Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lyhrrTD.png

 

Pełna kultury i cierpliwości do graczy Administracja :) W myśl zasadzie "Odpowiedz trollem na trolla"

 

Ja za ten post przelany prawdą dostałem 3 dni bana, a on nie dostał nawet warna.

 

####

 

Co by warna nie było.

thS2SsK.png

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

http://www.mpcforum.pl/user/620989-ariness/

 

Personalnie typa nie znam, ale patrząc na profil to własnie przez takie osoby coraz więcej osób oglądających anime się do tego nie przyznaje. Co za wstyd, jezu kur.wa chryste.

 

 

i to lajkowanie postów krytykujących go, zeby pokazać jakim to jest zdystansowanym i w ogóle cool kolesiem, a w rzeczywistosci pewnie juz placze pod kołdra...

http://scr.hu/1wdk/bjsxn

6108514433687761429644.png


Opublikowano

l9Sesjh.png

 

Kulturalna odpowiedź Moderatorki na opinię.

 

 

 

Aa, wyprzedzając fakty, Upss, to, że wstawiłem Ciebie do idiotyzmów, nie daje Ci prawa nadawać mi warna, bo owy idiotyzm jest regulaminowy.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

K***a ogarnijcie się wreszcie w tym jebanym temacie, jedynie co tu widzę to trzech k***a wojaczków z kiszką na czele, jak macie do siebie jakieś sapy do siebie to wynocha na PW i tam sobie pogadajcie bo pierdolca można dostać.  

Opublikowano

EbGupEV.png

 

Nikt Cię nie zmusza do czytania tego tematu :) Ale idiotyczny jest styl pisania. "Jak macie do siebie sapy do siebie " :D Oraz brak czytania ze zrozumiem, Od chyba 4 idiotyzmów nie najeżdżam na Kokoszkę, bo nie jest tego wart.

 

A ponieważ ja za wstawianie do idiotyzmów post z idiotyzmów dostałbym warna, to znalazłem tej samej osoby temat, który jak dla mnie też do idiotyzmów się nada.

DFdqHxW.png

 

 

@Upss - wyżej przedstawiłem tylko komentarz, nie jest to odpowiedź i dyskusja. Zaznaczyłem dlaczego jest to idiotyzm.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

 

Następny nie wie jak rozmawiać z dziewczyną. >_<

http://www.mpcforum.pl/topic/1474534-pierwsza-randka/

Powiedział ten koleś, ktory przyznaje sie na forum, ze nie ma kolegow, nigdy nie mial i jest mu z tym dobrze.

 

 

@top

 

Wystarczy, ze napisze sie o jego bajkach: http://scr.hu/1wdk/wjb81 , ze są chinskimi, jebanymi bajkami, a ten dostaje zawsze szajby, wlacza swoj otaku mode i np. pisze takie wiadomosci:

 

http://scr.hu/1wdk/cc6zu

6108514433687761429644.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...