Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co tam u was słychać w szkole.Temat pogadankowy o szkole.


matio82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja nie mogę a u mnie codziennie jakieś akcje ...Ale i tak jestem Forver ALone :O

...

Opublikowano

@up Ahh też tek chcę ładne laski przy sobie :D

@up2 Aha to dobrze że się dzieje dużo przynajmniej nie nudno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nudy, na technice znajomy podpalił ławkę podczas "tworzenia". Całe piętro ewakułowane, a ze gaśnicy nie było to straż pożarna wzywana, całkiem mocno zaczęło sie jarać.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Kolejny sprawdzian na którego się nie nauczyłem, a nauczycielka chytra i nie da radę przy niej ściągać. Mam nadzieję, że coś na 2 wypociłem. Nudno u mnie nie jest, a szczególnie w mojej klasie, najgorszej w całej szkole pod względem nauki, zachowania i frekwencji. Dzisiaj rozwalili klamkę w klopie szatniowym i tynk na ścianie jak kolega zawalił sprzączką od mojego paska w ścianę. Poza tym jeszcze kręcenie jąder, skutków, strzelanie ze stanika. Jest wesoło ;)

 

PS. Żeby nie było to ja w żadnej z tych czynności nie uczestniczyłem. Na pozór jestem spokojnym i opanowanym człowiekiem, a moi koledzy są rozwinięci mentalnie na poziomie podstawówki klasy 1-3, a chodzą do 3 gimbazy.

Opublikowano

Oprocz tego ze moja klasa rozwala wszystkie lekcje to nic ciekawego xD .

Opublikowano

Mój kolega podczas wfu, w szatni, wyjebał za okno ubrania większosci chlopaków xD

 

    

 

 

CPU: AMD FX 8350    GPU: GTX 760 2GB   PSU: Deus G1    MOBO: GIGABYTE 970A-DS3P   RAM: 8GB

 

 

Opublikowano

Eh u mało się dziej tylko dyrcio ostrzegał mojego kolegę z klasy że go wyleje jak nie będzie wszystkiego olewał :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@ref nr 1
Pisać śmiało :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@ref nr 2

Spicie czy co ???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@ref nr 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@ref

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

ahh a od kiedy u kizysa nie ma ładnych panieneczek :D bo zawsze są xD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Sprawdzian za sprawdzianem, za tydzień próbne egzaminy.

a macie tak ze po egzaminie macie normalnie lekcje

 

 

Top

 

Duzo sprawdzianow i nauczyciele zaczynaja sie wkurzac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...