Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozdanie za free skórki Muay Thai Lee Sin


CrisPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeżeli ktoś ma 2-3 kody to wyślijcie mi jeden na PW :D Próbuję już 16 dzień zdobyć i zawsze jestem w qq ale klucza brak ;/

PMK3yt4.png

Opublikowano

WYGRAŁEM SKÓRKĘ!

Non stop error miałem, ale odświeżałem i było że jestem w kolejce, a potem otrzymałem :)

Opublikowano

Zapraszam na PW osoby z zbędnym keyem.

Ustalimy wspólnie coś w zamian ;)

 

Bo już po prostu szlag człowieka trafia jak od początku się próbuję i nic..

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Typowe z was polaczki albo żebracie o kody albo piszecie, że to jedno wielkie gówno no tak jak startuje tam parę k ludzi a jest 500 kluczy to nie dziwcie się, że akurat nie wygraliście...

Opublikowano

Kurwa xD To jest śmieszne, ja wszedłem szybko kliknąłem Get Key a było 500 wolnych, strona nie była obciążona i spokojnie wszystko poszło w sekundę, że jestem w QQ no i nie przyszedł key, bo niefortunnie coś cośtam

 

Unfortunately, a key could not be assigned to you. This can occur for one of several reasons, including:



1) We've ran out of keys before we could assign one to you while you were in the queue.

2) You are in a country or region that is not eligible to receive a key.

3) A key has already been assigned to you.

Please check back later as more codes may be added!


Alienware Arena Team

 

. porażka :)

PMK3yt4.png

Opublikowano

Działa to jeszcze ? jak tak to gdzies kolo jakiej godziny jest to losowanie ? czy bedzie jutro ?

Opublikowano

Jak ktoś ma zbędny klucz to proszę o PW do mnie. Staram się już 16 dni a niektórzy tutaj codziennie sobie biorą keye i to jest nie fair :(.

A tak już blisko byłem, ahh :(

PMK3yt4.png

Opublikowano

Ma ktoś jakiś zbędny klucz? Prosilbym o PW, nie moge wgl wyłapać niczego...

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

ja się nie mogę zalogować nawet na tą stronkę WTF nawet nie mogę wejść nigdzie co jest ??? xD tak to bym wygrał wczoraj a dzisiaj też nie mogę się zalogować o.O muszę to naprawić do tej 20:00 czy tam 19:00

 

 

@edit

zmieniłem sobie ip na niemieckie i już wszystko śmiga :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...