Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[START - 06.12.2013 - 19:00] [1.7.2 + NOWE BLOKI] SOPHER PRISON | PRISON + RP - UNIKALNY SERWER | SZCZEGÓŁOWA PREZENTACJA | ŚWIĄTECZNE EVENTY


Sopher.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jutro w godzinach popołudniowych/ wieczorowych powinna pojawić się nowa prezentacja, a w niej więcej informacji o serwerze :-)

Opublikowano

co do narkotyków to proponuje żeby po anfetaminie (cukier) włączał sie bonus na szybkość na jakies 15 min

i szansa 10% na przestrzał (nudności, trutka 5 sekund, głód 10 sekund [na przykład])

marycha [long grass] włączał by bonus na nudności przez 3S, bonus na siłe np, i 10% na przestrzał, podobnie jak w anfetaminie)

 

pomysły wymyśliłem teraz sam, więc szansa że spotkasz je na innych serwerach jest znikomy

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

A kiedy wyślecie wiadomość na email czy ktoś przeszedł do beta testów ? :D

 

Wyślemy ją jutro. Póki co zgłosiło się 30 osób, a miejsc jest 50 :-)

 

 

co do narkotyków to proponuje żeby po anfetaminie (cukier) włączał sie bonus na szybkość na jakies 15 min

i szansa 10% na przestrzał (nudności, trutka 5 sekund, głód 10 sekund [na przykład])

marycha [long grass] włączał by bonus na nudności przez 3S, bonus na siłe np, i 10% na przestrzał, podobnie jak w anfetaminie)

 

pomysły wymyśliłem teraz sam, więc szansa że spotkasz je na innych serwerach jest znikomy

 

Narkotyki już mamy zrobione, wszystkiego dowiesz się w nowej prezentacji, którą opublikuję dzisiaj :3

Opublikowano

Dodałem informację o błędzie w prezentacji, dzisiaj to poprawie jak znajdę chwilę czasu :3

 

@Edit

Osoby, które zgłosiły się do udziału w beta testach dostaną odpowiedź jutro do godziny 17:00 (e-mail). Natomiast same beta testy będą otworzone od dnia 29 Listopada 2013 (18:00) do dnia 30 Listopada (18:00). Tak więc macie 24 godziny na zgłaszanie bugów :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...