Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nostidla.pl - Oficjalny start już 20 grudnia!


Tharel.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up Beta juz była a start będzie 20 wiec za niedługo

Pomogłem? To dobrze.

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up Beta juz była a start będzie 20 wiec za niedługo

 

Beta już była, dobrze wypadła i wszystkie błędy zostały naprawione. Zapraszam 20-ego grudnia o 18:00 na start. :)

e2TT2Na.png

Opublikowano

 

Beta już była, dobrze wypadła i wszystkie błędy zostały naprawione. Zapraszam 20-ego grudnia o 18:00 na start. :)

Zawitam na pewno :) Ale czy wszystkie bugi wyłapane okaże się po starcie :D

Opublikowano

Info : Reklama serwera już ruszyła i staramy się o jak największy rozgłos

Hehe no to zajebiscie czuje w pizde graczy na serwie, pozdro. :p
Opublikowano

Zapraszamy już 20 Grudnia na start serwera Nostidla.pl!

e2TT2Na.png

Opublikowano

Ma to jakieś powiązania ze starą nostidlą ?

Tak serwer będzie podobny do steraj nostidli z tym że tym razem bardziej hard + wprowadziliśmy wiele nowości oraz team za bardzo sie nie zmienił

Opublikowano

W sumie czemu nie , Zabq jako YT lubię do tego prezentacja mi się podoba , robienie konia również nie odstrasza.

A jak jest z biologiem co ile ząbki , księgi klątw itd?

Życzę powodzenia ze startem serwera Panowie!

Opublikowano

W sumie czemu nie , Zabq jako YT lubię do tego prezentacja mi się podoba , robienie konia również nie odstrasza.

A jak jest z biologiem co ile ząbki , księgi klątw itd?

Życzę powodzenia ze startem serwera Panowie!

Zęby Orka - 1h, Klątwy - 1h, Pamiątki - 2h, Matowe - 2h, Konary - 3h, Certy - 3h, Czerw. Korzenie - 4h, Notatki - 5h, wszystkie u Seon'a-Pyeonga po 6h. ;)

Oczywiście wymagana ilość do oddania standardowa jak na PL.

Opublikowano

A czy koń bojowy / militarny , oraz wierzchowce , będą dostępne w is ?

Szukam kogoś do wspólnej gry na serwerze Eleris. Musi to być szaman/ka

smok grająca/ący W Chunjo .Od siebie oferuje wspólny eksp, a szczególnie dobra zabawę., pomoc przy skilach, eq etc.Piszcie tutaj na pw jak coś, lub na gg 45529176

Eleris.pl

Opublikowano

bojowiec i miliatar w IS szkoda

Dlaczego? Tak jest na prawie każdym serwerze, poza tym zdobycie konia w grze nie będzie takie trudne.

Opublikowano

serio koń bojowy w is :>? to nie lepiej te medale po prostu aby były w is a nie od razu koń cały... ?

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

serio koń bojowy w is :>? to nie lepiej te medale po prostu aby były w is a nie od razu koń cały... ?

Po 1. Jest tak prawie na każdym serwerze, zatem nie rozumiem zdziwienia.

Po 2. Czas oczekiwania na medal jest krótki.

Nie widzę żadnego problemu, żeby koń bojowy był w IS.

Opublikowano

Po 1. Jest tak prawie na każdym serwerze, zatem nie rozumiem zdziwienia.

Po 2. Czas oczekiwania na medal jest krótki.

Nie widzę żadnego problemu, żeby koń bojowy był w IS.

Po 1. Na każdym serwerze to widze jak robisz serwer jeżeli zaczerpujesz pomysły na IS poprzez inne serwery ,a tylko takim jest Chujmora u Grubego. Ra*ia ma medale w IS.. To widać jaki ten serwer będzie ubogi jeżeli administrator mówi tak jest na każdym ,więć zapewne ten serwer będzie monotonny jak reszta innych i połowa rzeczy bęzie dostępna w ISie;D

Opublikowano

Po 1. Na każdym serwerze to widze jak robisz serwer jeżeli zaczerpujesz pomysły na IS poprzez inne serwery ,a tylko takim jest Chujmora u Grubego. Ra*ia ma medale w IS.. To widać jaki ten serwer będzie ubogi jeżeli administrator mówi tak jest na każdym ,więć zapewne ten serwer będzie monotonny jak reszta innych i połowa rzeczy bęzie dostępna w ISie;D

Nie czerpiemy pomysłów tylko porównujemy, poza tym to, że głupi bojowiec będzie w IS to nie znaczy, że tak jak ty to określiłeś "wszystko" będzie w IS.

Opublikowano

30% Na wejscie medalu z latwego to smiesznie malo... gdyby tak przewidziec przyszlosc to bardzo mozliwe ze po starcie to sie zmieni jak ruszy fala hejtu :D tylko mam nadzieje ze zmiana nastapi zanim gracze odejdą ;)

[center][img=http://alistria.eu/pliki/sygny/sygna1.png][/center]

Opublikowano

30% Na wejscie medalu z latwego to smiesznie malo... gdyby tak przewidziec przyszlosc to bardzo mozliwe ze po starcie to sie zmieni jak ruszy fala hejtu :D tylko mam nadzieje ze zmiana nastapi zanim gracze odejdą ;)

Nie rozumiem czego maja odchodzic, bo mala szansa na przeczytanie medalu? beka.

Gracze musza dostosowac sie do serwera.:)

"Nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...