Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o sexie przed 18-stką?


Gość Sortiq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To już zależy od Ciebie czy jesteś gotów zaryzykować, bo poza przyjemnością mogą być też konsekwencje czynu, więc dobrze się zastanów czy warto przed sprawieniem sobie przyjemności.

Opublikowano

Wszystko jest dla człowieka.Wiadomo, że większość robi to przed 18, szczególnie gdy wiadomo, że seks można uprawiać od 15 roku życia. 

Opublikowano

Jeżeli jest bez wpadki, po 15+ roku życia... Ujdzie. Ale po co ludziom śpieszy się do tego w tak młodym wieku? Jak na moje, to uprawiać seks powinno się z osobą, do której COŚ się czuje (poza pożądaniem i chwilowym podnieceniem). Rozumiem 2-3 osoby, ale "zaliczyć" np. 10+ facetów w wieku 15-16 lat, to trochę nie na miejscu :p

Opublikowano

Seks jest 'dozwolony' od 15 roku życia.

 

A pornosy od 18. Paradoks hehś.

A nie jest dozwolony od 16 ? pornole są dozwolone od tego wieku bo podobno ryją banie bo np. Ty myślisz o seksie że kiełbasa do bułki na pornosach sperma leje sie wszedzie 5 kiełbas do jednej bułki  troche zryje to banie . jeszcze jakies baba  strzela kloca a ten pcha kakao od kubka 

Opublikowano

Chcesz to sie i Ruchaj, tylklo że choroby to po I. Dzieko po II. Po III niektórzy aby niemieć dziecka Zabijają się razem albo biorą tabletki na to 

Opublikowano

Jeżeli jest bez wpadki, po 15+ roku życia... Ujdzie. Ale po co ludziom śpieszy się do tego w tak młodym wieku? Jak na moje, to uprawiać seks powinno się z osobą, do której COŚ się czuje (poza pożądaniem i chwilowym podnieceniem). Rozumiem 2-3 osoby, ale "zaliczyć" np. 10+ facetów w wieku 15-16 lat, to trochę nie na miejscu :P

Na chłopski rozum? Dlaczego dzieciom się śpieszy do takich spraw.

Po 1 takie czasy - i nic tego nie zmieni.

Po 2 moda doprowadziła do tego, że 15 latka jak dobrze się ubierze czyt. wyzywająco wygląda na 18.

Przejrzyjcie sobie zdjęcia rodziców z młodości i porównajcie sobie dzisiejsze dziewczyny - odpowiedź prosta.

Teraz chłopcy jak najszybciej chcą zamoczyć. Kiedyś nie było klubów (takich jak teraz), że nie ma klubu praktycznie na którym się nie zaliczy. Kiedyś rzadkością było ,żeby młodociani ludzie sięgali po alkochol - teraz to norma niestety. W sumie nic dziwnego, laska się ubierze tak, że tyta staję i się chcę. I z roku na rok będzie coraz gorzej.

 

Żadna antykoncepcja nie daję 100 pewności, żadne tabletki, gumki. A nawet znam przypadek, że gumka + regularnie brane tabletki nie pomogły. A nikt nie myśli o konsekwencjach w trakcie uprawiania seksu. I powiem tak, jak ktoś piszę ,że seks w młodym wieku to bzdura to jest w błędzie.Dlaczego? A dlatego, że każdy chłopiec jak ma tylko okazje to się nie powstrzyma - chyba, że naprawdę jest bardzo religijny bo tacy się zdarzają, ale to 10% ludzi może.

Opublikowano

Na chłopski rozum? Dlaczego dzieciom się śpieszy do takich spraw.

Po 1 takie czasy - i nic tego nie zmieni.

Po 2 moda doprowadziła do tego, że 15 latka jak dobrze się ubierze czyt. wyzywająco wygląda na 18.

Przejrzyjcie sobie zdjęcia rodziców z młodości i porównajcie sobie dzisiejsze dziewczyny - odpowiedź prosta.

Teraz chłopcy jak najszybciej chcą zamoczyć. Kiedyś nie było klubów (takich jak teraz), że nie ma klubu praktycznie na którym się nie zaliczy. Kiedyś rzadkością było ,żeby młodociani ludzie sięgali po alkochol - teraz to norma niestety. W sumie nic dziwnego, laska się ubierze tak, że tyta staję i się chcę. I z roku na rok będzie coraz gorzej.

 

Żadna antykoncepcja nie daję 100 pewności, żadne tabletki, gumki. A nawet znam przypadek, że gumka + regularnie brane tabletki nie pomogły. A nikt nie myśli o konsekwencjach w trakcie uprawiania seksu. I powiem tak, jak ktoś piszę ,że seks w młodym wieku to bzdura to jest w błędzie.Dlaczego? A dlatego, że każdy chłopiec jak ma tylko okazje to się nie powstrzyma - chyba, że naprawdę jest bardzo religijny bo tacy się zdarzają, ale to 10% ludzi może.

Według Ciebie powstrzymanie się od tego zależy jedynie od religii? Hahahaha!... Tu się liczy siła woli i bojaźń przed konsekwencjami (tu też można zaliczyć bojaźń bożą). Młodzi ludzie nie odczuwają tej bojaźni, lecz nie wiem kompletnie dlaczego. Telewizja? Towarzystwo? Internet?

To samo tyczy się z alkoholem, papierosami i innymi używkami. Oni po prostu tego nie rozumieją. Są jak tępe i twarde słupy soli. 

Życie nie ma sensu, lecz śmierć tym bardziej

Opublikowano

Według Ciebie powstrzymanie się od tego zależy jedynie od religii? Hahahaha!... Tu się liczy siła woli i bojaźń przed konsekwencjami (tu też można zaliczyć bojaźń bożą). Młodzi ludzie nie odczuwają tej bojaźni, lecz nie wiem kompletnie dlaczego. Telewizja? Towarzystwo? Internet?

To samo tyczy się z alkoholem, papierosami i innymi używkami. Oni po prostu tego nie rozumieją. Są jak tępe i twarde słupy soli. 

Wiesz, jak to jest w gimnazjum? Teraz nie popisuje się ocenami, osiągnięciami w sporcie, czy bicepsami, tylko wódą, papierochami, ścigaczami za pieniądze od rodziców i tym, kto pierwszy "porucha". Świat schodzi na psy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...