Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mógłbyś zrobić żeby psg miało staty jak psg? Jeśli nie zrozumiem, ale jak zrobisz będę wdzięczny i myśle ze nie tylko ja.

 

 

Wiadomosc odebrana na pw :|

szgna2pac.gif

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cały ten temat.

http://www.mpcforum.pl/topic/387165-zabawa-kto-piewszy/page__st__20

Opublikowano

<!--quoteo(post=0:date=:name=N00B)--><div class='quotetop'>CYTAT(N00B)</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Jak sie dostac do warrock private?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

<!--quoteo(post=0:date=:name=Kaka356)--><div class='quotetop'>CYTAT(Kaka356)</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Trzeba się zasłużyć<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

<!--quoteo(post=0:date=:name=N00B)--><div class='quotetop'>CYTAT(N00B)</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Czyli co? Muszę mieć dużo postów?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

<img src="http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

 

 

@edit

<!--quoteo--><div class='quotetop'>CYTAT</div><div class='quotemain'><!--quotec-->idz do supermarketu poloz glowe na maszynie i nacisnij BuRaK PzDr.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

 

\/Sygna też się liczy <img src="style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="biggrin.gif" />

 

 

hahhaha; )) Niezłe !

57314009.png

+ Zbieram; )

Opublikowano

Niepamiętańkto to napisał , ale pamiętam że jeden urser napisał:

Twoja matka daje dupy 889 213 131

 

 

@Edit

 

http://www.mpcforum.pl/topic/409520-minecraft-new-game-pro/

 

Poczytajcie to sobie. Szkoda gadać.

 

@Edit2

 

To nie pomoc . To Prawie ,jak jakiś skecz.

http://www.mpcforum.pl/topic/414406-pytanie-co-grozi-mi-za/page__gopid__2947062#entry2947062

1366207790-U344225.png

by me

Opublikowano
Terrain nie będziesz mi tutaj mówił co mam robić, murzyński pomiocie.]

 

DOBRA JUŻ DOBRA ZABIŁEM GO, MACIE TO CZEGO CHCIELIŚCIE, ZABIŁEM GO WŁASNYMI RĘKAMIL... DO ZAMKNIĘCIA KREW JASNA MNIE ZALEJE


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wizualnie? hahahaha sciagalem tym film ktory sie sciaga 3 godz u mnie a trwalo 10 sekund wiedz na walce tez dziala ..

a i jak naladowalem to normalnie gralem (wbije 30 lvl i dam screena) mam 11

(krece film jak mi dziala z/w)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/428153-walka-cieni-cheat/page__view__findpost__p__3053946

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Totalny idiotyzm. xD

http://www.mpcforum.pl/topic/428191-kidmod-kosz-rudi/

Jesteś buee, ja chciałem to dać xD

Nie pierwszy i nie ostatni taki nupek :P

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano
pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! minecraft to głupia gra nikt nie umie mi pomóc z problemem co ta gra sobie wybiera kto moze a kto nie w nia zagrac to chore gra jest fajna ale te błedy to sa nie do zniesienia

 

www.mpcforum.pl/topic/429723-blad-minecraft

1339163822-U301909.png

 

Opublikowano

Takie pw

 

Zavetti, MML ma prawa gm, no nie? To lepiej kupic yorka czy husky'ego?

 

Był jeszcze taki temat w battlefieldzie.

 

PKJ odpowiedział coś w tym stylu

 

Musisz zrobic update battlefielda

 

Odpowiedź:

 

Ja nie jestem głupi, kto ci dał moda, że takie posty piszesz. Musze zaktualizowac battlefielda

 

Czy coś w tym stylu

 

 

A co do rudiego, to żaden idiotyzm

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/435091-ograniczenie-mozliwosci-pisania-blogow/

1). Kolo chce, abyśmy stawiali kolejne mury i przeszkody w użytkowaniu forum. Samo w sobie jest idiotyzmem.

2). Najlepsze jest to, że jeżeli zagłosujemy nie, to musimy oddać głos w drugiej ankiecie Oo. - Drugi debilizm, a to dopiero 1 post ;D.

Ps.

Ruudi o tym marzy, a Wy mówicie, że to debilizm -.-. Ja nazwę debilizmem waszą chęć do zostania kidmoderatorami innych działów. :<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...