Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nostidla.pl - Oficjalny start już 20 grudnia!


Tharel.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wspaniale, zapowiedź jest piękna, serwer tak samo, na pewno zawitam z ekipą!

Dobrze lecą perły? A wgl. to z czego lecą perły?

Opublikowano

Oczywiście, że zagram.

Świetny serwer i super administracja.

Nic tylko polecić! Mam nadzieje, że tym razem nie padnie.

Czekam na start.

 

Gdzie można zdobyć trute?

 

Truta tylko z ripa i azraela.

Wspaniale, zapowiedź jest piękna, serwer tak samo, na pewno zawitam z ekipą! Dobrze lecą perły? A wgl. to z czego lecą perły?

 

z małzy ?

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

Wspaniale, zapowiedź jest piękna, serwer tak samo, na pewno zawitam z ekipą! Dobrze lecą perły? A wgl. to z czego lecą perły?

perły będą do zdobycia z małym procentem z elitarnych bossów oraz standardowo z małzy

Opublikowano

Nic autorskiego , jedynie grafika was ratuje , ja osobiście nie zagram , ale powodzenia

Nom.. w sumie to tak, oprócz 75% nowości tak.

 

Oczywiście, że zagram.
Świetny serwer i super administracja.
Nic tylko polecić! Mam nadzieje, że tym razem nie padnie.
Czekam na start.
Gdzie można zdobyć trute?
Riper oraz skrzynia Azraela.
Opublikowano

Wspaniale, a można wiedzieć co to za dwie tajemnicze skrzynie w sklepie Suo? :D

Zwierzęce Pudło i Skrzynia z Kostiumem. Można domyśleć się do czego one są. Ah oczywiście kostium/pet nie jest z nich losowy, mamy prawo wyboru jaki nam najbardziej się podoba. :)

Opublikowano

Zwierzęce Pudło i Skrzynia z Kostiumem. Można domyśleć się do czego one są. Ah oczywiście kostium/pet nie jest z nich losowy, mamy prawo wyboru jaki nam najbardziej się podoba. :)

A no to całkiem spoko. A jak będzie z broniami 30/75? Tak samo łatwo jak na starej nostidlii? Moglibyście to trochę utrudnić. ;)

Opublikowano

A no to całkiem spoko. A jak będzie z broniami 30/75? Tak samo łatwo jak na starej nostidlii? Moglibyście to trochę utrudnić. ;)

Bronie 75 z Ripera i skrzyni Azraela,a drop broni 30 będzie mniejszy niż na starej nostidlii.

Opublikowano

A no to całkiem spoko. A jak będzie z broniami 30/75? Tak samo łatwo jak na starej nostidlii? Moglibyście to trochę utrudnić. ;)

Bronie na 30 lvl standardowo jak pl z tym ze trudniej niż na starej nostidli a jeśli chodzi o bronie 75 będą do zdobycia z Rippera oraz Azraela (ich zdobycie nie będzie zbyt trudne ze względu na to ze nie chcemy żeby to były bronie elitarne)

Opublikowano

Bronie na 30 lvl standardowo jak pl z tym ze trudniej niż na starej nostidli a jeśli chodzi o bronie 75 będą do zdobycia z Rippera oraz Azraela (ich zdobycie nie będzie zbyt trudne ze względu na to ze nie chcemy żeby to były bronie elitarne)

 

rozumiem że drop z skrzyni ripera zmieniony ? na jaki ? bo normalnie z ripka nie tak łatwo aby dropneła bron na 75lv. Moim zdaniem jeżeli ma to być hard zostawiłbym drop ze skrzyn ripa taki jak był a ze skrzyn azraela dał taki jak z ripa :) aby jednak broń na 75lv była czyms godnym podziwu.

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

 

rozumiem że drop z skrzyni ripera zmieniony ? na jaki ? bo normalnie z ripka nie tak łatwo aby dropneła bron na 75lv. Moim zdaniem jeżeli ma to być hard zostawiłbym drop ze skrzyn ripa taki jak był a ze skrzyn azraela dał taki jak z ripa :) aby jednak broń na 75lv była czyms godnym podziwu.

up chodzi nam o to żeby każdy mógł zdobyć broń na 75 a dopiero ulepszenie jej i zrobienie bonów było wyczynem ;)

Opublikowano

up chodzi nam o to żeby każdy mógł zdobyć broń na 75 a dopiero ulepszenie jej i zrobienie bonów było wyczynem ;)

 

Ok, zobaczymy jak będzie ze zmiankami, czy bs nie będzie królował ^^ Proszę Was postarajcie się o reklamę bo póki co zainteresowanie na skale ~1k online nie wygląda, a projekt jak najbardziej zasługuje na taka liczbę graczy, bo jest przedni. Jak ktoś wcześniej mówił, ulepszona ravia !! :)

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

 

Ok, zobaczymy jak będzie ze zmiankami, czy bs nie będzie królował ^^ Proszę Was postarajcie się o reklamę bo póki co zainteresowanie na skale ~1k online nie wygląda, a projekt jak najbardziej zasługuje na taka liczbę graczy, bo jest przedni. Jak ktoś wcześniej mówił, ulepszona ravia !! :)

spokojnie jeśli chodzi o reklamę będzie odpowiednia

Opublikowano

A bronie 30 będą lecieć jak na PL'u? Może dacie drop all broni 30 z bestów, bo jak dobrze wiadomo nie łatwo jest zdobyć antyka, albo np. riba. Ewentualnie możecie zrobić też, że kapitan daje na 31 lv broń za zrobienie wszystkich misji u niego. ;)

Opublikowano

A bronie 30 będą lecieć jak na PL'u? Może dacie drop all broni 30 z bestów, bo jak dobrze wiadomo nie łatwo jest zdobyć antyka, albo np. riba. Ewentualnie możecie zrobić też, że kapitan daje na 31 lv broń za zrobienie wszystkich misji u niego. ;)

tak złe się wyraziłem, wszystkie rodzaje broni będą leciały z bestów

Opublikowano

 

Ok, zobaczymy jak będzie ze zmiankami, czy bs nie będzie królował ^^ Proszę Was postarajcie się o reklamę bo póki co zainteresowanie na skale ~1k online nie wygląda, a projekt jak najbardziej zasługuje na taka liczbę graczy, bo jest przedni. Jak ktoś wcześniej mówił, ulepszona ravia !! :)

Była zapowiedź bety i tam bardzo dużo osób przeglądało, teraz jest mniej, po prostu ludzie nie patrzą cały czas zapowiedź. Poza tym ZabQ coś tam planuje, myślę, że uda nam się przebić tą magiczną liczbę 1000 graczy. :)

Opublikowano

Bronie na 30 lvl standardowo jak pl z tym ze trudniej niż na starej nostidli a jeśli chodzi o bronie 75 będą do zdobycia z Rippera oraz Azraela (ich zdobycie nie będzie zbyt trudne ze względu na to ze nie chcemy żeby to były bronie elitarne)

Trochę lipa, lepiej żeby ciężko było zdobyć te bronie. A jak z tymi nowymi setami na 95lv, jak będzie można je zdobyć?

Opublikowano

Trochę lipa, lepiej żeby ciężko było zdobyć te bronie. A jak z tymi nowymi setami na 95lv, jak będzie można je zdobyć?

Ulepszacze z raidów + nowych map. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...