Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o sexie przed 18-stką?


Gość Sortiq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no bo po co czekac do slubu jak mozna to zrobic przed slubem

W chrześcijaństwie to grzech , z jednej strony to dobrze , bo stosunek seksualny powinno się uprawiać z osobą związaną już na całe życie . Przed ślubem nie wiadomo co może wyniknąć 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W chrześcijaństwie to grzech , z jednej strony to dobrze , bo stosunek seksualny powinno się uprawiać z osobą związaną już na całe życie . Przed ślubem nie wiadomo co może wyniknąć 

dlatego napisalem, ze jest to bezsensu, Nie jestem chrześcijaninem tylko agnostykiem (chociaz ochrzczony bylem..)

Opublikowano

dlatego napisalem, ze jest to bezsensu, Nie jestem chrześcijaninem tylko agnostykiem (chociaz ochrzczony bylem..)

napisałeś że jest to bezsensu , ale nie podałeś powodu . 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

napisałeś że jest to bezsensu , ale nie podałeś powodu . 

a wszędzie trzeba podawać powód swoich zdań? Gdybym podał powód, to byś mnie nie zacytował

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngWojciech- Jak dla mnie w seksie najwazniejsza jest przyjemnosc. 

Brak wiary - brak problemu. Proste. Dla mnie najwazniejsze jest moja przyjemnosc i samopoczucie, a gdybym przejmowal sie jakims pieklem i niebem czy grzechami to mialbym nudne pozbawione przyjemnosci zycie.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngWojciech- Jak dla mnie w seksie najwazniejsza jest przyjemnosc. 

Brak wiary - brak problemu. Proste. Dla mnie najwazniejsze jest moja przyjemnosc i samopoczucie, a gdybym przejmowal sie jakims pieklem i niebem czy grzechami to mialbym nudne pozbawione przyjemnosci zycie.

człowiek nie został stworzony do przyjemności tylko do dawania potomstwa . 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

człowiek nie został stworzony do przyjemności tylko do dawania potomstwa . 

co ty gadasz Comeback. Nie wiem jak Cię, ale mnie mama urodziła, żebym miał przyjemne życie i mogła mnie kochać, a nie z myślą o tym, żeby była babcią

Opublikowano

Uważam, że seksu nie powinno się uprawiać przed 16 rokiem życia. Co gimba taka jak ja wie z czym to się wiąże? Więc jak dla mnie co najmniej 16 lat, mam w klasie dziewczynę, która zaszła w ciąże w 2 klasie z chłopakiem 24 (?) letnim. Nie wiem kto powinien się bardziej wstydzić ten chłopak czy ta dziewczyna. Jest też u mnie w szkole taka gwiazda, która chodzi do 1 klasy spała z 5-7 chłopakami, porażka...

Opublikowano

co ty gadasz Comeback. Nie wiem jak Cię, ale mnie mama urodziła, żebym miał przyjemne życie i mogła mnie kochać, a nie z myślą o tym, żeby była babcią

jeśli jestes agnostykiem wierzysz w te bajki pokroju ewolucja . Tam nie ma miłości czy przyjemności , według niej człowiek został stworzony żeby dawać tylko potomstwo

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

jeśli jestes agnostykiem wierzysz w te bajki pokroju ewolucja . Tam nie ma miłości czy przyjemności , według niej człowiek został stworzony żeby dawać tylko potomstwo

co ma agnostycyzm do "bajek pokroju ewolucja"? Radze zapoznać się z definicją. Comeback kiedy nauczysz się nie stawiać spacji przed znakiem interpunkcyjnym? Przecież już w 5 klasie na informatyce uczniowie są zapoznawani z tą jakże ważną zasadą

Opublikowano

co ma agnostycyzm do "bajek pokroju ewolucja"? Radze zapoznać się z definicją. Comeback kiedy nauczysz się nie stawiać spacji przed znakiem interpunkcyjnym? Przecież już w 5 klasie na informatyce uczniowie są zapoznawani z tą jakże ważną zasadą

kiedy się dziecko nauczysz czytać regulamin                                                                       

 

 

 

.

 

 

 

 

Myślę że seks przed 18 to głupota                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

.

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

co ma agnostycyzm do "bajek pokroju ewolucja"? Radze zapoznać się z definicją. Comeback kiedy nauczysz się nie stawiać spacji przed znakiem interpunkcyjnym? Przecież już w 5 klasie na informatyce uczniowie są zapoznawani z tą jakże ważną zasadą

Po co go uczysz zasad interpunkcji, jak sam nie umiesz jej stosować? ( Po zwrocie do kogoś stawia się przecinek, np.: Comeback, ty debilu )

 

Sex przed ślubem nie jest zły. Trzeba to zrobić z osobą, która się kocha, a nie z pierwszą lepszą kurewką, bo potem się płacze  :rolleyes:

Opublikowano

Po co go uczysz zasad interpunkcji, jak sam nie umiesz jej stosować? ( Po zwrocie do kogoś stawia się przecinek, np.: Comeback, ty debilu )

 

Sex przed ślubem nie jest zły. Trzeba to zrobić z osobą, która się kocha, a nie z pierwszą lepszą kurewką, bo potem się płacze  :rolleyes:

Jeśli już się pouczamy to pragnę podkreślić, iż polskim odpowiednikiem słowa Sex jest Seks, i to tego słowa należy używać pisząc polskie zdania.

 

 

kiedy się dziecko nauczysz czytać regulamin                                                                       

 

 

 

.

 

 

 

 

Myślę że seks przed 18 to głupota                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Jaki punkt regulaminu złamalem? w tym temacie rzecz jasna.

Opublikowano

Po co go uczysz zasad interpunkcji, jak sam nie umiesz jej stosować? ( Po zwrocie do kogoś stawia się przecinek, np.: Comeback, ty debilu )

 

Sex przed ślubem nie jest zły. Trzeba to zrobić z osobą, która się kocha, a nie z pierwszą lepszą kurewką, bo potem się płacze  :rolleyes:

 

Nie stawia się spacji po otwarciu nawiasu i przed zamknięciem.

 

I tak większość osób w tych czasach robi to przed ślubem. Nie widzę nic złego, ważne by nie zrobić sobie dziecka gdy nie jest się na to gotowym.

Opublikowano

Nie mam dziewczyny od 3 lat i tyle. Mam urojenia i może schize ale nwm. Dlatego nie mam bo rzadko kto mnie rozumie

Potrzebna pomoc w robieniu grafiki/intra? Pisz! Znajdziesz mnie w pogaduszkach ;). Zagraj ze mną w Dead Island . Pisz na pw!

Opublikowano

jeśli jestes agnostykiem wierzysz w te bajki pokroju ewolucja . Tam nie ma miłości czy przyjemności , według niej człowiek został stworzony żeby dawać tylko potomstwo

Czekaj, bo nie ogarniam. Czy ty 3 posty wcześniej nie napisałeś, że człowiek jest po to by dawać potomstwo?

 

człowiek nie został stworzony do przyjemności tylko do dawania potomstwa . 

 

#Comeback

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Czekaj, bo nie ogarniam. Czy ty 3 posty wcześniej nie napisałeś, że człowiek jest po to by dawać potomstwo?

 

 

#Comeback

cały comeback. Pisze tak, ze nie da się go zrozumieć i wychodzi na to, że przeczy sam sobie. 

Opublikowano

Ble aż mnie zgaga łapie przez to. Kolejne filozofanie. Z seksen jest jak z dupą. W tym sie nie grzebie to jest temat intymny

Potrzebna pomoc w robieniu grafiki/intra? Pisz! Znajdziesz mnie w pogaduszkach ;). Zagraj ze mną w Dead Island . Pisz na pw!

Opublikowano

Ble aż mnie zgaga łapie przez to. Kolejne filozofanie. Z seksen jest jak z dupą. W tym sie nie grzebie to jest temat intymny

O wszystkim można podyskutować. 

Opublikowano

nie wiem co o tym sadzic, jezeli 14 latkowie sa juz 'rodzicami'.

Opublikowano

Wchodze po raz pierwszy od dawna na MPC , patrze dyskusja , wchodze -mysle : posmieje sie z kretynow , a tu co ? Całkiem normalna rozmowa , na poziomie ( oprucz kilku typkow , ktorzy naprawde dojebali , a ten gosc co o analu pisal to mnie rozbawil jak talala)

Ogolnie szacun chłopaki , dziewczyny.

@ Co do tematu ludzie ciezko o tym dyskutowac , duzo z Was nie miało okazji zaliczyc i sie do tego nie przyzna , bo wstyd .97% ludzi przy pierwszej lepszej okazji zamoczyłoby z wielka checia odrywajacx sie chociaz raz od pornosów.

Czy ja wiem , jesli ktos dupczy z glupoty i oboje partnerzy to kretyni to wyjebane.

Szkoda wtedy tylko dzieci. Ale co jest złego w przespaniu sie ze swoja kolezanka/dziewczyna/przyjaciólka /kuzynka :D? Kazdy ma inny charakter , inne wartosci , nie da sie tego podpiac w jedna zwiezła opowiesc .

Seks od 18? Kto by tego przestrzegał? Papierosów , alkoholu nie idzie utrzymac w ryzach ,a co dopiero owoc ktory nie jest powszechny.

Jestem zdania ze jak sie dupczyc to z honorem i na pewnych zasadach. A jezeli juz sie trafi dziecko , to poczuc  sie do odpowiedzialnosci ( mowie tu o obojgu rodzicach)

 

TAK WIEC DO ROBOTY panowie , i serio zdziwił mnie poziom rozmowy.

Opublikowano

Niektórym wyjadę się, że 18lat to magiczny wiek z którym nagle w nie wyjaśniony sposób stajesz się osobą dorosłą oraz w pełni świadomą swoich czynów. Wszystko zależy od dojrzałości, niektórzy osiągają ją w wieku 14 lat, inni nigdy do końca nie będą jej posiadali.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Niektórym wyjadę się, że 18lat to magiczny wiek z którym nagle w nie wyjaśniony sposób stajesz się osobą dorosłą oraz w pełni świadomą swoich czynów. Wszystko zależy od dojrzałości, niektórzy osiągają ją w wieku 14 lat, inni nigdy do końca nie będą jej posiadali.

Mi nie do końca chodziło o dojrzałość. Ona także jest ważna, lecz nauka - zarobki to rzecz pierwszorzędna. Nie masz wykształcenia? Nie masz życia. Osoba, która będzie miała dziecko w wieku gimnazjalnym sobie to życie naprawdę mocno utrudni. 

Życie nie ma sensu, lecz śmierć tym bardziej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...