Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer na plikach Aline2.


Rain™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rain daj liste komend na ten serwer bardzo prosze kto chce tez Like dawać xD

 

Dokładnie , rozpakuj locale.eix packerem & znajdź Mob_proto i Item_proto.

 

Rozpakuj i tam wszystko masz.

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak Ci się nie podoba to wyjdź a nie wypominasz mi cały czas , zaraz mogę usunąć temat .

 

Dać coś to jeszcze się przypier.... Polska.

 

Jak ma problem z dodaniem GMA na serwerze to raczej daleko nie zajdzie na tych plikach ;s

 

PS: Wychodzę & pomagam na sensowne pytania.

Ma racje bo jak podstawowych rzeczy nie umie zrobić to chociaż niech tutaj nie spamuje bo to nie jest poradnik jak dodać GM'a.

Opublikowano

Jak Ci się nie podoba to wyjdź a nie wypominasz mi cały czas , zaraz mogę usunąć temat .

 

Dać coś to jeszcze się przypier.... Polska.

 

Jak ma problem z dodaniem GMA na serwerze to raczej daleko nie zajdzie na tych plikach ;s

 

PS: Wychodzę & pomagam na sensowne pytania.

Nie bedziesz mi mowil co mam robic.

Skoro pier*olisz glupoty to czego mam sie nie czepiac?

Co dales od siebie? Pliki innej osoby? Smieszne.

Ma problem i co w tym zlego? Ty pare dni temu miales problem z zalogowaniem sie na serwer wiec tez raczej daleko nie zajdziesz.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Opublikowano

Dokładnie , rozpakuj locale.eix packerem & znajdź Mob_proto i Item_proto.

 

Rozpakuj i tam wszystko masz.

Lepiej bedzie w navi, mniej roboty.

 

Dobra ale jak masz do niego problem to idz z nim na ts'a czy coś a nie w temacie spamujesz.

Nie.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Opublikowano

 

 

Rly ?

 

Proszę Cię idź na inne pliki bo na tych sb nie poradzisz.

 

 

@UP wyprzedził , w navi daj przedrostek w player i w GM LIST

 

 

Kurwa czlowieku niech to do Ciebie dotrze ze nie dziala mi GM...

 

Nie jestem takim zieleniakiem, zeby nie wiedziec jak dodac GM.

 

Postawilem na nowo maszynke i dziala ... Musialy sie zepsuc pliki ..... Zadeklarowales sie do zrobienia tematu to teraz cierp albo usun temat

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

 

Kurwa czlowieku niech to do Ciebie dotrze ze nie dziala mi GM...

 

Nie jestem takim zieleniakiem, zeby nie wiedziec jak dodac GM.

 

Postawilem na nowo maszynke i dziala ... Musialy sie zepsuc pliki ..... Zadeklarowales sie do zrobienia tematu to teraz cierp albo usun temat

zepsuć to nie , może bugły się

Opublikowano

Ten osobnik co ma problem GM tez miałem wejdz tam gdzie sie wpisuje ip wpisz swoje ip z hamachi koncowka normalna dalej wbij w gmhost czy cos tam wpisujesz swoj login dalej wpisujesz [GA]NICK obok tego IP i na samym koncu IMPRERATOR

Opublikowano

Ten osobnik co ma problem GM tez miałem wejdz tam gdzie sie wpisuje ip wpisz swoje ip z hamachi koncowka normalna dalej wbij w gmhost czy cos tam wpisujesz swoj login dalej wpisujesz [GA]NICK obok tego IP i na samym koncu IMPRERATOR

ale jak nie ma przedrostku [xx] to niech wpisze sam nick.

Opublikowano

A mam pytanie gdzie moge to zmienić np przy wybieraniu chanelu VerunisMT2 Zaprasza serdecznie i to zmienic albo przy cliencie VerunisMT2-bez nas nie ma pompy ?

Opublikowano

przepakował by mi ktoś root'y z tego clienta ,zmienił ip i dał na download ? ponieważ jak rozpakowuje filearchiverem to wyskakuja mi błędy przy odpalaniu , dam pare like'ow

Opublikowano

przepakował by mi ktoś root'y z tego clienta ,zmienił ip i dał na download ? ponieważ jak rozpakowuje filearchiverem to wyskakuja mi błędy przy odpalaniu , dam pare like'ow

 

To podaj IP a zrobie ci rooty, chcesz to pisz na gg

1386175744-U112610.png
Opublikowano

w rootach dalem wszedzie moje ip z koncowka 100

 

Rozpakuje file archiwerem, masz na stronie kamer moda i znow wgraj rooty. Tylko wez rooty z VerunisMT2+Client.rar i wtedy tym od kamera przepakuj i zmien ip

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Mam pytanie z bossow metkow dropi mi takie coś Pajęczy klucz i to otwiera wrota do kryjowki Baranowej i gdzie ta baranowa jest ??

 

Chyba nie ma tego dungeona wgranego :D

1386175744-U112610.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...