Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak levelować smurfa/refferale? Edycja 2014


Reph3at

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam mam problem z OAQ. Wszystko działa klika 'continue' itd, lecz gdy dostane honora / teamworka itd, to nie zamyka tego i zatrzymuje się (rodziałka 1024x768)

 

Pozdrawiam 

 

P.S Wszystko "stoi" na Wirtualnej maszynce

Opublikowano

pamietajcie ze za to mozecie stracic swoje glowne konto :P

 

Gówno prawda! Co najwyżej możesz zostać usunięty z "Zaproś przyjaciela 2.0", i zostaną usuniętę twoje nagrody. Bana na konto nie dostaniesz.

Opublikowano

Co mam zrobic jak soraka mi sie nie rusza nie kupuje itemow ? Prosze o pomoc

JEZU MASZ WIELKIMI LITERAMI, ŻE BOL TERAZ NIE JEST DLA FREE USEROW ! Sproboj w poniedzialek ;)

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Tak, działa.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo będzie działał dopiero od jutra (23.06.2014).

 

 

 

 

Welcome to BoL Studio.

Due to LoL latest update and VIP perks, BoL will be unavailable for free users until 23/06/2014.
You can buy your VIP subscription here: http://botoflegends.com/forum/store/

Free members have a limit of 5 Custom Scripts, VIP members have no limitations.

Opublikowano

Działą onesautoqueue  ??? Ponieważ mi wyskakuje takie coś :

00904619604404848268.png

Szukałem rozwiązania online ale automatycznie sie wyłącza i nic sie nie dzieje.

Opublikowano

Nie działa. Nie wyskakuje żaden błąd. Po prostu nie działa ;/ 

 

Jeszcze po wyłączeniu muszę resetować kompa bo mi myszke buguje ;/ 

 

0/10 

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

Mam parę pytań.

1. Czy mogę bez wirtualnej maszyny?

2. Czemu nie klika "Continue" po skończonej grze?

3. Czy gra musi być w oknie czy na pełnym ekranie?

4. Co się stanie jak runda mi się zacznie tym programem oneautoqueue a potem ja wyjdę na pulpit i znowu go włączę?

Proszę o szybką odpowiedz. Dziękuje i pozdrawiam.

Opublikowano

Mam parę pytań.

1. Czy mogę bez wirtualnej maszyny?

2. Czemu nie klika "Continue" po skończonej grze?

3. Czy gra musi być w oknie czy na pełnym ekranie?

4. Co się stanie jak runda mi się zacznie tym programem oneautoqueue a potem ja wyjdę na pulpit i znowu go włączę?

Proszę o szybką odpowiedz. Dziękuje i pozdrawiam.

1. Tak, ale wtedy nic nie możesz robić na kompie.

2. Też mam ten sam problem..

3. Tak, musi być na pełnym ekranie.

4. Nie będziesz w stanie korzystać z komputera, bo program będzie wykonywać ruchy na Twoim pulpicie.

Opublikowano

A o co chodzi z tą wirtualną maszyną? Jak to ma działać?

Opisze ktoś bardziej co zainstalować co zrobić? Bo w poradniku słabo opisane.

Opublikowano

up - wirtualna maszyna ma działać tak jak twój komputer. Czyli masz normalny pulpit z zainstalowanym np. windowsem XP i zainstalowany LOL.

Opublikowano

1. Tak, ale wtedy nic nie możesz robić na kompie.

2. Też mam ten sam problem..

3. Tak, musi być na pełnym ekranie.

4. Nie będziesz w stanie korzystać z komputera, bo program będzie wykonywać ruchy na Twoim pulpicie.

 

Musi być w oknie (windowed), bo na pełnym ekranie nie kilka continue

Opublikowano

witam mam pytanie OnesAutoQueue mam to odpalić bo próbowałem odpalić i nie mogłem pisze 

 

program tu failed to auto itpitp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...