Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozdanie za free skórki Muay Thai Lee Sin


CrisPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no dziękuję za taki event...

Po raz enty czas stracony...

Zasrany error niszczy wszystko. Nie wiem jak wy zdobywacie te kody.

Mógłby ktoś jakiś sposób wysłać na PW?

N3aQbHb.jpg

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przecie mialo byc o 20:15

,,,,

 

Nie, na w mailu pisało, że będą o 10:10 pacific time a do 10:15 już może nie być żadnego :)

 

@edit

Unfortunately, a key could not be assigned to you. This can occur for one of several reasons, including:

1) We've ran out of keys before we could assign one to you while you were in the queue.

2) You are in a country or region that is not eligible to receive a key.

3) A key has already been assigned to you.

Please check back later as more codes may be added!

 

Alienware Arena Team

 

....

PMK3yt4.png

Opublikowano

JEST MAM KLUCZ, TYLKO PYTANIE JAK TO AKTYWOWAĆ BO JAK WPISUJE TO WYSKAKUJE ERROR.

 

@GoblinMordu, pewnie kliknełeś create account z lewej strony co nie?

Na górze jak się kliknie zaloguj to wtedy będziesz miał rejestracje (prawidłową i działającą.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Jeśli ktoś ma jakiś zbędny klucz to zapraszam na PW

Uzgodnimy coś w zamian.

 

@Top

Żałosny ten event jest..

Od samego początku poluję na kody i nic...

Ahh ten peszek mój ;)

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Tak,powinni Ci go wymienić.

Omg o co w tym chodzi,jak połowa osób ma błąd nawet.Nie mam SZANS żeby zdobyć kod,a probowałem już ponad 5 razy i zawsze ten błąd -,-

 

Opublikowano

JEST MAM KLUCZ, TYLKO PYTANIE JAK TO AKTYWOWAĆ BO JAK WPISUJE TO WYSKAKUJE ERROR.

 

@GoblinMordu, pewnie kliknełeś create account z lewej strony co nie?

Na górze jak się kliknie zaloguj to wtedy będziesz miał rejestracje (prawidłową i działającą.

 

Jest to klucz na NA nie na EUNE..

 

Jak zawsze get key jest ale potem error... 2x juz miałem queue ale i tak dupa

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...