Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up: Jedyne co tu jest śmieszne to Ty..

 

Serwer dyktowy?? Pierwsze słyszę xD

 

http://www.mpcforum.pl/topic/436815-szukam-pomocy-serwer-dyktowy/

Nothing to do here.


  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/438748-pytanie-kim-grac/

 

Moderator i nie wie nosz kur.

hahahahaha. Ale fail. Pewnie liczy na Gma za taki topic :D.

 

 

@Asdinumerki

Jeżeli chcesz dyskutować, rób to na poziomie. Nie mam zamiaru wyzywać się z jakimś n3osem, który mnie nie lofcja bo dostał minusa. Jeżeli masz coś do mnie i chcesz mi to wygarnąć proszę bardzo(przecież istnieje Pw?)... Jeżeli pw Ci nie odpowiada może być gg, skype... Mam to gdzieś po prostu powiedz o co Ci chodzi, bo nie lubię jak moją osobę obraża się, szczególnie w taki sposób...

 

A teraz fail:

Siemka Mam pytanie jak mozna zdobyc dobry Kod KSNN i czy mozna przez SMS za ODP +/-

http://www.mpcforum.pl/topic/439890-pytaniekod-ksnn

Opublikowano

Mam 2 GB ram to racyej dużo a to ps3 to co to ? jak to zainstalować dasz linka żeby to ściągnąć ? łapcie +

 

już ściągam to ps3 i dam zaraz edita czy działa czy nie dokładnie za 40 minut.

http://www.mpcforum.pl/topic/441488-problemkomp-mi-sie-wylancza/page__view__findpost__p__3148276

Chodziło o SP3 do XPka :)

Opublikowano
Witam. Pytanko, co się stało z prywatnym serwerem metin2 elitemt2? jeśli Mistrz Gry serwera elitemt2 jest tutaj zalogowany to proszę o szybka odpowiedź. Ta gra to moje życie więc proszę o odblokowanie serwera lub zrobienie coś z tym problemem. Jeszcze raz, ta gra to moja pasja, moje życie...

http://www.mpcforum.pl/topic/444177-pytanieco-sie-stalo-z-elitemt2/

Opublikowano
Super cheat lubie takie...

 

 

Przy okazji pozdrawiam Mame Tate i psa rexa

 

 

Nie no to mnie roz**bało jak to przeczytałem

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/454409-pojazd-na-kolege-%3B/page__view__findpost__p__3238438

"Tfoja ztara"

 

http://www.mpcforum.pl/topic/442609-ss-prezentacja-postaci-phantos/page__view__findpost__p__3233620

"Potrzebne Ci do pvp or pvp..."

teemo_panda.png

Opublikowano

to powala wszystko:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/410404-jak-to-mozliwe/

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/458114-blitzmt2-pldedyk/page__view__findpost__p__3264272

KIEDY ON?CHCE GRAC BO MATKA TRUJE JAPE ZE DO LEKCJI...

http://www.mpcforum.pl/topic/458114-blitzmt2-pldedyk/page__view__findpost__p__3264294

ale durzo mam tych lekcji a niechce mi sie ;( matka gada nad glowa a ja ciongle tylko odswierzam to mpc...KIEDY ON? bede grac wojem;)

http://www.mpcforum.pl/topic/458114-blitzmt2-pldedyk/page__view__findpost__p__3264333

zaklad ze najwiecej wydam na is? <mama zostawia telefon a idzie na noc do pracy ;D >

 

JEBŁEM!

teemo_panda.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...