Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozdanie za free skórki Muay Thai Lee Sin


CrisPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poddaje się kodów nie było od 30 min a ja ciągle klikałem F5. Powodzenia.

Stary nie narzekaj, dają za darmo to nie miej pretensji. Poza tym ja czekam już 2 godzinę ;)

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MAM PYTANIE DO OSOB KTORE DOSTALY SKINA

 

Czy dolaczyliscie do kolejki 30 wrzesnia? Bo podobno jesli sie nie dolaczylo to sie nic nie dostanie czy to prawda? Gadalem z osoba ktora dostala i mi tak powiedziala

u1lc.png
Opublikowano

ALL KEYS CLAIMED FOR OCTOBER 2nd (EU

Server)!

 

To nie bylo wczoraj?

 

Tak to było wczoraj dzisiaj są kody dla Ameryki nie ma po co czekać.

Next Set of Keys (NA Server) Added October 3rd (Pacific Time)

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Na hamerykę rozdadzą pewnie tak jak ostatnio - koło 14 ich czasu - naszego 21 - 23. Na EU już 2 razy było o 10 więc pewnie jutro też tak będzie. Ale ja mam bekę z ludzi, którzy nie umieją przeczytać, kiedy co rozdają, a jeszcze większą z tych, którzy żulą te kody jak nie wiem kto...

he?

Opublikowano

Ten button get key pokaże się koło tego "available keys: 0" czy gdzie indziej, bo chce jutro spróbować dostać key. Ile do rozdania mają codziennie key?

Opublikowano

Losowanie dla EU juz było i zjedli klucze wiecej nie zdobędziecie

Oj kolego mylisz się, dzisiaj losowanie kodów było lub bedzie dla NA, zatem jutro jest losowanie kluczy dla EU :)

Opublikowano

Ten button get key pokaże się koło tego "available keys: 0" czy gdzie indziej, bo chce jutro spróbować dostać key. Ile do rozdania mają codziennie key?

Button będzie między "Available keys", a buttonem do FB.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Opublikowano

 

Zeby dostac skina trzeba miec kupioną postać czy ona sie odblokowywuje ?

 

 

Dlaczego na jedno pytanie trzeba odpowiadać tysiąc razy,skoro odpowiedź jest jedna?

Nie musisz mieć kupionej postaci,dostajesz lee sina + skina.

Opublikowano

To jest oficjalna strona LOLa?

Nie chcialbym zostać okradziony :/

Alienwarearena nie jest oficjalną stroną LoLa, ale jest w pewnym stopniu "zaufana" przez to, że takie kody rozdaje nie pierwszy raz. Poza tym jakim cudem mogliby Cię okraść?

Opublikowano

To jest oficjalna strona LOLa?

Nie chcialbym zostać okradziony :/

Takim czubkom lepiej nie odpowiadac :(

 

Ale w sumie kiedys sie trzeba dowiedziec.. ;P

 

@topic

 

Mam juz skina niestety :/ Ale tak jak kolega wyzej, mozna z kolegami pohandlowac ;D

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...