Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozmowy o modzie, ubieraniu się.


Matzar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hemmm, kupiłem kilka dni temu te buciki i jestem w 100% zadowolony, ogólnie polecam markę Converse.

http://www.soulshop.pl/dla-mezczyzn/obuwie-3/converse/pro-blaze

Także spodnie :

http://www.reserved.com/pl/pl/man/all/sweatshirts/kc225-09m/men-s-jogging-top

Teraz będę zamawiał tą bluzę, polecam sklep alohafromdeer.

http://alohafromdeer.com/catheads-483.html

Piszcie sobie internetowe cebulaki, pedał bla bla bla itd. mam to głęboko w dupce :3

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Hemmm, kupiłem kilka dni temu te buciki i jestem w 100% zadowolony, ogólnie polecam markę Converse.

http://www.soulshop.pl/dla-mezczyzn/obuwie-3/converse/pro-blaze

Także spodnie :

http://www.reserved.com/pl/pl/man/all/sweatshirts/kc225-09m/men-s-jogging-top

Teraz będę zamawiał tą bluzę, polecam sklep alohafromdeer.

http://alohafromdeer.com/catheads-483.html

Piszcie sobie internetowe cebulaki, pedał bla bla bla itd. mam to głęboko w dupce :3

 

pokazałeś bluzę, nie spodnie.

za taką cenę jeśli jest podobna do bluzy mógłbyś sobie kupić fajne bojóweczki bor, sam mam polecam niesamowicie, mogę zalinkować

 

 co do alohafromdeer - błagam nie bierz takiego gówna, nie dość że wygląda to dość marne to jeszcze materiał jest jak z ceraty

poproś mnie ja ci coś wynajdę

Opublikowano

Hemmm, kupiłem kilka dni temu te buciki i jestem w 100% zadowolony, ogólnie polecam markę Converse.

http://www.soulshop.pl/dla-mezczyzn/obuwie-3/converse/pro-blaze

Także spodnie :

http://www.reserved.com/pl/pl/man/all/sweatshirts/kc225-09m/men-s-jogging-top

Teraz będę zamawiał tą bluzę, polecam sklep alohafromdeer.

http://alohafromdeer.com/catheads-483.html

Piszcie sobie internetowe cebulaki, pedał bla bla bla itd. mam to głęboko w dupce :3

dobrze napisałeś, masz go głęboko w dupce, bo jesteś homosiem.

 

 

 

 

 

Kocham <3sportowe-gumiaki-303-OBRAZKY.PL.jpg

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

próbujesz przenieść hype5 na mpc czy jaki chuj?????????????????????

Opublikowano

o hype5 to ja pierwszzy napisałem na mpc, odnalazłem tam VSVP`a już.

teoretycznie dobra rozkmina, kogo bardziej to jara to tamte forum jest akurat.

Opublikowano

o hype5 to ja pierwszzy napisałem na mpc, odnalazłem tam VSVP`a już.

teoretycznie dobra rozkmina, kogo bardziej to jara to tamte forum jest akurat.

 

chwalisz sie?

Opublikowano

Gdzie kupić coś podobnego? Interesują mnie takie nadruki na rękawach, zajebiście to wygląda :v

Wiem że to jest RocaWear, ale istnieje jeszcze wiele innych sklepów które coś takiego oferuje z tego co wiem, możecie podlinkować? 

 

64.jpg

1iiv6g.png

Opublikowano

Ostatnio kupiłem sobie niskie, bordowe Converse. Wygodnie mi się w nich chodzi i chyba najładniejszy kolor z niskich :)

 

mw-orbeujejgvpetsrvgmyr.jpg

 

Znacie jakieś fajne sklepy internetowe z ciekawymi koszulkami? Jak tak to podajcie jakieś linki, bo mi koszulek brakuje zawsze xD

1387126731-U1018598.png

Opublikowano

Ostatnio kupiłem sobie niskie, bordowe Converse. Wygodnie mi się w nich chodzi i chyba najładniejszy kolor z niskich :)

 

mw-orbeujejgvpetsrvgmyr.jpg

 

Znacie jakieś fajne sklepy internetowe z ciekawymi koszulkami? Jak tak to podajcie jakieś linki, bo mi koszulek brakuje zawsze xD

Które z tych kobiet to ty ?

 

 

i27vjb.jpg

 

 

Podoba mi się .

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Główka

 

013.jpg  

 

 

Oczka 

 

3b720dad9556d79cd1e7c02e268b1346.jpg

 

 

Koszuleczka

 

033.jpg

 

 

Zegareczek

 

0_0_productGfx_eab6de3c69e3c4702e151591e 

 

 

Spodnie

 

pol_pl_RocaWear-Japan-Love-Dark-Selvedge

 

 

Buciki

 

Nike-Air-Max-1-x-Parra-Albert-Heijn.jpg

 

 

A jak tam u Was w Polsce?

Opublikowano

@up no cóż gdybyś na siłę nie eksponował tych damskich nóżek rurkami i założyłbyś coś ciekawszego od trampek to góra całkiem fajna jak na jakąś okazję oczywiście.

Opublikowano

Elo, wychodzę na urodziny znajomego, ale najpierw czekam na hejty

 

 

tz-tgggplxooclpxcljnzpd.jpg

 

Według mnie dobre połączenie eleganckiej marynarki z luźną bluzką i trampkami, ale kompletnie nie mój styl :)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Które z tych kobiet to ty ?

 

 

i27vjb.jpg

 

 

Podoba mi się .

Jak już starasz się obrażać to rób to umiejętnie. Napisał, że bordowe :)

 

TOPIC

Lato przyszło więc w dzień po prostu t shirt + jeansy a wieczorem jeansy, tshirt, marynara i trampki.

 

PS: Zanim ktoś powie, że trampki są pedalskie:

 

large.jpg

David Tennant - Jeden z bardziej znanych brytyjskich aktorów, odtwórca roli 10 doktora w słynnym serialu "Doctor who". Ma żonę, dzieci i przez cały swój okres odgrywania miał na nogach trampki.

 

Ale pedał, bo w końcu Wojciechowi się te buty nie podobają :C

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Możliwe że zostałem w tym innym pokoleniu, ale nie gardzę butami ze zwykłego obuwniczego, podkoszulkami z jakiegoś textilla (?) Nie chodzę w markowych ciuchach, i jest mi z tym dobrze - źle nie wyglądam, a więcej hajsu zostaje w kieszeni.

No to chyba razem w nim zostaliśmy ;)

Opublikowano

Jak sie ubieram?

Jak chlopak. Dresy/jeasny luxne bluzki, luxna kurtka.

Buty, nike . Nie wiem jaki model. Ale są fajne .

 

Zamierzam kupić jeszcze 2x dresy oraz kolejne buty. Tylko nie wiem jakie.

 

'' (...) Jeżeli jesteś chłopakiem i golisz sobie nogi, nie zapomnij jeszcze o piździe ''

Kurwa juz myslalem, ze nie ma tu mezczyzn :D

Opublikowano

Ubierać trzeba się schludnie. Jakaś koszula wytaliowana, jeansy i jakieś fajne buty. Nie polecam awangardowego ubioru. Czasem odstrasza :)

W grze zawsze jako


 


Yutashi


 


Pomogłem Ci - Zostaw Like!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...