Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)
4 godziny temu, Maja.. napisał:

arm-up.pngglass.pngpint.pngwoman.png może takie coś? 

Nie za bardzo. Czy masz coś innego?

W dodatku przydały by mi się ikonki gier

Destiny 2, Assassin's Creed Origins

Wybacz, że tak cie męczę z ikonkami ;/

 

 
Edytowane przez Gość
Opublikowano
8 godzin temu, Samrend napisał:

Destiny 2, Assassin's Creed Origins

Mam tylko normalnego Assassina, lecz mam destiny 2 

https://imgur.com/a/VCLjQ

 

Nie chcę też reklamować ale jest taka pewna stronka w necie która ma zbiór ikonek (Angielska), ts3 icons w Google i miłego szukania :)

Opublikowano
16 godzin temu, Maja.. napisał:

class.pnginstructor-lecture-with-sceen-projection-tool.pnglearning.pngpresentation.pngprofessor-with-clipboard (1).pngprofessor-with-clipboard.pngteach.pngteacher (1).pngteacher (2).pngteacher.pngteacher-desk.pngteacher-giving-lecture.pngteacher-reading.pngteacher-teaching-mathematics.png

Czy mogłabyś zrobić jeszcze 2 ikonki niebieskie?

,,E'' ,,K''

Dziękuje c;

Opublikowano (edytowane)
Dnia 26.10.2017 o 23:32, Maja.. napisał:

it.pngw.pnga.pngm.pngo.pngvip.png łap.

to niezła OSOBA, która wykona te ikony. 

Potrzebuję w tym stylu "Moderator", "Administrator", "Pomocnik" oraz "Właściciel".

 

Z góry dziękuję ;)

Edytowane przez Gość
Opublikowano

f.png 

P - Czerwony kolor

A - niebieski

M - fioletowy odcień

HSA - pomarańczowy

S - zielony

S - brązowy

NA - szary

VIP - fioletowy, niebieski, pomarańczowy

Wszystkie chciałbym w stylu co ta pierwsza ikonka. Dzięki z góry.

Opublikowano
Dnia 31.10.2017 o 21:42, Owoc3Q napisał:

Potrzebuje ikon 

W-Czerwone A-Niebieskie GM- Ciemny zielony M- Jasny zielony
UBT (z taką gwiazdką na ikonce) - ciemny fiolet, UBT - fiolet
OP - różowe, OP(na tle loga facebook), OP(na tle loga steam)
$ - Złote, R - Jasny Żółty, G - Pomarańczowe, Z - (z taką gwiazdką na ikonce) - Złote

WS - Ciemny brąz, OS - brąz, AS - jasny brąz

STYL : WBJSPlD.png

Odświeżam...

Opublikowano
6 godzin temu, xɘrtiz napisał:

Potrzebuję w tym stylu "Moderator", "Administrator", "Pomocnik" oraz "Właściciel".

 

Z góry dziękuję ;)

a.pngm.pngp.pngw.png

Opublikowano

Poprosze o ikonki w takim stylu fs.png.60593679934605b6dfd3ad2928867252.png w2.png.949c4c6f0e1be8fe55163fb09099c5fb.png

W - #FF0000
T - #000000
M - #008000
OBT - #715BEE
UBT - #715BEE
Grafik, jakiś pędzel - #baff01
WS - #808080

oraz w innym stylu, obojętnie jakim.
F
D
3
C
C
F
A
4
M
D

Obojętnie jakie kolory :) Dziekuje

 

Opublikowano (edytowane)

Szukam ikon takich jak na serwerze ts3 wrtteam.pl albo yt4u.pl (Konkretni3j chodzi mi o te administracyjne, wiekowe, rejestracyjne)

 

 

 

Edytowane przez Maja..
Usunięta reklama.
Opublikowano

Witam. Potrzebuję kilka ikonek pod ten styl: CEO.png - W 

Jasno/Ciemnym - Kolorze 

      - W [Niebieski] Całkiem

      - M [Różowy] 

      - Q [Zielony] 

      - N [Fioletowy]

      - T [Szary]

 

Opublikowano
Dnia 19.10.2017 o 16:17, Maja.. napisał:

1.png2.png5.png4.png6.pngandroid.pngliczba1.pngliczba2.pngliczba3.pngliczba4.pngliczba5.pngliczba6.pngliczba7.pngliczba8.pngliczba9.pngliczba10.pngnowy.png łap. 

Heej, wrzucisz wszystkie ikony jakie masz z tego rodzaju? Dzięki wielkie :12_slight_smile:

Opublikowano
20 godzin temu, ferq1337 napisał:

Szukam ikon takich jak na serwerze ts3 wrtteam.pl albo yt4u.pl (Konkretni3j chodzi mi o te administracyjne, wiekowe, rejestracyjne)

@Maja.. Masz takie ikonki? Albo zrobisz?

Opublikowano
18 godzin temu, yNk_ napisał:

Heej, wrzucisz wszystkie ikony jakie masz z tego rodzaju? Dzięki wielkie :12_slight_smile:

Więcej nie mam. 

1 (2).png

1 (3).png

1.png

2 (2).png

2 (3).png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

11.png

12.png

13.png

14.png

15.png

16 (2).png

16.png

17.png

18 (2).png

18.png

19.png

20 (2).png

20.png

a (2).png

a (3).png

a (4).png

a (5).png

a.png

a2.png

a3.png

android.png

c (2).png

c (3).png

c.png

d.png

g.png

h (2).png

h (3).png

h.png

it.png

k.png

liczba1.png

liczba2.png

liczba3.png

liczba4.png

liczba5.png

liczba6.png

liczba7.png

liczba8.png

liczba9.png

liczba10.png

like1.png

like2.png

m (2).png

m (3).png

m (4).png

m (5).png

m.png

n (2).png

n.png

nowy.png

o (2).png

o.png

p (2).png

p.png

q (2).png

q.png

r (2).png

r.png

r1.png

r2.png

s1 (2).png

s1.png

s2.png

s3.png

t.png

u.png

v.png

vip.png

w (2).png

w (3).png

w (4).png

w.png

10.png

Opublikowano
23 godziny temu, SzukaINieMa napisał:

Poprosze o ikonki w takim stylu fs.png.60593679934605b6dfd3ad2928867252.png w2.png.949c4c6f0e1be8fe55163fb09099c5fb.png

W - #FF0000
T - #000000
M - #008000
OBT - #715BEE
UBT - #715BEE
Grafik, jakiś pędzel - #baff01
WS - #808080

oraz w innym stylu, obojętnie jakim.
F
D
3
C
C
F
A
4
M
D

Obojętnie jakie kolory :) Dziekuje

 

Ref
 

Opublikowano

w.pngo.pngv.pngh.pngc.pngo2.pngvoice2.pngtick.pngkey1.pngkey2.pngpoke.pngzablokowany.pngzakazmówienia.pngzakazpisania.png 

Ikonki robione pod styl z serwera flamespeak - na zamówienie.

Dostałam pozwolenie od właściciela serwera na wstawkę. 

Nie dorabiam pod styl. 

Opublikowano

Hej potrzebuje ikonek do ETS2 (Euro Truck Simulator 2) 

Szef (może być ikona mężczyzny)

vSzef (też męzczyzna ale inny garnitur lub coś żeby zmienić)

Pilot

Kierowca 

+ ikona ciężarówki jak można 

Dzięki :)

giphy.gif

Opublikowano
Dnia 3.11.2017 o 20:39, KamilKosiakPL napisał:

Poszukuję:

Ikonka MPC Forum 

Ikonka Moderator Forum

Chciałbym:

Ikonka z napisem xBot jak się zmieści (ewentualnie samo X) 

F5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...