Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[START - 06.12.2013 - 19:00] [1.7.2 + NOWE BLOKI] SOPHER PRISON | PRISON + RP - UNIKALNY SERWER | SZCZEGÓŁOWA PREZENTACJA | ŚWIĄTECZNE EVENTY


Sopher.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Rudy diamentów nie będą dostępne do wykopania. W dodatku tworzenie niektórych przedmiotów będzie zablokowane. Aktualnie są 4 sektory, w każdym sektorze jest 50-90 cel. Zaczynamy rozgrywkę w sektorze pierwszym, który jest bardzo ubogi. Sektor 4 jest bardzo luksusowy i z pewnością opłaca się go wykupić.

 

Zdobywanie wirtualnych pieniędzy na serwerze będzie podzielone na kilka kategorii. Niektórzy lubią kopać, wolą handlować, wykonywać zadania. Do wyboru każdy będzie mógł wybrać co chce :-) Nie zapominajmy, że stawiamy na realizm.

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No a np żelazo i złoto jak będzie się zdobywało ? :D Albo te diamenty skoro nie będą dostępne do wykonania to będą za np : questy ? :D Powiem ci , że zapowiada się bardzo ciekawie i czekam na otwarcie . Mam nadzieje , że serwer będzie już niedługo przewidujecie mniej więcej już otwarcie ?

Opublikowano

@UP

Rudy żelaza oraz węgla będzie wydobywało się w kontenerach. Diamentów po prostu nie będzie. Dostosujemy obrażenia drewnianego/ kamiennego/ żelaznego/ złotego miecza do potrzeb serwera - złoty miecz będzie najlepszy. W dodatku jeżeli ktoś pobierze paczkę zasobów to zamiast mieczy będą noże : )

 

Otwarcie przewidujemy na 6 grudnia w godzinach wieczornych.

 

Jeszcze jakieś propozycje? :v

Opublikowano

Będzie coś w stylu targu, czyli sklepu prowadzonego przez gracza ??

Zamierzam zostać Handlarzem :3

I będzie enchanting ??

Jeśli tak to ciężej będzie sprzedać coś enchantowanego bez specjalnego pluginu na oszustów w handlowaniu, który obsługuje sprzedawanie enchantowanych itemów itp. :D

Opublikowano

@UP3

Przewidujemy nagrody za wydobywanie surowców.

 

@UP2

Będzie czarny rynek, możesz sprzedawać każdemu graczu to co chcesz, ale jeżeli przyłapie Cie na tym klawisz to zostaniesz ukarany :v Przedmiotów enchantowanych nie będzie. W dodatku każdy gracz otrzyma przedmiot, którym może otworzyć wirtualny sklep gdzie sprzeda różne przedmioty :-)

Opublikowano

A co myśleliście o czymś takim , że np . : ze stona dropi przedmiot o np. nazwie : Loteria i jak się go postawi to losuje ci item np byłoby 0,1 procent na np. : diament i tylko tak by go można zdobyć :D

A będzie jakiś klimat świąteczny ? :D na przykład coś , ze śniegu albo jakieś eventy na mapie świątecznej np : ox albo jakieś lotto , że płacisz 100 $ a możesz wygrać od 0-3000 $ :D


A jeszcze zróbcie może coś takiego , że możesz być dillerem i masz np : farma i możesz robić narkotyki które są drogie i trudno je zrobić i sa dwa typy ich 1 , że masz szybsze kopanie przez 10 minut - ale to było by drogie a drugie , że kręci ci się w głowie . I zróbcie trade , że np : piszesz ./trade nickgracza i pokazuje ci się na czacie np : ./trade akceptuj/odrzuć z graczem itp. itd. I np : koleś może dać ci item za item albo kase za item , żeby ludzie się nie oszukiwali :D


A i co do pisania imienia i nazwiska to będą jakieś wymogi np: napisać jakąś historie czy coś . Oczywiście wiem , że nazwisko i imię nie prawdziwe :D

Opublikowano

Diamenty nie będą dostępne. Eventy świąteczne są już zaplanowane i szykujemy coś niezwykłego :-)

 

Pomyśl, w więzieniu nie ma "farm". Narkotyki będzie można zdobyć na wiele sposobów i każdy będzie miał inny efekt. Nie będzie żadnego pluginu na handel, ponieważ będzie możliwość oszukiwania więźniów.

 

Co do tworzenia postaci to wszystko będzie trwało kilka sekund - wybieranie płci, imienia i nazwiska. Reszta cech będzie losowana.

Opublikowano

@UP

Wkrótce otworzymy zapisy na stronie. Wybierzemy kilka osób z tych, które napisały "podanie" i będą mogli pograć kilka dni przed startem. Dzięki temu dopracujemy serwer, a osoby, które pomagały dostaną jakąś nagrodę :-)

Opublikowano

@Up

Tylko najgorsze jest to, że kilkadziesiąt graczy złoży podanie, a dostanie się kilka osób. W jaki sposób je wybierzecie? Będziecie kierowali się wiekiem, czy...?

1394047278-U990178.png

Opublikowano

@UP

Wybierzemy kilka/ kilkanaście osób. Nie będziemy ich wybierać patrząc jedynie na wiek. Potrzebujemy osób o zróżnicowanym poziomie doświadczenia, aby udoskonalić rozgrywkę. Beta testerzy będą mieli specjalny panel w grze gdzie będą mogli wszystko zgłaszać. Jeżeli będzie bardzo dużo chętnych to zrobimy losowanie z tych osób, które wybierzemy :-)

Opublikowano

Zapowiada się interesujący serwer, na którym mógłbym zostać na dłużej. Jednak zapowiedź to tylko zapowiedź.

Jeżeli będą ciekawe tekstury i mapka, wchodzę w to.

lolol

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...