Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 godzin temu, Owoc3Q napisał:

Potrzebuje ikon 

W-Czerwone A-Niebieskie GM- Ciemny zielony M- Jasny zielony
UBT (z taką gwiazdką na ikonce) - ciemny fiolet, UBT - fiolet
OP - różowe, OP(na tle loga facebook), OP(na tle loga steam)
$ - Złote, R - Jasny Żółty, G - Pomarańczowe, Z - (z taką gwiazdką na ikonce) - Złote

WS - Ciemny brąz, OS - brąz, AS - jasny brąz

STYL : WBJSPlD.png

F5

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Witam poszukuje ikonek:

Administracyjne: 42958057590624669044.png tego typu:

-Właściciel

-Root

-HSA

-SSA

-SA

-TA

Karne: też fajnego typu:

-anty avatar

-anty talk

-anty join

-anty text Message

Anty też jakieś fajne:

-anty Poke

-anty pw

-anty afk

Specialne: też fajny typ

- Vip

- Zasłużony

- Friend

- lubię to

- Grafik

- Youtuber

-Streamer

- Partner

Grupy też jakieś fajne:

-Musić bot

-M

-U

-S

-I

-C

-Music operator Admin

- Music operator User

Eventy też fajny styl:

- Prowadzący event

- jury

- uczestnik

- Winner Event

-Winner Event 2

 

Bardzo proszę o przesyłanie paczek mi na pw nawet jak masz jedną z grup to wyślij mi na pw z góry dziękuje.

 

 

Edytowane przez Cruo320
zle zrobione
Opublikowano
17 godzin temu, KamilKosiakPL napisał:

Co masz na myśli kanały administracyjne? Literki jakieś? 

https://imgur.com/a/v0WRE

Tylko niebieski dymek jest mój wzorowany na większym. 

Właśnie o te mi chodziło które podesłałeś, dziękuję :p

Opublikowano
Dnia 31.10.2017 o 21:42, Owoc3Q napisał:

Potrzebuje ikon 

W-Czerwone A-Niebieskie GM- Ciemny zielony M- Jasny zielony
UBT (z taką gwiazdką na ikonce) - ciemny fiolet, UBT - fiolet
OP - różowe, OP(na tle loga facebook), OP(na tle loga steam)
$ - Złote, R - Jasny Żółty, G - Pomarańczowe, Z - (z taką gwiazdką na ikonce) - Złote

WS - Ciemny brąz, OS - brąz, AS - jasny brąz

STYL : WBJSPlD.png

F5

Opublikowano

Potrzebne mi są rangi 16x16 na czerwonym tle
-TSM
-HA
-GA
-GM

-TGM

-TuT
-M

 

 

 

oraz  na jasno niebieskim

 

 

- W

-R

-vR

-SSA

-SA

-NA

-TA

 

 

Za wszystkie propozycje LECI +

Opublikowano
30 minut temu, Cresovia napisał:

Potrzebne mi są rangi 16x16 na czerwonym tle
-TSM
-HA
-GA
-GM

-TGM

-TuT
-M

 

 

 

oraz  na jasno niebieskim

 

 

- W

-R

-vR

-SSA

-SA

-NA

-TA

 

 

Za wszystkie propozycje LECI +

tsm.pngga.pnggm.pngha.pngtgm.pngtut.pngm.pngw.pngr.pngvr.pngssa.pngsa.pngna.pngta.png

Opublikowano (edytowane)
16 minut temu, Nicole. napisał:

w.pngs3.png łapcie. 

i zmienić :

W - czerwone

S - brązowe

F - fioletowe

Gwiazdka jakaś - fioletowe

 

Edytowane przez Nicole.
Opublikowano
6 minut temu, Maja.. napisał:

h.png

Dasz radę zrobić 5 literek niebieskich?

,,V'', ,,O'', ,,S'', ,,L'', ,,Y''

Opublikowano
16 minut temu, damian1920 napisał:

Dasz radę zrobić 5 literek niebieskich?

,,V'', ,,O'', ,,S'', ,,L'', ,,Y''

l.pngo.pngs.pngv.pngy.png jak coś poprawić to pisz. c: 

Opublikowano
1 minutę temu, Maja.. napisał:

l.pngo.pngs.pngv.pngy.png jak coś poprawić to pisz. c: 

Dziękuje <3

 

Opublikowano
Dnia 1.11.2017 o 16:28, Samrend napisał:

Potrzebuję jeszcze ikonki W,M pod ten styl.

CEO.png

M chciałbym w tym kolorze co jest tutaj 

9693314909922201237309.png

@ref

+ Podrzuci ktoś linka do strony, w której można pomniejszyć ikony?

Opublikowano (edytowane)

Witam poszukuje ikonek:

Administracyjne: 42958057590624669044.png tego typu:

-Właściciel

-Root

-HSA

-SSA

-SA

-TA

Karne: też fajnego typu:

-anty avatar

-anty talk

-anty join

-anty text Message

Anty też jakieś fajne:

-anty Poke

-anty pw

-anty afk

Specialne: też fajny typ

- Vip

- Zasłużony

- Friend

- lubię to

- Grafik

- Youtuber

-Streamer

- Partner

Grupy też jakieś fajne:

-Musić bot

-M

-U

-S

-I

-C

-Music operator Admin

- Music operator User

Eventy też fajny styl:

- Prowadzący event

- jury

- uczestnik

- Winner Event

-Winner Event 2

 

Bardzo proszę o przesyłanie paczek mi na pw nawet jak masz jedną z grup to wyślij mi na pw z góry dziękuje.

lub tutaj z góry dziękuje.

 

 

 

Edytowane przez Cruo320
Opublikowano
Dnia 31.10.2017 o 21:42, Owoc3Q napisał:

Potrzebuje ikon 

W-Czerwone A-Niebieskie GM- Ciemny zielony M- Jasny zielony
UBT (z taką gwiazdką na ikonce) - ciemny fiolet, UBT - fiolet
OP - różowe, OP(na tle loga facebook), OP(na tle loga steam)
$ - Złote, R - Jasny Żółty, G - Pomarańczowe, Z - (z taką gwiazdką na ikonce) - Złote

WS - Ciemny brąz, OS - brąz, AS - jasny brąz

STYL : WBJSPlD.png

F5

Opublikowano (edytowane)

Poszukuję:

Ikonka MPC Forum 

Ikonka Moderator Forum

Chciałbym:

Ikonka z napisem xBot jak się zmieści (ewentualnie samo X) 

Edytowane przez KamilKosiakPL
Opublikowano (edytowane)

Potrzebuję ikonki Modelka,Alkoholik,Mam wyjebane :)

@Maja..

Edytowane przez Gość

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...