Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer na plikach Aline2.


Rain™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak nie ma musi być jak dropi pajeczy klucz to musi być wgra wie ktoś czy on sie znajduje ?

 

Odbuguj sobie starca bo sie nie otwiera i tam jest TP na baronowa

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Jprd.Client albo pliki serwer od Raina są bardziej pobugowanie niż te od Sheila .... Jak wpisuje w grze /level 180 to mi kur*a pokazuje na czacie "/level 180", żal poprostu tego..

Opublikowano

Jprd.Client albo pliki serwer od Raina są bardziej pobugowanie niż te od Sheila .... Jak wpisuje w grze /level 180 to mi kur*a pokazuje na czacie "/level 180", żal poprostu tego..

musisz mieć przedrostek... [xxx] bez tego mi tez nie działało

Opublikowano

Przyda się, tym, którzy mają z nimi problem, osobiście też miałem troche zachodu, ale sobie poradziłem .

BornBePRO.jpg


Masz ładunek na kwadracie, skręć se jebnij macha !

Opublikowano

Hasło i login do Virtual , ciągle zle hasło albo login

 

Dobrze napisalem Root . 123456

 

Jak napisałem i po incorrect

bo masz odpalać przez niebieski kwadracik , a nie przez VB... bo jak uruchamiasz przez New to masz całkiem inne pliki.

Opublikowano

Wie ktoś jak zrobić event np. weekendowy w środku tygodnia?

 

W panelu np bambuska dodaj sobie pierscien teleportacji jest on z takim kwiatkiem. On otwiera eventy i zamyka

1386175744-U112610.png
Opublikowano

jak odbugować tego zioma od Baronki ? wyskakuje błąd "core dumped" jak wpisuje w maszynie "./qc spider_dungeon_v3.quest

 

Zapewne edytowales questa i go zepsules, wgraj na nowo tego questa bo jest zepsuty

1386175744-U112610.png
Opublikowano

nie edytowałem , quest jest taki jaki byl w plikach, chcialem go tylko wgrać

 

Specjalnie wbilem na serva i wyciagnalem

 

 http://www.multiupload.nl/4UEA8LU6G8 

 

skanik

 

 https://www.virustotal.com/pl/file/4286c9e8ff00d5ae70cddd68eef20d2388db4cba27c9c9fc3afc2c6bc9998a5d/analysis/1387236125/ 

 

Tylko nie wiem jak go odbugowac bo sie nie otwiera :/

 

 

Zmienilem, ze tylko 1 osoba jest potrzebna na tego dungeona i 10 kluczy ( te zielone ), aaa i musisz miec minimum 125 lvl

 

Ale nie wiem czemu sie nie otwiera:/

1386175744-U112610.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...