Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o sexie przed 18-stką?


Gość Sortiq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cały comeback. Pisze tak, ze nie da się go zrozumieć i wychodzi na to, że przeczy sam sobie. 

napisz czego nie rozumiesz a nie pierdol i nie spamuj . 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi nie do końca chodziło o dojrzałość. Ona także jest ważna, lecz nauka - zarobki to rzecz pierwszorzędna. Nie masz wykształcenia? Nie masz życia. Osoba, która będzie miała dziecko w wieku gimnazjalnym sobie to życie naprawdę mocno utrudni. 

Dla tego, gdy już ktoś w młodym wieku zabiera się za tego typu sprawy musi mieć łeb na karku, by się odpowiednio zabezpieczyć. Musi również zdawać sobie pełną sprawę z możliwych konsekwencji.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Młodzież w dzisiejszych czasach myśli,że są dorośli,bo piją,palą,ćpają i ruchają się nawzajem,ale prawda jest taka,że nigdy nie dorosną.Znam osoby,które uprawiały to wieku 15-16 lat i teraz żałują,że nie zrobili tego pierwszego razu z odpowiednią osobą.Znam też osoby,które mają po 20-21 lat i nadal są prawiczkami,bo czekają na tą odpowiednią osobę.Niektórzy są tak niewyżyci seksualnie,że nawet gdyby im siostra dupe wystawiła pewnie by niezwlekali.Ja mam 16 lat i mam dziewczynę od około roku,ale jak na razie w czasie rozmowy nie wstąpiliśmy jeszcze w tematy wspólnego seksu,gdyż to absurd i nawet o tym na razie nie myślę.Jeżeli jakiś 13 latek chce się bzykać to pornol i ręka powinny starczyć.Tak czy inaczej seks przed osiemnastką jest dowodem ludzkiej głupości i niedojrzałości.

Opublikowano

Osiemnastka to czas kiedy powinniśmy dojrzeć psychicznie, czyli alkohol i marihuana nie wpływają na rozwój mózgu. W takim razie nie wiem co ma akt fizyczny do dojrzałości psychicznej  :huh:

 

Każdy odpowiada za siebie i ponosi konsekwencje za swoje czyny. Jak ktoś ma te 16 lat i osobę z którą jest pewien, że chce to zrobić to nic nie stoi na przeszkodzie.

Opublikowano

Każdy kto pierdoli, że trzeba z tym czekać, odpowiednia dziewczyna itd itp etc to nerd-prawiczek który tak tłumaczy to, że sobie nie poruchał jeszcze ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Każdy kto pierdoli, że trzeba z tym czekać, odpowiednia dziewczyna itd itp etc to nerd-prawiczek który tak tłumaczy to, że sobie nie poruchał jeszcze ;)

Albo człowiek z kodeksem moralnym innym od twojego. No ale chuj, lepiej generalizować.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Każdy kto pierdoli, że trzeba z tym czekać, odpowiednia dziewczyna itd itp etc to nerd-prawiczek który tak tłumaczy to, że sobie nie poruchał jeszcze ;)

Każdy kto pisze tak jak Ty prawdopodpbnie jest niewyżytym seksualnie gimnazjalistą. Jaki jest sens robić to z kimś kogo się nie kocha ? Nie ma się z tego żadnej przyjemności poza tą fizyczną.Równie dobrze możesz sobie konia zwalić.
Opublikowano

Albo człowiek z kodeksem moralnym innym od twojego. No ale chuj, lepiej generalizować.

 

ty oglądasz gejowskie anime z hin nie masz prawa głosu tak jak propagandowe pedały z TVNu i Polsatu.

 

 

 

A co do tematu to normalka. To tak jakbyś zapytał czy urodzenie dziecka po trzydziestce jest okej. Wszystko jest dla ludzi prócz bycia pedałem - bo to choroba, którą tępi się jedynie poprzez wykastrowanie.

 

 

"Boję się co zobaczę za parę lat

dzieci z dwoma tatusiami z których żaden nie ma jaj

Szkoła bezstresowa pewnie, pięć miesięcy wakacji

a zamiast matematyki, tajniki depilacji"

Opublikowano

ty oglądasz gejowskie anime z hin nie masz prawa głosu tak jak propagandowe pedały z TVNu i Polsatu.

 

 

 

A co do tematu to normalka. To tak jakbyś zapytał czy urodzenie dziecka po trzydziestce jest okej. Wszystko jest dla ludzi prócz bycia pedałem - bo to choroba, którą tępi się jedynie poprzez wykastrowanie.

 

 

"Boję się co zobaczę za parę lat

dzieci z dwoma tatusiami z których żaden nie ma jaj

Szkoła bezstresowa pewnie, pięć miesięcy wakacji

a zamiast matematyki, tajniki depilacji"

Co ma anime do tematu ? I pisze się "Chin". Ja również jestem przeciwny homoseksualizmowi, ale Ty swoją głupotą tylko im pomagasz, bo mogą potem pokazywać jakie to społeczeństwo jest dla nich "okropne". Homoseksualizm da się wyleczyć, ale na idiotów sposobu chyba nie znaleźli.

 

Ja też się boję co zobacze za kilka lat. Ojców i matki w gimnazjum, picie alkoholu i palenie marihuany( bo "nie szkodzi") w podstawówce i ludzi goniących wyłącznie za seksem i pieniędzmi.

Opublikowano

Co ma anime do tematu ? I pisze się "Chin". Ja również jestem przeciwny homoseksualizmowi, ale Ty swoją głupotą tylko im pomagasz, bo mogą potem pokazywać jakie to społeczeństwo jest dla nich "okropne". Homoseksualizm da się wyleczyć, ale na idiotów sposobu chyba nie znaleźli.

 

Ja też się boję co zobacze za kilka lat. Ojców i matki w gimnazjum, picie alkoholu i palenie marihuany( bo "nie szkodzi") w podstawówce i ludzi goniących wyłącznie za seksem i pieniędzmi.

Wszystko ok, opróćz tego, że homoseksualizm nie jst chorobą i nie da się go wyleczyć. A nawet jesli by sie dalo to po co? 

Opublikowano

Wszystko ok, opróćz tego, że homoseksualizm nie jst chorobą i nie da się go wyleczyć. A nawet jesli by sie dalo to po co?

Pieniądze

 

Niech robiaco chcą, ich życie, ich sprawa. Jak gimbusom buzują hormony, to nie zjadą na ręcznym ;)

                           

Opublikowano

Każdy kto pisze tak jak Ty prawdopodpbnie jest niewyżytym seksualnie gimnazjalistą. Jaki jest sens robić to z kimś kogo się nie kocha ? Nie ma się z tego żadnej przyjemności poza tą fizyczną.Równie dobrze możesz sobie konia zwalić.

Seks uprawia sie dla przyjemnosci, seks z milosci czy milosc to wymowka dla biednych brzydkich ludzi

Opublikowano

Seks uprawia sie dla przyjemnosci, seks z milosci czy milosc to wymowka dla biednych brzydkich ludzi

Owszem, ale nie z byle kim i nie tylko fizycznej przyjemności. Skoro to tylko przyjemność to zrób to z siostrą, albo z matką, whatever. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Co do tego że "miłość to tylko wymówka" to już Ci na to kiedyś odpowiadałem w innym temacie, ale jak widzę jesteś bardzo odporny na logikę.
Opublikowano

Seks uprawia sie dla przyjemnosci, seks z milosci czy milosc to wymowka dla biednych brzydkich ludzi

Powtórzę jeszcze raz    człowiek nie został stworzony dla przyjemności tylko do dawania potomstwa,orgazm to tylko skutek uboczny

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Powtórzę jeszcze raz    człowiek nie został stworzony dla przyjemności tylko do dawania potomstwa,orgazm to tylko skutek uboczny

A kogo obchodzi w jakim celu zostal stworzony czlowiek? To wie tylko byt ktory nas stworzyl. Seks sie uprawia dla przyjemnosci. Uprawia sie też seks bez zabezpieczen jak chce sie miec dzieci. Ale czesciej jednak uprawia sie go dla przyjemnosci

Opublikowano

A kogo obchodzi w jakim celu zostal stworzony czlowiek? To wie tylko byt ktory nas stworzyl. Seks sie uprawia dla przyjemnosci. Uprawia sie też seks bez zabezpieczen jak chce sie miec dzieci. Ale czesciej jednak uprawia sie go dla przyjemnosci

Boże, po co z nim dyskutujecie na takie sprawy jak on nie wie o czym mówi?

 

Człowieku. Jedynym sposobem aby kobieta zaszła w ciąże jest seks, więc to jest podstawową i najważniejszą rzeczą. I uświadomię Cie, bo się nie zdziwię, że takich rzeczy nie wiesz. Przyjemność podczas seksu jest wywołana podnieceniem jakie daje nam partner. A o to czy geje się podniecają mnie nie pytaj, bo nie wiem co jest przyjemnego w pakowaniu w kako. Chyba, że jadą blowjobing.  :mellow:

Opublikowano

Boże, po co z nim dyskutujecie na takie sprawy jak on nie wie o czym mówi?

 

Człowieku. Jedynym sposobem aby kobieta zaszła w ciąże jest seks, więc to jest podstawową i najważniejszą rzeczą. I uświadomię Cie, bo się nie zdziwię, że takich rzeczy nie wiesz. Przyjemność podczas seksu jest wywołana podnieceniem jakie daje nam partner. A o to czy geje się podniecają mnie nie pytaj, bo nie wiem co jest przyjemnego w pakowaniu w kako. Chyba, że jadą blowjobing.  :mellow:

ty piszesz do mnie, czy Wojciecha?

Opublikowano

ty piszesz do mnie, czy Wojciecha?

Zacytowałem Ciebie, ale piszę do Wojciecha. Gratuluję inteligencji. Twoje posty na temat Boga, homoseksualistów czy seksu są bardziej debilne, niż pytanie z urną na teście gimnazjalnym.

 

Mało tego. Upominasz go, że nie umie pisać, a sam ledwo dajesz radę. Zdanie zaczyna się z dużej litery.

Opublikowano

Zacytowałem Ciebie, ale piszę do Wojciecha. Gratuluję inteligencji. Twoje posty na temat Boga, homoseksualistów czy seksu są bardziej debilne, niż pytanie z urną na teście gimnazjalnym.

 

Mało tego. Upominasz go, że nie umie pisać, a sam ledwo dajesz radę. Zdanie zaczyna się z dużej litery.

Zapraszam na pw

Opublikowano

9 stron tematu i 90% wypowiadających się nadaje się do ignorowanych, także tego, tego, poziom dyskusji zahacza o IQ gaśnicy pianowej czy innej mikrofalówki.

 

Wiadomo, że jak w grę wchodzi robienie dzieci to trzeba wziąć pod uwagę nie tylko przyjemność ale ryzyko o którym większość niema zielonego pojęcia. Także można mówić, że wiek niema nic do rzeczy i poniekąd jest to prawda ale jest jak jest i im jesteśmy starsi tym mądrzejsi (przynajmniej w większości) i na pewne sprawy przez czas nabieramy dystansu i odpowiedniej wiedzy. #filozof_zemnie

 

Do tego trzeba jeszcze dodać edukację seksualną w szkołach której w tym kraju prawie niema, nauczycielki które uczą wolą mówić żeby tego nie robić (problem z głowy c'nie?), niż nauczać co robić żeby zaraz nie było sytuacji że dziecko zrobiło dziecko i płacz w mediach i skandal i w ogóle.

 

Także podsumowując ten mądry i moralizatorski post #truskulowepierniczenie wszystko jest dla ludzi jeśli używane jest z rozsądkiem.

Opublikowano

A kogo obchodzi w jakim celu zostal stworzony czlowiek? To wie tylko byt ktory nas stworzyl. Seks sie uprawia dla przyjemnosci. Uprawia sie też seks bez zabezpieczen jak chce sie miec dzieci. Ale czesciej jednak uprawia sie go dla przyjemnosci

Ty jesteś jakiś robiony przez dziurawą gumkę. Piszę że seks jest to tylko akt który ma na celu dać potomstwo czyli spłodzić. To że ktoś uprawia seks dla przyjemności to już jego sprawa. Ale nie wmawiajcie że seks jest tylko dla przyjemności. 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Ty jesteś jakiś robiony przez dziurawą gumkę. Piszę że seks jest to tylko akt który ma na celu dać potomstwo czyli spłodzić. To że ktoś uprawia seks dla przyjemności to już jego sprawa. Ale nie wmawiajcie że seks jest tylko dla przyjemności. 

nikt nie wmawia, ze seks jest tylko dla przyjemnosci. Uprawianie seksu ma 2 cele. 1 to przyjemnosc, 2 natomiast to robienie dzieci.  Ja nie chce miec dzieci, wiec bede to robil tylko dla przyjemnosci

Opublikowano

Ty jesteś jakiś robiony przez dziurawą gumkę. Piszę że seks jest to tylko akt który ma na celu dać potomstwo czyli spłodzić. To że ktoś uprawia seks dla przyjemności to już jego sprawa. Ale nie wmawiajcie że seks jest tylko dla przyjemności. 

ale już wypierdalaj z takimi tekstami

jak sam napisałeś to czyjaś sprawa, skoro tak to taki tok myślenia też jest czyjąś sprawą i się łaskawie odpierdol albo chociaż nie rzucaj takich marnych tekstów, nie wspomnę że zrobiłeś w swoim poście oksymoron

 

@down:

 

Jeśli Tobie nie podobają takie teksty to po co na nie odpowiadasz? Poczułeś sie obrażony ?   Biedactwo.....

 

 

 

 

bawię się w moda,

zwróciłem ci uwagę ale widzę że masz z tym problem, twoja sprawa, zachowanie śmiecia, a teraz wracaj szukać w tamtym poście zaprzeczenia które postawiłeś, pajacu

+1 do ignorowanych

Opublikowano

ale już wypierdalaj z takimi tekstami

jak sam napisałeś to czyjaś sprawa, skoro tak to taki tok myślenia też jest czyjąś sprawą i się łaskawie odpierdol albo chociaż nie rzucaj takich marnych tekstów, nie wspomnę że zrobiłeś w swoim poście oksymoron

Jeśli Tobie nie podobają takie teksty to po co na nie odpowiadasz? Poczułeś sie obrażony ?   Biedactwo.....

 

 

 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...