Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozdanie za free skórki Muay Thai Lee Sin


CrisPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Może ktoś mi wytłumaczyć jak to rozdanie kodów będzie przebiegało? :D Like ^^

na farcie wchodzisz na stronke jak bede klucze i klikasz get key i moze ci sie uda . musisz oczywiscie miec tam konto i dolaczyc do podanych tam grup. za limit like przez 3 dni moge ci powiedziec na pw info co zrobic by latwiej zdobyc go xD

Jak klikniesz GET KEY nie zawsze sie udaja wyskakuja przewaznie errory

signature5y.png
 
 

Opublikowano

czyli jezeli klikne get key to nie ma co F5-owac ? :>

 

Jeżeli nie będzie erroru, jeżeli będzie to refereshuj jak pojebany. Ja wczoraj po ~200 f5 byłem w queque ale kodów zabrakło.

PMK3yt4.png

Opublikowano

Zalogowałem się na konto i od razu, że dołączyłem do kolejki haha :D

 

Kiedy? jak jeszcze nie dali keyow lol ten troll lol xD

PMK3yt4.png

Opublikowano

Jak komuś się uda a już ma to niech pokaże trochę dobroci i wyśle go na PW :)

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia".

Opublikowano

Jak będą dawać, żadnego maila jeszcze nie mam. A tamten na górze to troll, że dodało go do kolejki :)

PMK3yt4.png

Opublikowano

Troll, dziwne, że w tym momencie dostałem email, że brakło kluczy. Zaraz bd ss.

 

http://scr.hu/0hoc/56sy8

 

Mówisz, że troll, a serio dodało mnie do kolejki ( było 0 kluczy :( ) i zaraz na email, że zabrakło kluczy. + Ten email przychodzi do 60min max, wiec jak niby z wczoraj? I wczoraj nawet nie brałem udziału.

Opublikowano

Ja dostałem 5 % ze niby spam a jak oni spamia i to jeszcze trolluja to dobrze ehh

Jezeli bede keye napisze w tym temacie ciagle maila odswiezam i nic nie ma wiec nie klamcie ,,,,

signature5y.png
 
 

Opublikowano

Troll, dziwne, że w tym momencie dostałem email, że brakło kluczy. Zaraz bd ss.

 

To ze wczoraj jak tak, wczoraj też byłem w kolejce, i parę minut później dostałem maila ze zabrakło :) Dzisiaj musisz spróbowac.

PMK3yt4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...