Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer na plikach Aline2.


Rain™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Specjalista
Opublikowano

Wiecie o co może chodzić? :)

 

04kb.jpg

 

Wypakuj pliki jeszcze raz i zrób od nowa maszynę.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Proszę  o reup. clienta NIE TEN Z FB BO NIE MOGE NA NIM WYPAKOWYWAC PLIKÓW EIX Z PACK

90858227232114326580.png

Opublikowano

Jeżeli nie bedzie Reup clienta , to powinni zamknac temat ;x

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Komenda stop nie działa chyba bo jak wpisuje nadal wszystko jest tak samo :(

Gdzie Ty tą komendę wpisujesz? o.O

 

 

Można reupload clienta ?, i czy na oryginalnym cliencie aline2 będzie wszystko git ?

http://www.mpcforum.pl/topic/1201470-client-aline2-800mb/

Ta, tylko parę rzeczy nie działa ale to easy, wystarczy z innych klientów wziąć. 

Opublikowano

Przeczytałem wszystkie posty i wywala to hasło w maszynie ze jest złe, wypakowywałem z 8 razy i nadal wywala hasło... nie da rady nawet zmienić tego hasła bo tez wywala...

Ktoś się z tym złym hasłem uporał? Kombinowałem z tym hasłem cały dzień i tez nic :( Nie mam już zadnego pomysłu co do tego hasła...

 

Z góry będę bardzo wdzięczny.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobra robota :) Pomoc dla tych co mają błędy na tych plikach, sam takie miałem, ale już dawno sobie z nimi poradziłem :)

BornBePRO.jpg


Masz ładunek na kwadracie, skręć se jebnij macha !

Opublikowano

Ma ktoś tego clienta ? Bo linki wygasły 

BornBePRO.jpg


Masz ładunek na kwadracie, skręć se jebnij macha !

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jest napisane, że nie dobra wersja clienta, i wywala z gry.

CPU: Intel Core i5 4670K 4,6GHz >>   << GPU: MSI GTX 760 2GB >>   << Płyta Główna: MSI Z87-GD65 Gaming >> 

Zasilacz: Corsair CS650M >>   << Obudowa: Thermaltake Chaser MK-1 >>   << SSD: Kingston HyperX 120GB >>

HDD: Seagate 1TB >>   << RAM: 16GB (2x8) Kingston >>

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Specjalista
Opublikowano

Mozna prosic o passy do maszyny bo root i haslo 123456 nie dziala

 

up przyłączam się 

Hasło do maszyny jest 123456,a jak mam nie działa to usuńcie maszynę i jeszcze raz zróbcie,czasami tak jest że się buguje.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Jest napisane, że nie dobra wersja clienta, i wywala z gry.

 

Masz odpowiedz na pytanie zawarte w filmiku

https://www.youtube.com/watch?v=FbnifmKYKJQ

 

nawiasem i krótko, pliki niezgodne z wersja klienta bo nie zmieniłeś binki (po stronie game i po stronie startera)

Bawiłem się z tymi plikami, prawie wszystko naprawiłem, ale nie warte sa czasu które poświeciłem i które "Ty" poświęcisz na nie :) 

Pozdroo

Opublikowano

* TO NIE HEJT *
Nie szkoda czasu na te pliczki?

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...