Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 7.11.2017 o 21:06, witoreya napisał:

Hej potrzebuje ikonek do ETS2 (Euro Truck Simulator 2) 

Szef (może być ikona mężczyzny)

vSzef (też męzczyzna ale inny garnitur lub coś żeby zmienić)

Pilot

Kierowca 

+ ikona ciężarówki jak można 

Dzięki :)

@ref

giphy.gif

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Witaj Maju ! 

Bardzo mi się spodobały Twoje ikony.

 

Mogłabyś mi dorobić rangi 4fun i gracz ?

4fun:

Paker, Diabełek, Zakochany, Zielarz, Misiaczek, Palacz, Troll, No-Life, PlayBoy, Wojownik, Burger, Alkocholik, Rolnik, Pokemon

 

Gracz:

Minecraft, Lol, WoW, WoT, Metin2, Paladins, Cs go, Cs 1.6, Rust, Margonem, Battlefield, 

 

Styl:

 

3027314830594311237309.png

Kolor:

Taki, by nie zlewał się z np. serduszkiem.

Edytowane przez Black PL
Opublikowano

Cześć wszystkim. 

Poszukuję ikonek wiekowych (5+, 10+, 12+, 14+, 16+, 18+, 20+, 25+, 30+) z tej rodziny KPCVpfJ.png (jedyna, którą znalazłem)

Dobrze by było, gdyby były przezroczyste, ale zwykłymi też gardził nie będę.

 

Z góry dzięki.

Opublikowano
4 minuty temu, Dawid-Axe napisał:

Witam jest  szansa zrobienia  ikonek w takim  stylu 500.png

cyfry : 30+,50+,80+,600+,700+,800+,900+,100+

z Góry wielkie dzieki :)

30.png50.png80.png600.png700.png800.png900.png100.png

Opublikowano (edytowane)

Poszukuję:

Ikonka MPC Forum 

Chciałbym:

Ikonka z napisem xBot jak się zmieści (ewentualnie samo X) 

Właściciel Kanału (Kolor tego niezielonego S)

Admin Kanału (Kolor W)

Moderator Kanału (Kolor zielonego S)

Styl: https://imgur.com/a/Vsz7h

Ikonka Admin Forum (Styl: https://imgur.com/a/OGN5B Kolor obojętnie jaki. napis AF lub F)

Edytowane przez KamilKosiakPL
Opublikowano
6 godzin temu, Black PL napisał:

Witaj Maju ! 

Bardzo mi się spodobały Twoje ikony.

 

Mogłabyś mi dorobić rangi 4fun i gracz ?

4fun:

Paker, Diabełek, Zakochany, Zielarz, Misiaczek, Palacz, Troll, No-Life, PlayBoy, Wojownik, Burger, Alkocholik, Rolnik, Pokemon

 

Gracz:

Minecraft, Lol, WoW, WoT, Metin2, Paladins, Cs go, Cs 1.6, Rust, Margonem, Battlefield, 

 

Styl:

 

3027314830594311237309.png

Kolor:

Taki, by nie zlewał się z np. serduszkiem.

 

Opublikowano (edytowane)
41 minut temu, ωιє∂źмιи. napisał:

( @Maja.. )

Szukam takiej ikonki: 1222144307.png

Tylko kolor żółty i pomarańczowy.

 

111.png

222.png

3333.png

Edytowane przez Amai
2631114929652511478662.gif
Opublikowano
22 godziny temu, MCWewekPL napisał:

Cześć wszystkim. 

Poszukuję ikonek wiekowych (5+, 10+, 12+, 14+, 16+, 18+, 20+, 25+, 30+) z tej rodziny KPCVpfJ.png (jedyna, którą znalazłem)

Dobrze by było, gdyby były przezroczyste, ale zwykłymi też gardził nie będę.

 

Z góry dzięki.

#refresh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...