Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ej czemu oni mnie zbanowali jak mam potężnego skilla i wogule nie grałem i nie miałem cheatów a i czy da siędostać unbana ?

 

Mam potężnego skila xD hahah Dobry chłop.

Opublikowano
SZukam dzieczyny ktora ma mikrofon i skype .

Mam 14 lat

Reszte informacij podam jak zapytasz

 

ZADZWON NA SKYPE ::

Mmogman

 

 

Idiotów prosze o niepisanie w tym temacie

 

-------

Twórcą tego jest LoganxD Pzdr dla niego hah

 

hahahahahah

fs_pc.png


Opublikowano

Post niejakiego bombla .

 

ja jak zainstalowałem rusigami mod loader czy jakoś tak i potem zainstaluje balkon weapon to gdy wejdę do gry to kilka sekund działa i pokazuje mi się seaving chuks i gra się wyłącza pomrzesz?

 

 

tumblr_llu7z59YG51qfa8sc.jpg

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/323317-jak-przerobic-psp-3004-soft-637-najnowszy/page__st__40__gopid__2836345#entry2836345

 

post bakuziom98 w sygnie ma STOP SPAM a pisze double posty ^o^

x

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/399252-kurwa-mac-zjebane-te-wasze-forum-kurwa-nie-odpowiadacie-tylko-pierdolcie-jakeis-glupoty-gdybym-mogl-to-bym-je-rozjebal-kurwa-posmylcie-co-wy-odpierda/

Tutaj w sumie nie ma co komentować...

1280314365-U1.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/399719-fakt-namierzono-kosmitow-teleskopami-z-usa/

 

Wierzy w Fakt, hahaha. -.-

Opublikowano

Ludzie dobijacie mnie <_< <_< Jesli pisząc coś Piszcie wyrazniej albo lepiej nie mówie o ą,ę itd chodzi mi o lepiej pisanie a nie np: nei spawnuj mi twutaj to co to wogule Jest ? chyba najlepszy uczen swiata by nawet tego nie rozgryz z góry dziekuje :D

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/404317-chlopaki-pytanie-skierowane-do-was-%3B/

Ten Topic.

+ coś zabawnego:

Odpowiedź dordo

DZiękóję za ówagę

Opublikowano

Jak byłaby 3 lata starsza ode mnie, to zepchnąłbym ją lewą nogą z łóżka, ale przedtem zaprosił do jakiejś cichej lokacji (może restauracja ;D), pogadał, upił i zawlókł do łóżka

Ale jak by miała "mocną głowę" to trzeba by było zadziałać seksapilem. Tj. zostałbym dżentelmenem i pokazał jej swoje walory, a dopiero później spróbowałbym ją upić i zawlec do łóżka.

 

A, no chyba, że byłaby gwiazdą porno, wtedy najpierw poszedłbym się przebadać na choroby weneryczne.

 

Link do tematu :

http://www.mpcforum.pl/topic/404317-chlopaki-pytanie-skierowane-do-was-;/

Opublikowano

Jajek to nie. Ale odbycior tak bo włosów więcej niż na głowie i czasami jak się poplątają to klocek nie może wyskoczyć ;f 

 

Temat:

 http://www.mpcforum.pl/topic/403017-golisz-jaja/

 

Post 19

 

 

 

Tak rzecze pan :D

Opublikowano

Mnie najbardziej rozśmieszają błędy userów na forum, oczywiście już nie chodzi mi o znaki typu ą,ę,ć itp.

Nie chce mi się za bardzo szukać, ale jak znajdę to edytuję post.

bez linków

Opublikowano

O kurwa do czego ten świat zmierza xD :

http://www.mpcforum.pl/topic/407493-szukam-partnera-metin2/

To już przesada : Chłopak szuka partnera do mt2...

Brak słów.

OndteAw.png
Opublikowano

Ale macie poczucie humoru, jedyny ciekawy post to ten co podał Mou (chociaż pewnie i tak koleś specjalnie to zrobił).

//Zakaz gifów-Dektored

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...