŻDY SWÓJ ROZUM MA I WSZYSTKO CO ROBI TO TYLKO I WYŁĄCZNIE JEGO SPRAWA.

Chyba, że ingeruje tym czymś w życie kogoś innego ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Osobiście uważam że seks przed 18stką to patologia, ale czemu się dziwić? Wychowanie seksualne u nas to temat tabu w większości szkół. Miałem w klasie koleżankę, która no powiedzmy... Zalicza się do łatwych, bo ją rajcuje apetyt na seks, więc jej problem nie mój.

 

Jednak w czym widzę problem? Że temat seksu w szkołach jest tematem tabu, no tak... Bo lepiej wbijać do pustych łbów jak to uważa większości nauczycieli ułamki czy inne całki, niż pokierować przez rok szkolny kilka lekcji na temat wychowania seksualnego... Bo co da ogólna pogadanka szkolna? Robią to nawet w szkole choćby w kiblach.

Opublikowano

 

 Robią to nawet w szkole choćby w kiblach.

E ale zmyślać to nie musisz, takie historie to tylko w american pie, w Polsce sex w kiblu w szkole jest czymś w chuj rzadkim, nigdy nie spotkałem sie z takim przypadkiem ani nie słyszałem ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Źle sądze.Seks powinno uprawiać się po ślubie i z osobą, którą się kocha, ale oczywiście jest to indywidualna sprawa każdego człowieka.

 

Bo lepiej wbijać do pustych łbów jak to uważa większości nauczycieli ułamki czy inne całki, niż pokierować przez rok szkolny kilka lekcji na temat wychowania seksualnego

Oczywiście, że lepiej, bo świat bez inżynierów stanąłby w miejscu a bez edukacji seksualnej jakoś do tej pory istniał i się rozwijał.

 

Edukacja seksualna nie ma sensu z kilku powodów:

-Każdy rodzic może mieć inne przekonania, które szkoła musi szanować, np. ktoś jest katolikiem i nie życzy sobie, żeby jego dziecko w wieku 15 lat uczyło się o antykoncepcji

-Kolejny wydatek, który zapłaciliby podatnicy

-Młodzież dzisiaj jest już "wyedukowana" przez internet i różne czasopisma.Zwolennicy ES spóżnili się o jakieś 10 lat.

Opublikowano

 

Nie zgadzam się, co do wypowiedzi @hrabia14 . A raczej nie w 100%. Nawet jeżeli edukacja seksualna u nas w kraju była by na bardzo wysokim poziomie, to tym samym nie było by jej daleko do kazań głoszonych przez kościół. Powiem inaczej, młodzi ludzie zaczęli by się wręcz bać seksu, traktowali by go tak, jak niektórzy katolicy, że jest po prostu czymś "złym".

W skrócie- Najdroższa prezerwatywa może pęknąć, tabletki zapomni się wziąć, chłopak/dziewczyna czymś cie zarazi.

 

lepiej żeby taka dwójka miała świadomość jakiego ryzyka się podejmuje i byli ostrożni, niż żeby nie mieli pojęcia w co się pakują, potem płacz i chora sytuacja jak dziecko zrobiło dziecko.

Opublikowano

Kurwa ale nie róbcie juz takich debili z ludzi, na bank wiedzą co robią i jak wyjdzie dziecko to tylko i wyłacznie przez ich debilizm, bo stwierdzą chuj tam milionom par nie udaje sie zajść w ciąże w ogóle, to jaka szansa że tym razem bedzie inaczej?

To nie jest tak, że nikt nie wie co to kondony czy środki antykoncepcyjne ;)
 

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

lepiej żeby taka dwójka miała świadomość jakiego ryzyka się podejmuje i byli ostrożni, niż żeby nie mieli pojęcia w co się pakują, potem płacz i chora sytuacja jak dziecko zrobiło dziecko.

Niestety, ale to nie zawsze dotyczy tylko młodych. Nawet i starszych, pełnoletnich już ludzi. "Bo jeden raz, to się nic nie stanie", "Bo mnie na 100% to nie spotka", a wystarczy jeden raz bez zabezpieczenia i dzidziuś w drodze :) Chwila, że tak powiem uniesienia :) Moi znajomi, którzy są w moim wieku właśnie przez takie coś oczekują na maluszka :) Jednak ich wiek/dojrzałość i sytuacja materialna nie przedstawia tej sytuacji w aż tak złym świetle, jak w przypadku nastolatków.

Niestety, najlepszym, dającym najwięcej % na brak ciąży ze środków antykoncepcyjnych to pigułki lub wkładka. Jednak dla młodych dziewczyn, jest to wręcz zakazane. mamy tutaj do czynienia z produktami działającymi na tle hormonalnym, a jak wiadomo u nastolatek one "buzują". Dodatkowo, przepraszam, że napisze to tak trochę stereotypowo, ale w tym wieku nie zdarzają się za czesto długoletnie, pełne zaufania i stałe związki, co prowadzi do dużego ryzyka zdrady i zarażenia jakimś wenerycznym paskudztwem.

No, a jak pisałam nawet najdroższa prezerwatywa (czyli te standardowe zabezpieczenie, które nastolatki stosują) może pęknąć.

 

Dlatego proszę Was, nie opierajcie swojej wiedzy na środkach antykoncepcyjnych. Bo nie ma takich, które dają 100% powodzenie. Jednym słowem, używanie ich nie sprawia, że na pewno nic "złego" Was nie spotka.

Opublikowano

Jak już tak pieprzycie o tym, że dziecko może zrobić dziecko to pomyślcie też o tym, że to dziecko może być chore, a nóż spowoduje śmierć swoją i matki albo jeszcze ojciec umrze bo jakiegoś syfa złapie. Kurwa ludzie, serio? Tak samo jeśli chodzi o wychowanie seksualne w szkołach, o litości!

Rodzice są od tego żeby porozmawiać, wpoić jakieś wartości do głowy i wychować porządnego człowieka, a nie coś na wzór Warsaw Whore.

Jeśli macie problem zagadać do matki czy ojca w tej sprawie no to wybaczcie, nie jesteście gotowi psychicznie na tego typu zabawy.

Co do wieku w którym powinno się uprawiać seks.. Nie ma ustalonej reguły, nie mniej jednak seks przed osiemnastką to czysty debilizm i szaleństwo.

Znam ludzi, którym się spieszyło poznać dogłębnie płeć przeciwną. Skutki są takie, że prawie połowa ma teraz dziecko na utrzymaniu (co sprawia największy problem dumnym rodzicom córeczki/syneczka) i niestety ale ich kariera zawodowa na starcie już jest odłożona na bok.

Żeby brać się za coś "odpowiedzialnego" trzeba najpierw być "odpowiedzialnym". Zdrowy rozsądek przede wszystkim, a na przyjemności przyjdzie czas.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Niestety, ale to nie zawsze dotyczy tylko młodych. Nawet i starszych, pełnoletnich już ludzi. "Bo jeden raz, to się nic nie stanie", "Bo mnie na 100% to nie spotka", a wystarczy jeden raz bez zabezpieczenia i dzidziuś w drodze :) Chwila, że tak powiem uniesienia :) Moi znajomi, którzy są w moim wieku właśnie przez takie coś oczekują na maluszka :) Jednak ich wiek/dojrzałość i sytuacja materialna nie przedstawia tej sytuacji w aż tak złym świetle, jak w przypadku nastolatków.

Niestety, najlepszym, dającym najwięcej % na brak ciąży ze środków antykoncepcyjnych to pigułki lub wkładka. Jednak dla młodych dziewczyn, jest to wręcz zakazane. mamy tutaj do czynienia z produktami działającymi na tle hormonalnym, a jak wiadomo u nastolatek one "buzują". Dodatkowo, przepraszam, że napisze to tak trochę stereotypowo, ale w tym wieku nie zdarzają się za czesto długoletnie, pełne zaufania i stałe związki, co prowadzi do dużego ryzyka zdrady i zarażenia jakimś wenerycznym paskudztwem.

No, a jak pisałam nawet najdroższa prezerwatywa (czyli te standardowe zabezpieczenie, które nastolatki stosują) może pęknąć.

 

Dlatego proszę Was, nie opierajcie swojej wiedzy na środkach antykoncepcyjnych. Bo nie ma takich, które dają 100% powodzenie. Jednym słowem, używanie ich nie sprawia, że na pewno nic "złego" Was nie spotka.

Nie lepiej uprawiać seks w dni niepłodne niż ryzykować z antykoncepcją?   

 

Jesteś kobietą więc wiesz o co mi chodzi.

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Ale jak zapewne sie domyślasz, nie każda nastolatka wie o czymś takim ;) No i nagar robi swoje, pierdoli sie że to faceci nagary na ruchanie, a znam takie kobity co same na kutasa wskakuja takie zngarowane i weź takiej wytłumacz xD

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ale jak zapewne sie domyślasz, nie każda nastolatka wie o czymś takim ;) No i nagar robi swoje, pierdoli sie że to faceci nagary na ruchanie, a znam takie kobity co same na kutasa wskakuja takie zngarowane i weź takiej wytłumacz xD

No to musi tylko anal :) Nie ma innej opcji

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Nie lepiej uprawiać seks w dni niepłodne niż ryzykować z antykoncepcją?   

 

Jesteś kobietą więc wiesz o co mi chodzi.

Jeśli chodzi Ci o metodę na tzw "kalendarzyk małżeński", to ma on jeszcze mniej %, niż prezerwatywa. Dodatkowo, to u nastolatek na nic się zdaje z powodu tego, że u nich jeszcze nie jest to uregulowane dokładnie.

Opublikowano

No to musi tylko anal :) Nie ma innej opcji

Dokładnie jak ja to mówię:

"- Nie masz gumek?

- Nie...

- No to dupa :D "

haha :D

 

Ta dyskusja powoli nie ma sensu, każdy ma swoje zdanie i nikt za nic nie chce go zmienić xD

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Niestety, ale to nie zawsze dotyczy tylko młodych. Nawet i starszych, pełnoletnich już ludzi. "Bo jeden raz, to się nic nie stanie", "Bo mnie na 100% to nie spotka", a wystarczy jeden raz bez zabezpieczenia i dzidziuś w drodze :) Chwila, że tak powiem uniesienia :) Moi znajomi, którzy są w moim wieku właśnie przez takie coś oczekują na maluszka :) Jednak ich wiek/dojrzałość i sytuacja materialna nie przedstawia tej sytuacji w aż tak złym świetle, jak w przypadku nastolatków.

Niestety, najlepszym, dającym najwięcej % na brak ciąży ze środków antykoncepcyjnych to pigułki lub wkładka. Jednak dla młodych dziewczyn, jest to wręcz zakazane. mamy tutaj do czynienia z produktami działającymi na tle hormonalnym, a jak wiadomo u nastolatek one "buzują". Dodatkowo, przepraszam, że napisze to tak trochę stereotypowo, ale w tym wieku nie zdarzają się za czesto długoletnie, pełne zaufania i stałe związki, co prowadzi do dużego ryzyka zdrady i zarażenia jakimś wenerycznym paskudztwem.

No, a jak pisałam nawet najdroższa prezerwatywa (czyli te standardowe zabezpieczenie, które nastolatki stosują) może pęknąć.

 

Dlatego proszę Was, nie opierajcie swojej wiedzy na środkach antykoncepcyjnych. Bo nie ma takich, które dają 100% powodzenie. Jednym słowem, używanie ich nie sprawia, że na pewno nic "złego" Was nie spotka.

tylko ja nigdzie nie napisałem żeby opierać się tylko w 100% na środkach antykoncepcyjnych bo tak jak piszesz niema takiego który daje 100%, a chodzi mi tylko o samą wiedzę, żeby ktoś kto się w to "pakuje" był świadomy ryzyka i że nie wszystko działa tak jak to się mówi w reklamach

co do reszty posta to się zgadzam

Opublikowano

Jak mialem warsztaty o wychowaniu seksualnym to dowiedzialem się, ze są prezerwatywy dla kobiet. A te dla mezczyzn mają skutecnzość 91% z tego co pamietam. WIęc na 100 "seksów" prezerwatywa pęknie. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...