Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer na plikach Aline2.


Rain™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Specjalnie wbilem na serva i wyciagnalem

 

 http://www.multiupload.nl/4UEA8LU6G8 

 

skanik

 

 https://www.virustotal.com/pl/file/4286c9e8ff00d5ae70cddd68eef20d2388db4cba27c9c9fc3afc2c6bc9998a5d/analysis/1387236125/ 

 

Tylko nie wiem jak go odbugowac bo sie nie otwiera :/

 

 

Zmienilem, ze tylko 1 osoba jest potrzebna na tego dungeona i 10 kluczy ( te zielone ), aaa i musisz miec minimum 125 lvl

 

Ale nie wiem czemu sie nie otwiera:/

a wgrałeś go na serwer ?

Opublikowano

a co mam zrobić jak strona mi nie dziala pisze ze strona off a wszystko zmienilem ...... jak mam inaczej zrobić konto

1356029616-U806338.png

Never Look Back..

Opublikowano

a co mam zrobić jak strona mi nie dziala pisze ze strona off a wszystko zmienilem ...... jak mam inaczej zrobić konto

 

 

W navi w tabelce account

1386175744-U112610.png
Opublikowano

jak odbugować bicie z bengali ? Proszę o szybką Pomoc

 

http://www.mpcforum.pl/topic/464899-problem-bicie-z-nowych-wierzchowcow/

 

A jak nie to szukaj sobie w google :D

 

 

Sugeruj sie tym tutem i sprawdz czy wszystko masz dodane

http://www.mpcforum.pl/topic/281054-dl-pl-wierzchowce-dziaajce-w-100/

 

Jeszcze sie nie bawilem bengalami

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Wszystko fajnie tylko jak rozpkauje root to nie chce mi spakować M2ToolUP a każdy inny packer jak spakuje to wywala clienta przy włączaniu.

 

File ARCHIVER od kamera :)

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

File ARCHIVER od kamera :)

Tak samo :/

Syserr z Clienta.

1217 17:16:03230 :: ============================================================================================================
1217 17:16:03230 :: Abort!!!!
A client się nie włącza tylko wywala błąd:
LOG
system.py RunMainScript
Run - exceptions.SyntaxError,invalid syntax (line 1)
Klikam Ok i wszystko się wyłącza.
Opublikowano

Co do Baronki to quest jest zbugowany i nie wiem jak go naprawić, a nie ten ziomek od niej .....Prosze o pomoc.

PhhUPtX.jpg?1

 

 

To ty tobie sie pewnie bugly pliki bo u mnie dobrze wczytuje questa :)

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

 

To ty tobie sie pewnie bugly pliki bo u mnie dobrze wczytuje questa :)

to mi daj tego co ty masz . ... Tego co wczoraj dałeś też nie działa.

Opublikowano

ludzie działa wam strona ?

Wejść mogę ale nie mogę konta założyć wywala login jest już zajęty...

A co do reboota to wpisujesz reboot i ci sie robi.

To może chwilę potrwać :D

Opublikowano

Wejść mogę ale nie mogę konta założyć wywala login jest już zajęty...

A co do reboota to wpisujesz reboot i ci sie robi.

To może chwilę potrwać :D

to jak weszleś na server jak nie mozesz zrobic konta ? a tabeli w navicat bład mi wywala jak robie konto pisze ze nia ma takiego

1356029616-U806338.png

Never Look Back..

Opublikowano

 

Kuźwa dalem Ci tego co mam w FTP ......

to dlaczego nie dziala ?

 

@EDIT

Dobra zrobiłem Baronke, ale jak wbijam na mape to żadnych mobów ani jaj nie ma

Opublikowano

@UP

Może nie masz jej w cliencie. Sprawdz npclist clienta.
@Topic

 

Może ktoś pomóc z virtual box'em bo jak trzeba kliknąć tam 2x na ten niebieski kwadracik a ja takowego nie mam to otwiera mi się "otwieranie za pomocą"

Dam limit Like

Opublikowano

to dlaczego nie dziala ?

 

@EDIT

Dobra zrobiłem Baronke, ale jak wbijam na mape to żadnych mobów ani jaj nie ma

 

Mobow nie ma dodanych do clienta :)

 

Sama baronowa jest ( wejdz sobie w questa i tam masz id mobow / bossow / jajek -.-)

1386175744-U112610.png
Opublikowano

http://youtu.be/FbnifmKYKJQ



Pozdrawiam ^_^


Ps. Nagrałem Vtuta bo każdy ma z czymś problem a tematu nie będe tworzył bo już 3 tutki są o stawianiu serwera na tych plikach -.- i każdy niekompletny :P a w wersji mojej działa na 1000% ;) Pozdrawiam


+


Reupload gotowej maszyny w opisie filmu.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...