Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 minut temu, Maja.. napisał:

Nie mam już .psd do tamtych, jednak zrobiłam takie:

bud.png

<img alt="bud.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" data-fileid="131781" src="https://www.mpcforum.pl/uploads/monthly_2017_10/bud.png.6db46afd987864bdc024ed3a2241e627.png" /> hc.png <img alt="hc.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" data-fileid="131782" src="https://www.mpcforum.pl/uploads/monthly_2017_10/hc.png.7c2c2dadfac27c48ea4b331a41fb9335.png" /> mg.png <img alt="mg.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" data-fileid="131783" src="https://www.mpcforum.pl/uploads/monthly_2017_10/mg.png.4f82c5d2be5273c459f58cc31981ea2d.png" /> p.png <img alt="p.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" data-fileid="131784" src="https://www.mpcforum.pl/uploads/monthly_2017_10/p.png.7fad81f8a9840af37a95063baacc6bc3.png" /> vip.png <img alt="vip.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" data-fileid="131785" src="https://www.mpcforum.pl/uploads/monthly_2017_10/vip.png.3de6d49838f09c820f7b3fddca2b6c63.png" />

Ewentualnie mogę Ci podrobić pod ten styl brakujące. 

Dziękować, ładne 

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, MiloszGaming napisał:

@Maja..a mi dało by radę zrobić te ikonki z tibii, o których wcześniej wspominałem?

 

Dnia 22.10.2017 o 02:05, MiloszGaming napisał:

Witam, poraz kolejny z kolei.

 

Otóż w dniu dzisiejszym potrzebuje ikon do rang z tibii.

Prosiłbym o ikony do rang:

Lvl:

100+

150+

200+

250+

300+

350+

400+

450+

500+

 

Profesje:

 

MS

ED

RP

EK

100.png250.png300.png350.png400.png450.png500.pngms.pnged.pngrp.pngek.png łap. 

Opublikowano
36 minut temu, Maja.. napisał:

 

100.png250.png300.png350.png400.png450.png500.pngms.pnged.pngrp.pngek.png łap. 

 

Maju.. Bardzo dziękuje <3 jednakże zapomniałaś o 200+ :D 

Z wyrazami szacunku,

 

MileeeczeK.

Opublikowano
Dnia 22.10.2017 o 21:20, OTLSuReK napisał:

Potrzebuję ikonki na ts'a. Będą to 3 style. Ponieważ rangi forumowe, rangi adminów ts3' i rangi vipów. https://scr.hu/7oVD7y  <- Tutaj masz kolorki rang. Chcę żeby były takie same/prawie takie same. Czego bym chciał ? Żeby można było odróżnić te ikonki i było widać po ikonce co to za ranga, żeby było wspólnego coś z nazwą itp. Dziękuje za czas poświęcony jak coś nie jasne - pisz. @Maja.. @Amai


Adminów ts3 ( Według Twojego stylu )

Root - Kolor wybierz sama

Admin Ts3 - Kolor jest na screen'ie.


Rangi forumowe, adminów serwerów ( Inny styl niż adminów ts3 )

Właściciel - Kolor jest na screen'ie.

Head Admin - Kolor jest na screen'ie.

Admin Forum - Kolor jest na screen'ie.

Forum Support - Kolor jest na screen'ie.

Weteran - Kolor jest na screen'ie.

UBS - Kolor jest na screen'ie.

Grafik - Kolor jest na screen'ie.

Opiekun serwera - Kolor jest na screen'ie.

Admin serwera - Kolor jest na screen'ie. ( Weź ten z admin cs 1.6 )


Rangi vipów i sponsora ( jeszcze inny styl niż wyżej )

Sponsor - Kolor jest na screen'ie.

Super Vip - Kolor jest na screen'ie.

Vip - Kolor jest na screen'ie.

Refresh, @Maja..proszę o wykonanie, lub przynajmniej informację że zrobisz to dla mnie.

Opublikowano

Potrzebuję ikonki na ts'a. Będą to 3 style. Ponieważ rangi forumowe, rangi adminów ts3' i rangi vipów. https://scr.hu/7oVD7y  <- Tutaj masz kolorki rang. Chcę żeby były takie same/prawie takie same. Czego bym chciał ? Żeby można było odróżnić te ikonki i było widać po ikonce co to za ranga, żeby było wspólnego coś z nazwą itp. Dziękuje za czas poświęcony jak coś nie jasne - pisz. @Maja.. 


Adminów ts3 

Root - Kolor wybierz sama

Admin Ts3 - Kolor jest na screen'ie.

Styl - r.png


Rangi forumowe, adminów serwerów 

Właściciel - Kolor jest na screen'ie. 

Head Admin - Kolor jest na screen'ie.

Admin Forum - Kolor jest na screen'ie.

Forum Support - Kolor jest na screen'ie.

Weteran - Kolor jest na screen'ie.

UBS - Kolor jest na screen'ie.

Grafik - Kolor jest na screen'ie.

Opiekun serwera - Kolor jest na screen'ie.

Admin serwera - Kolor jest na screen'ie. ( Weź ten z admin cs 1.6 )

Styl - h.png

 


Rangi vipów i sponsora 

Sponsor - Kolor jest na screen'ie.

Super Vip - Kolor jest na screen'ie.

Vip - Kolor jest na screen'ie.

Styl - c.png


Kolory są tutaj https://scr.hu/7oVD7y

@Maja..

7oVD7y

Opublikowano
5 godzin temu, OTLSuReK napisał:

Potrzebuję ikonki na ts'a. Będą to 3 style. Ponieważ rangi forumowe, rangi adminów ts3' i rangi vipów. https://scr.hu/7oVD7y  <- Tutaj masz kolorki rang. Chcę żeby były takie same/prawie takie same. Czego bym chciał ? Żeby można było odróżnić te ikonki i było widać po ikonce co to za ranga, żeby było wspólnego coś z nazwą itp. Dziękuje za czas poświęcony jak coś nie jasne - pisz. @Maja.. 


Adminów ts3 

Root - Kolor wybierz sama

Admin Ts3 - Kolor jest na screen'ie.

Styl - r.png


Rangi forumowe, adminów serwerów 

Właściciel - Kolor jest na screen'ie. 

Head Admin - Kolor jest na screen'ie.

Admin Forum - Kolor jest na screen'ie.

Forum Support - Kolor jest na screen'ie.

Weteran - Kolor jest na screen'ie.

UBS - Kolor jest na screen'ie.

Grafik - Kolor jest na screen'ie.

Opiekun serwera - Kolor jest na screen'ie.

Admin serwera - Kolor jest na screen'ie. ( Weź ten z admin cs 1.6 )

Styl - h.png

 


Rangi vipów i sponsora 

Sponsor - Kolor jest na screen'ie.

Super Vip - Kolor jest na screen'ie.

Vip - Kolor jest na screen'ie.

Styl - c.png

 


Kolory są tutaj https://scr.hu/7oVD7y

@Maja..

7oVD7y

Panie, masz dać kolory w BBCode lub w stylu #FF0000. Maja prosi o kolor a nie o screen z pokazanym kolorem. 

Opublikowano
Dnia 18.10.2017 o 20:16, Maja.. napisał:

c.pngq.pngr1.pngr2.pngh.pngs1.pngs2.pngs3.pngt.png łap. 

Potrzebuję z tego stylu:

- Programista / IT,

Oraz pod serwer z CS'a z tym samym stylem :p

- Właściciel,

- Administrator,

- Mod,

- Opiekun,

- Vip serwera.

 

Z góry dziękuję osobie która wykona owe ikony ;)

Opublikowano
54 minuty temu, xɘrtiz napisał:

Potrzebuję z tego stylu:

- Programista / IT,

Oraz pod serwer z CS'a z tym samym stylem :p

- Właściciel,

- Administrator,

- Mod,

- Opiekun,

- Vip serwera.

 

Z góry dziękuję osobie która wykona owe ikony ;)

it.pngw.pnga.pngm.pngo.pngvip.png łap.

to niezła OSOBA, która wykona te ikony. 

Opublikowano (edytowane)

Adminów ts3 - 3_Root.png

Root - KOLOR #990099

Admin Ts3 - KOLOR #a52835


Rangi forumowe, adminów serwerów | Styl - h.png

Właściciel - KOLOR #a30000

Head Admin - KOLOR #ff0000

Admin Forum - KOLOR #009fff

Forum Support - KOLOR #008c00

Weteran - KOLOR #6666ff

UBS - KOLOR #6ea500

Grafik - KOLOR #921a92

Opiekun serwera - KOLOR #00ca86

Admin serwera - KOLOR #008c8c


Rangi vipów i sponsora | Styl - 5.png

Sponsor - KOLOR #d0a562 ( Takie jak  stylu jest ok tylko kolor )

Super Vip - KOLOR #cbc11b ( Jakiś diamencik tutaj mały czy coś, żeby się rozróżniało )

Vip - KOLOR #cbc11b

 


@Maja..proszę poprawiłem.

Edytowane przez OTLSuReK
Opublikowano
1 godzinę temu, OTLSuReK napisał:

Adminów ts3 - 3_Root.png

Root - KOLOR #990099

Admin Ts3 - KOLOR #a52835


Rangi forumowe, adminów serwerów | Styl - h.png

Właściciel - KOLOR #a30000

Head Admin - KOLOR #ff0000

Admin Forum - KOLOR #009fff

Forum Support - KOLOR #008c00

Weteran - KOLOR #6666ff

UBS - KOLOR #6ea500

Grafik - KOLOR #921a92

Opiekun serwera - KOLOR #00ca86

Admin serwera - KOLOR #008c8c


Rangi vipów i sponsora | Styl - 5.png

Sponsor - KOLOR #d0a562 ( Takie jak  stylu jest ok tylko kolor )

Super Vip - KOLOR #cbc11b ( Jakiś diamencik tutaj mały czy coś, żeby się rozróżniało )

Vip - KOLOR #cbc11b

 


@Maja..proszę poprawiłem.

r.pnga.pngw.pngha.pngaf.pngfs.pngw2.pngubs.pngg.pngos.pngas.png1.pngdiamond.pngvip.png łap. 

Opublikowano
16 minut temu, Maja.. napisał:

r.pnga.pngw.pngha.pngaf.pngfs.pngw2.pngubs.pngg.pngos.pngas.png1.pngdiamond.pngvip.png łap. 

 

Proszę o dorobienie ikonki "Zasłużony" o kolorze #ffe8a7 w stylu w2.png

I ikonki z literką "S" i "SJB" o kolorze #90c7dc w stylu w2.png

 

Opublikowano
20 minut temu, OTLSuReK napisał:

 

Proszę o dorobienie ikonki "Zasłużony" o kolorze #ffe8a7 w stylu w2.png

I ikonki z literką "S" i "SJB" o kolorze #90c7dc w stylu w2.png

 

z.pngs.pngsjb.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...