Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nostidla.pl - Oficjalny start już 20 grudnia!


Tharel.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moglibyście wymienić swoich jutuberów ( i tych, do których macie zamiar się zgłosić? )

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Moglibyście wymienić swoich jutuberów ( i tych, do których macie zamiar się zgłosić? )

 

na forum w temacie Media Tema masz podana większość osób :)

Opublikowano

Uznałem, że ułatwię wam start i robię konkurs.

Do wygrania SM'y, zapraszam do brania udziału.

SM'y dostarczam przed startem w miarę możliwości.

https://www.youtube.com/watch?v=wFrfwo5Od6U

 

Tak poza tym to zapraszam na serwer, mają mocna reklamę.

W sumie mocną to mało powiedziane POTĘŻNĄ reklamę, graczy będzie masę.

Bugów raczej poważnych nie będzie, bo znikły na becie.

Drobnostki poprawia szybko, bo chłopaki działają szybko.

Nic tylko grać.

Ostatni, a zarazem najlepszy hard tego roku.

 

Polecam, zaufana ekipa ;)

2w4gxes.jpg

Opublikowano

Zagram czekam 20 Grudnia pompa !

 

Działa wam forum?

Tak forum działa - wejdź na Nostidla.pl i tam będzie odnośnik do forum ;)

Opublikowano

a6g3Enm.png




Forum będzie niedostępne jeszcze przez maksymalnie jeden dzień.


Wszystko jest zachowane, także spokojnie. ^^

e2TT2Na.png

Opublikowano

Kiedy będzie dostępna strona wraz z is i cenami za przedmioty ?

Szukam kogoś do wspólnej gry na serwerze Eleris. Musi to być szaman/ka

smok grająca/ący W Chunjo .Od siebie oferuje wspólny eksp, a szczególnie dobra zabawę., pomoc przy skilach, eq etc.Piszcie tutaj na pw jak coś, lub na gg 45529176

Eleris.pl

Opublikowano

30% na podwyższenie lvlu konia ~co 3 medal wchodzi
2 spalone medale + ten ktory wejdzie to lvl konia co godzine
11 godzin w grze aby zrobic bojowego licząc ze juz od samego poczatku będziemy wbijać poziomy konia i że o tak znajdziemy 33 medale bez problemu :)
A TO TYLKO BOJOWY KOŃ, którego i tak musi każdy zrobić ( albo kupić wiadomo..)
Serwer pod is jak narazie, zmiencie chociaż czas na 10 i 15 minut bo na chwile obecną dla ogarnietych graczy to jest patologia

@Nihooya - przeczytaj jeszcze raz, przemysl, i nie wypowiadaj się więcej. Skoro to nie jest easy to czemu to wszystko na co trzeba sie męczyć po kilkanaście godzin można mieć od ręki
przez doładowanie ; )?
Masz hajs- easy
Szkoda Ci wydawać go na gry-hard
było kilka serwerów gdzie za is były jakieś fryzury , kostiumy czy mounty różniące się tylko specjalnym wyglądem, i na tym też zbijali hajs, to co jest w IS tutaj wygląda na totalną amatore.
Więcej sie nie wypowiadam, hejtujcie mnie do woli.

Opublikowano

ludzie to nie jest EASY trzeba sie troche pomeczyc zeby cos osiagnac ja wiem ze wiekszosc by chciala na start peta mounta konia i full eq ale to nie taki serwer.

Back to BF3...

Opublikowano

30% na podwyższenie lvlu konia ~co 3 medal wchodzi

2 spalone medale + ten ktory wejdzie to lvl konia co godzine

11 godzin w grze aby zrobic bojowego licząc ze juz od samego poczatku będziemy wbijać poziomy konia i że o tak znajdziemy 33 medale bez problemu :)

A TO TYLKO BOJOWY KOŃ, którego i tak musi każdy zrobić ( albo kupić wiadomo..)

Serwer pod is jak narazie, zmiencie chociaż czas na 10 i 15 minut bo na chwile obecną dla ogarnietych graczy to jest patologia.

 

% na przeczytanie został zwiększony o 10 % każdego medalu. Strasznie dużo osób kłóciło się o bojowca w is wiec go nie będzie ale za to będą medale które maja 100 % na przeczytanie i można je czytać co 30 minut. Podsumowując osoba bez is'a zrobi bojowca w około 10 h a osoba wydająca pieniądze na is w 5 h :)

 

mam nadzieje że teraz sie podoba :)

Opublikowano

a nie lepiej znieść ograniczenie na konia do bojowca czasowe, a po 11 lvlu konia dopiero ograniczenie czasowe? miejmy już tego bojowca, raptem taki problem.

nawet na hardach - ravia nie ma czasu ;o

Opublikowano

 

% na przeczytanie został zwiększony o 10 % każdego medalu. Strasznie dużo osób kłóciło się o bojowca w is wiec go nie będzie ale za to będą medale które maja 100 % na przeczytanie i można je czytać co 30 minut. Podsumowując osoba bez is'a zrobi bojowca w około 10 h a osoba wydająca pieniądze na is w 5 h :)

 

mam nadzieje że teraz sie podoba :)

Dobre rozwiązanie ;)

Oby te medale nie miały cen z kosmosu ...

I mniej więcej 11 medali kosztowało tyle, ile miał kosztować bojowiec.

Dopilnujcie tego.

 

Tak poza tym przypominam o konkursie:

https://www.youtube.com/watch?v=wFrfwo5Od6U

 

Wyniki już 19 grudnia, także śpieszcie się.

2w4gxes.jpg

Opublikowano

Dobre rozwiązanie ;)

Oby te medale nie miały cen z kosmosu ...

I mniej więcej 11 medali kosztowało tyle, ile miał kosztować bojowiec.

Dopilnujcie tego.

 

Tak poza tym przypominam o konkursie:

https://www.youtube.com/watch?v=wFrfwo5Od6U

 

Wyniki już 19 grudnia, także śpieszcie się.

Dokładnie tak jak mówisz, cena 11 medali będzie równa cenie w jakiej miałbyć bojowiec. :)

Opublikowano

a tak wogle to ulepszacze sa na wszystkie itemy czy jakos to ogarneliscie? bo bez przesady ale zeby zbierac te wszystkie smieci w m1 np :P

Back to BF3...

Opublikowano

a tak wogle to ulepszacze sa na wszystkie itemy czy jakos to ogarneliscie? bo bez przesady ale zeby zbierac te wszystkie smieci w m1 np :P

tak ulepszacze standardowo lecz co jakiś czas będą dopiły szkatułki z mobów z których będzie można zdobyc ulepszacze :) takie eventy

Opublikowano

Mogl by ktos podac jaki jest exp w stosunku do pla ?

Szukam kogoś do wspólnej gry na serwerze Eleris. Musi to być szaman/ka

smok grająca/ący W Chunjo .Od siebie oferuje wspólny eksp, a szczególnie dobra zabawę., pomoc przy skilach, eq etc.Piszcie tutaj na pw jak coś, lub na gg 45529176

Eleris.pl

Opublikowano

Mogl by ktos podac jaki jest exp w stosunku do pla ?

nie da się dokładnie określić ponieważ zależnie od poziomu był dopasowywany exp ale w wielki przybliżeniu 3 x względem pl'a

Opublikowano

No czekam :D
W chuj mi sie nie podoba okno logowania i ekwipunku, no ale trudno :<
Oby nie bylo zadnych bugow

Opublikowano

No czekam :D

W chuj mi sie nie podoba okno logowania i ekwipunku, no ale trudno :<

Oby nie bylo zadnych bugow

Ekran logowania będzie trochę inny niż jest pokazany na prezentacji, ale zobaczycie go dopiero na start. :)

Opublikowano

Polecam bardzo serwer. Administracja profesjonalna . Na pewno zadbają o dobro graczy.

Serwer jest naprawdę zrobiony profesjonalnie , ten quest swiateczny rewelacja . W końcu święta klimat musi być. Słowem końcowym polecam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...