Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 11.11.2017 o 16:04, KamilKosiakPL napisał:

Poszukuję:

Ikonka MPC Forum 

Chciałbym:

Ikonka z napisem xBot jak się zmieści (ewentualnie samo X) 

Właściciel Kanału (Kolor tego niezielonego S)

Admin Kanału (Kolor W)

Moderator Kanału (Kolor zielonego S)

Styl: https://imgur.com/a/Vsz7h

Ikonka Admin Forum (Styl: https://imgur.com/a/OGN5B Kolor obojętnie jaki. napis AF lub F)

Ref #2

Opublikowano
1 godzinę temu, Xepex1337 napisał:

@majaa..

Czesc, mozesz mi dorobic taka ikonke tylko ze CEO? kolorystyka obojetna, chcialbym zeby byla ladna. :)

Nwlasciciel.png

c.pngc2.pngeo.png

Opublikowano

Mogłabyś zrobić rangi:

- A [Niebieski]

- S [Pomarańczowy]

- M[Zielony ciemny]

- K [Żółty]

- S [Czerwony jasny]

 

To drugie to kolor tła.

 

Styl:

8322314866470731237309.png

Opublikowano (edytowane)
2 godziny temu, ωιє∂źмιи. napisał:

cześć,

poszukuje ala takich ikon: top10spedzony_czas.png

Chciałbym żeby były 7x7.

 

czerwony.png

zielony.png

@Maja..zrobisz ikonki o które prosiłem?

Edytowane przez KamilKosiakPL
Opublikowano
Dnia 12.11.2017 o 20:14, Black PL napisał:

Mogłabyś zrobić rangi:

- A [Niebieski]

- S [Pomarańczowy]

- M[Zielony ciemny]

- K [Żółty]

- S [Czerwony jasny]

 

To drugie to kolor tła.

 

Styl:

8322314866470731237309.png

@ref

Opublikowano
Dnia 13.11.2017 o 16:25, ωιє∂źмιи. napisał:

cześć,

poszukuje ala takich ikon: top10spedzony_czas.png

Chciałbym żeby były 7x7.

 

57 minut temu, ωιє∂źмιи. napisał:

F5

2.png1.png3.png4.png5.png6.png masz trzy odcienie. 

Opublikowano

Cześć @Maja.

Czy byś mi zrobiła ikonki na właściciel - czerwony , manager - ciemny fioletowy , query - fioletowy , root - granatowy , hsa - troche ciemny niebieski , ssa - ciemny zielony, sa - zielony, na - jasny zielony, ta - szary,  friend - granatowe, zaufany -  żółty i taka gwiazdka, youtuber - czerwony i znaczek z youtuba, streamer - fioletowy i znaczek z twticha, grafik - zielony, lubie to fb - jasny niebieski, wiekowe - rangi: +5, +10, +12, +14, +16, +18, +20, +25, +30, +35, +40, +45, +50 kolor: żółty

imageproxy.png

Opublikowano (edytowane)

Poszukuję ikonek  w takim stylu x.png
- L
- vL
- R 
w kolorze zielonym. 
-----------------------------
- A
- D
w kolorze szarym.
-----------------------------
- Chłopak
- Dziewczyna 
- Music BOT
- Nowy/a


Z góry serdecznie dziękuję :)

Edytowane przez `Młody
Opublikowano
Dnia 13/11/2017 o 15:25, ωιє∂źмιи. napisał:

cześć,

poszukuje ala takich ikon: top10spedzony_czas.png

Chciałbym żeby były 7x7.

Następnym razem jak chcesz coś z mojego serwera to może przyjdz, a dostaniesz, a nie się bawisz w podchody :D

Czy ma ktoś może ikonkę pod grę PUBG która normalnie wygląda w 16x16?

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
8 godzin temu, Pantoflarzek napisał:

Następnym razem jak chcesz coś z mojego serwera to może przyjdz, a dostaniesz, a nie się bawisz w podchody :D

Czy ma ktoś może ikonkę pod grę PUBG która normalnie wygląda w 16x16?

Coś takiego? tsicons.com-PUBG.png

Opublikowano
3 godziny temu, KamilKosiakPL napisał:

Coś takiego? tsicons.com-PUBG.png

oo no właśnie coś w ten deseń, z tym że troche nie wyraznie wygląda w tej wersji, ewentualnie coś podobnego? :D 

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
45 minut temu, Pantoflarzek napisał:

oo no właśnie coś w ten deseń, z tym że troche nie wyraznie wygląda w tej wersji, ewentualnie coś podobnego? :D 

Tak, mam coś takiego 

tsicons.com-PUBG_Helmet3_Gr4PhxICON.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...