Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer na plikach Aline2.


Rain™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W navicat player >player_index prawym i empty table wtedy postacie znikną (najlepiej opróżnić player, player_deleted,player_deleted_bk)

 

tylko tera problem z adminem bo nic się nie dzieje jak się dodaje

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przepakuj root File archiverem.

 

 

@TOPIC : Wydaje mi sie ze nazwa powinna wygladac tak : "Jak zbierac lajki za nic"

Piszesz ze jestes dobrym czlowiekiem i robisz to dla ludzi? A w temacie z plikami napisales ze maja Ci lajkowac.

Skoro udajesz ze robisz cos dla ludzi to nie wymuszaj lajkow jesli ktos bedzie chcial to i tak Ci go da.

 

Przepakowanie nic nie dalo, dalej wywala z clienta po wpisaniu pasow :/

 

syserr clienta

 

 

1214 21:53:08767 ::

networkModule.py(line:194) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
introSelect.py(line:28) ?
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
interfaceModule.py(line:16) ?
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
uiMessenger.py(line:11) ?
system.py(line:135) __pack_import
networkModule.SetSelectCharacterPhase - exceptions.TypeError:compile() argument 1 must be string without null bytes, not str
1214 21:53:08767 :: ============================================================================================================
1214 21:53:08767 :: Abort!!!!

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Nie polecam tym się bawić dla początkującego np. dla mnie człowieka ,który nigdy nie bawił się serwerami jest to czarna magia. Zbyt dużo roboty i mało wytłumaczone. Byłbym bardzo bardzo wdzięczny gdby ktoś nagrał video tuta jak to wszystko ogarnąć.

Opublikowano

Nie polecam tym się bawić dla początkującego np. dla mnie człowieka ,który nigdy nie bawił się serwerami jest to czarna magia. Zbyt dużo roboty i mało wytłumaczone. Byłbym bardzo bardzo wdzięczny gdby ktoś nagrał video tuta jak to wszystko ogarnąć.

 

Przeciez wszystko masz opisane co i jak

 

Odpalasz niebieska ikonke, klikasz start pozniej wpisujesz hasla pozniej sysinstall ( wpisz w google jak skonfigurowac sysinstall i inne, przeciez masz mnostwo folmikow co i jak na YT )

 

 

@ Edit skad wziasc id przedmiotow all ? :D

 

 

Lol, czemu nie moge wpisywac komend ? ;x http://scr.hu/1e0i/ngl1b

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

Przeciez wszystko masz opisane co i jak

 

Odpalasz niebieska ikonke, klikasz start pozniej wpisujesz hasla pozniej sysinstall ( wpisz w google jak skonfigurowac sysinstall i inne, przeciez masz mnostwo folmikow co i jak na YT )

 

 

@ Edit skad wziasc id przedmiotow all ? :D

 

 

Lol, czemu nie moge wpisywac komend ? ;x http://scr.hu/1e0i/ngl1b

 

Jakoś korzystałem z tych chorych poradników i coś mi się nie udało.. :( Nie mogę się zalogować bo wyskakuje "Nieprawidłowa nazwa uzytkownika lub hasło" A wszystko dobrze robie. (Konto w NaviCat) Bo stronka nie działała..

Opublikowano

 

Jakoś korzystałem z tych chorych poradników i coś mi się nie udało.. :( Nie mogę się zalogować bo wyskakuje "Nieprawidłowa nazwa uzytkownika lub hasło" A wszystko dobrze robie. (Konto w NaviCat) Bo stronka nie działała..

a dodajesz wygenerowane haslo do navicata?

Opublikowano

Witam . Mam bardzio wielką nieprzyjemność sie was spytać dlaczego mam 2 błędy i to duże błędy Pierwszy błąd polega na tym że gdy zarejestruje sie w navicat konto zrobie nowe to loguje sie z tym loginem i hasłem na serwer no i loguje sie i patrze a tu czyjeś konto za 1 razem bylo [sA]Weles a pozniej robiłem drugie trzecie czwarte konta itd to inne nicki graczów byli i na tym pierwszy błąd polega mam nadzieje ze ktoś pomoże bo zalezy mi drugi błąd polega na tym ze nie moge dać sobie GM a robie to tak wchodze co GMLIST daje moje ip koncowka normalna pozniej GMHOST daje moj login nick postaci ( postać mam już zalożona) czyli w moim przypadku to [GM]Consear daje pozniej moje ip z hamachi i na samym koncu IMPERATOR czy jakoś tak daje zapis robie restart serwera reboot wchodze na konto moje i nie mam GM bym bardzo prosił na odpowiedzenie na te pytania bo Rain nie chce mi powiedzieć oco chodzi dzieki z góry :)

Masz [sA]Weles bo w ID w Account dajesz " 1 " zamiast np : 100 .

 

Jak dajesz 1 - na tym ID było zarejestrowane konto [sA] !!

 

Usuń wszystkie postacie , gildie , etc.

 

Przeciez wszystko masz opisane co i jak

 

Odpalasz niebieska ikonke, klikasz start pozniej wpisujesz hasla pozniej sysinstall ( wpisz w google jak skonfigurowac sysinstall i inne, przeciez masz mnostwo folmikow co i jak na YT )

 

 

@ Edit skad wziasc id przedmiotow all ? :D

 

 

Lol, czemu nie moge wpisywac komend ? ;x http://scr.hu/1e0i/ngl1b

Ponieważ zrobiłeś konto a w id account wpisałeś 1 zamiast np 100.

 

Robisz konto na ID 100 + ponieważ na 1 - 70 było wykorzystywane przez [sA] .

Opublikowano

Masz [sA]Weles bo w ID w Account dajesz " 1 " zamiast np : 100 .

 

Jak dajesz 1 - na tym ID było zarejestrowane konto [sA] !!

 

Usuń wszystkie postacie , gildie , etc.

 

Po zrobieniu > player PPM-empty nie dzialaja komendy GM a inaczej nie da sie usunac postaci

 

Nawet 100 + nie dziala ^^

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Ci co mają problemy z kontem / gm / nie moga wpisywać komend.

 

Wchodzimy w player / query / new query

 

wklejamy :

 

 

TRUNCATE player;
TRUNCATE player_index;
TRUNCATE quest;
TRUNCATE item;
TRUNCATE safebox;
TRUNCATE guild;
TRUNCATE guild_comment;
TRUNCATE guild_grade;
TRUNCATE guild_member;
TRUNCATE affect;
TRUNCATE marriage;
UPDATE land SET guild_id=0;

 

Wychodzimy , nie zapisujemy .

 

Następnie wchodzimy account , query , new query .

 

WPisujemy zapytanie :

 

 

TRUNCATE account;

 

Nie zapisujemy , reboot i gotowe.

 

Jak nie potraficie robić nic , kompletnie to zróbcie sb serwer na badarze / niesmialym / derinie i się na nich uczcie.

Opublikowano

Ci co mają problemy z kontem / gm / nie moga wpisywać komend.

 

Wchodzimy w player / query / new query

 

wklejamy :

TRUNCATE player;
TRUNCATE player_index;
TRUNCATE quest;
TRUNCATE item;
TRUNCATE safebox;
TRUNCATE guild;
TRUNCATE guild_comment;
TRUNCATE guild_grade;
TRUNCATE guild_member;
TRUNCATE affect;
TRUNCATE marriage;
UPDATE land SET guild_id=0;

Wychodzimy , nie zapisujemy .

 

Następnie wchodzimy account , query , new query .

 

WPisujemy zapytanie :

TRUNCATE account;

Nie zapisujemy , reboot i gotowe.

 

Jak nie potraficie robić nic , kompletnie to zróbcie sb serwer na badarze / niesmialym / derinie i się na nich uczcie.

 

 

Co po tych plikach jak tam nie ma takich problemow :) Szybiej sie naucze skaczac na gleboka wode :)

 

 

Nie zapisywalem, zrobilem reboota i dalej komendy nie dzialaja :/

1386175744-U112610.png
Opublikowano

@UP

 

dnaifosnfdsuoagbnsdfiugbdsag

 

Wchodzisz w navicat.

 

W GM HOST WPISUJESZ : IP Z KONCOWKA 100

W GM LIST WPISUJESZ ID : 100 + ( OCZYWISCIE BEZ + ) I W IP WPISUJESZ Z NORMALNA KONCOWKA

 

MOZE WCALE GMA NIE MASZ? :D ALBO IMPLEMENTORA

Opublikowano

@UP

 

dnaifosnfdsuoagbnsdfiugbdsag

 

Wchodzisz w navicat.

 

W GM HOST WPISUJESZ : IP Z KONCOWKA 100

W GM LIST WPISUJESZ ID : 100 + ( OCZYWISCIE BEZ + ) I W IP WPISUJESZ Z NORMALNA KONCOWKA

 

MOZE WCALE GMA NIE MASZ? :D ALBO IMPLEMENTORA

 

 

Serio ? Naprawde mam tak zrobic ? Nie wiedzialem, dzieki

 

Gdybym mial takie bledy to nie pisal bym w tym temacie a szukal w google ;>

 

 

Nawet po zrobieniu normalnej postaci gdy wpisze np : /level to normalnie wyskakuje to na czacie, a powinno pisac, ze nie ma takiej komendy czy cos ...

 

Ostatnio probowalem koledze wywalich ch na hamaku to komendy wyskakuwaly i na czacie :/

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

 

Serio ? Naprawde mam tak zrobic ? Nie wiedzialem, dzieki

 

Gdybym mial takie bledy to nie pisal bym w tym temacie a szukal w google ;>

 

 

Nawet po zrobieniu normalnej postaci gdy wpisze np : /level to normalnie wyskakuje to na czacie, a powinno pisac, ze nie ma takiej komendy czy cos ...

 

Ostatnio probowalem koledze wywalich ch na hamaku to komendy wyskakuwaly i na czacie :/

Przed nickiem daj [GA] czy cos w tym stylu i bedzie dzialac.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Opublikowano

 

 

Serio ? Naprawde mam tak zrobic ? Nie wiedzialem, dzieki

 

Gdybym mial takie bledy to nie pisal bym w tym temacie a szukal w google ;>

 

 

Nawet po zrobieniu normalnej postaci gdy wpisze np : /level to normalnie wyskakuje to na czacie, a powinno pisac, ze nie ma takiej komendy czy cos ...

 

Ostatnio probowalem koledze wywalich ch na hamaku to komendy wyskakuwaly i na czacie :/

jak dajesz /level to sie nie dziwie... musi być spacja między / a level...

Opublikowano

 

Jak robie nowa postac to nie dodaje mi przedrostka [xxx]

 

 

Rly ?

 

Proszę Cię idź na inne pliki bo na tych sb nie poradzisz.

 

 

@UP wyprzedził , w navi daj przedrostek w player i w GM LIST

Opublikowano

 

 

Rly ?

 

Proszę Cię idź na inne pliki bo na tych sb nie poradzisz.

 

 

@UP wyprzedził , w navi daj przedrostek w player i w GM LIST

Chce robic na tych to niech robi.

"Dobry czlowieku" jak chcesz pomagac to pomagaj a nie odsylasz do innych plikow.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Opublikowano

Chce robic na tych to niech robi.

"Dobry czlowieku" jak chcesz pomagac to pomagaj a nie odsylasz do innych plikow.

Jak Ci się nie podoba to wyjdź a nie wypominasz mi cały czas , zaraz mogę usunąć temat .

 

Dać coś to jeszcze się przypier.... Polska.

 

Jak ma problem z dodaniem GMA na serwerze to raczej daleko nie zajdzie na tych plikach ;s

 

PS: Wychodzę & pomagam na sensowne pytania.

Opublikowano

Rain daj liste komend na ten serwer bardzo prosze kto chce tez Like daw

zakładka itemproto w navicat i masz wszystkie komendy na dane przemioty ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...