Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co tam u was słychać w szkole.Temat pogadankowy o szkole.


matio82

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpisano mi dziś uwagę: "Obmacuje się z koleżanką podczas lekcji" o.0

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wpisano mi dziś uwagę: "Obmacuje się z koleżanką podczas lekcji" o.0

Zgłoś to na policję.

lolol

Opublikowano

@ref

Wpisano mi dziś uwagę: "Obmacuje się z koleżanką podczas lekcji" o.0

 

What the hell a robiłeś to ??? jeżeli nie zgłoś do wychowawcy albo rozwiąż to z tym nauczycielem :) jak nie na policje :/

BTW niedługo próbne egzaminy mam zapomniałem całkowicie a ja total luz :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Odpalanie pc na inf:

1. Klikam guzik

2. Odpala się i zapętla ze 5 razy do wczytywania systemu

4. Odpala się system i wywala bluescreen

5. Nareszcie normalnie się włącza.

graphic.png

 

 

Opublikowano

A jak moze byc w szkole xD po pierwsze odkupuje oknoo ktore niechcacy stuklem hmm.. NAUCZYCIELE maja mnie dosc xD bo gadam I wgl hmmm daje rade ciagle mam srednia 4.1

 

+ co lasek tak duzo nie ma

Opublikowano

@ref

 

What the hell a robiłeś to ??? jeżeli nie zgłoś do wychowawcy albo rozwiąż to z tym nauczycielem :) jak nie na policje :/

BTW niedługo próbne egzaminy mam zapomniałem całkowicie a ja total luz :D

Ja też mam niedługo próbny :D Niedawno był próbny z części humanistycznej, 5 ofc. :)

21515.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@ref ahh dziś mialem próbne testy gimnazialne matematyka pózniej wos i historia łatwy był w miarę:D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Hejo co słychać w szkole macie jakieś fajne laski itp :3

Bez zwykłego znaku zapytania zdanie to zabrzmiało trochę jakbyś lubił chłopców.

Zwracając się do pewnej osoby słowami "zrób mi laskę" wiemy o co chodzi, no nie?

A tu mi ktoś mówi że mam fajną laskę.

 

No chyba że ci chodziło o dziewczynę, jeżeli chodzi o to to nazywaj rzeczy po imieniu.

Nie jesteśmy w Czechach! U nas "laska", to dziewczyna.

Fajnie by było jakby kobiety mówiły do ciebie Kołku? Chociaż pewnie pani od Polskiego już na ciebie tak mówi...

 

A jeżeli chodzi o to co u mnie w szkole to powiem tak: Po staremu. Nic ciekawego.

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Mam 1 z wf bo tylko z 5 razy cwiczylem

Potrzebna pomoc w robieniu grafiki/intra? Pisz! Znajdziesz mnie w pogaduszkach ;). Zagraj ze mną w Dead Island . Pisz na pw!

Opublikowano

UniBag

lol faktycznie masz racje xD użyłem nieświadomie tych słów

ps rozbawiłeś mnie komentarzem.

Niedługo tysiąc osob odwiedzi ten temat :) już blisko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dobre chłopaki z gimnazjum wysmarowały wszystkie ściany i deski w sraczu gównem, rozwalili kaloryfer, więc kibel zalany + sprzątaczki jeżdżące mopami po ścianach. :P

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

@Ref :3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...