Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gram na pozycji Jungler/support
Plat 5/4
wiek 16
Postacie: 
Jungla-wszystkie na tą mete
Support-większośc na tą mete (wypełniam)
Tylko powazne propozycje Diamond/Plat
Gram od 2 sezonu, brałem udział w mniejszych turniejach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pasjonat
Opublikowano

Nick: queffsky
Level: 18, szybko rośnie bo codziennie gram minimum 1 mecz :) W weekendy (piątek-sobota) nawet po 6/7 meczy dziennie a jak trzeba to mogę więcej. ;p
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: gg 34552334 i w lolu
Dodatkowe informacje: Lubie grać na topie  (Garen / lee sin / warwick) oraz w jungli (Lee sin)

Opublikowano

Nick:  Xespect

Region: EuNE
Level: 30
Dywizja: Platyna 5
Kontakt: Najlepiej na lolu
Dodatkowe informacje: Mam 15lat w lola gram od prawie dwóch lat. Mainuje Dravena i Vayne. Szukam kogoś kto ogarnia supportów najlepiej agresywnych typu Teona Thresh Alister itp. do gry rankedów duo i jak się znajdzie team to 5vs5. Skype/TS mile widziane :)

Opublikowano

Nick: Poki15
Region: EUNordic
Level: 30
Dywizja: Gold IV juz mam gold III
Kontakt: na lolu też ts mam 
Dodatkowe informacje: Mainuje mida, szukam kogoś do grania duo min gold 5 

 

 

Opublikowano

Nick: Veldo
Region: EU Nordic
Level: 30
Dywizja: Gold III
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Gram głównie na supporcie, szukam teamu lub jakiegoś adc do duo

Opublikowano

Nick: CaitKing
Region: EU West
Level: 27
Dywizja: challenger
Kontakt: pw
Dodatkowe informacje: jakiś ogarnietych ludków na normale na wescie szukam

Opublikowano

Nick: riseking5
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: SILVER 3
Kontakt: skype: misteriada1 / Lub w grze
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętych ludzi do teamu posiadających komunikator skype lub ts3

MOJE WYMAGANIA :

-skype/ts3

-minimum 14

-minimum silver 3

-dobry nie utrudniający gry mikrofon

-gre na poziomie

-dobra komunikacja z członkami teamu zakaz wyzywania się/obrażania

JA OFERUJE OD SIEBIE

-skype/ts3

-dobrą komunikacje

-grę na poziomie z mojej strony

-dostępność od godziny 15/16

-preferuje mid'a i top'a ale mogę również grać jako suport (w ostateczności ADC)

Opublikowano
Nick: Merthis

Region: Nordic&East

Dywizja: Platinum II-I

Level: 30

Kontakt: gra- Merthis

Dodatkowe informacje: Poszukuję supporta do teamu platynowego support platV+. :)

Opublikowano

Nick: Stworek12
Region: EU NORDIC & EAST
Level: 30
Dywizja: Silver III
Kontakt: Pw lub na lol'u
Dodatkowe informacje: Mam 14 lat, sukam kogoś do pogrania dla zabawy.

Opublikowano

Nick: McPetic
Region: Ru
Level: 30
Dywizja: gold IV
Kontakt: pw, lol, skype
Dodatkowe informacje: wraz z kolegą szukamy ludzi do ranked teamu na serwerze RU. ja g4 kolega g3. szukamy mid-a, jungler-a i top-a. najlepiej jak by był wbity już gold albo s1 (pomożemy w razie "w") chętnych prosze pw.

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano
Nick: Jamajkas

Region: Nordic&East

Dywizja: s5 (zagrałem ponad 250 gier rankingowych w tym sezonie)

Level: 30

Kontakt: gra Jamajkas lub forum PW

Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5v5, mainuje mid leblanc gragas kayle oraz jungle amumu vi fiddle

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Poszukuję teamu 5 v 5 oraz kogoś do duo.

Nick: Radenar
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: G3, w S3 P2 :)
Kontakt: Tutaj PW, jestem na co dzień.
Dodatkowe informacje: Mam ponad 1000 gier rozegranych w jungli, samym j4 ponad 550, co nie znaczy, że nie potrafię grać innymi championami ;)

Opublikowano
Nick: TermNatos

Region: Nordic

Dywizja: Silver III

Level: 30

Kontakt: lol lub skype : seba200075

Dodatkowe informacje: Wiek 16,przegrane ponad 100 rankedów , nie płaczący , szukam osoby z silver albo goldem 

marrucy.jpg

 

 

Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać

Opublikowano

Nick:Wiosen7
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: S2
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje:Szukam ogara stałego do duo,gram na supporcie,adc ew. topa

Wymagania:TS,16 lat + oraz minimum s1

Opublikowano

Nick:Weezy Boss

Region:EUNE

Lvl:30

Kontakt: PW tu lub w grze

Dodatkowe informacje: Szukam teamu do rankedów/turniejów ESL mogę grac wszędzie chodź najsłabiej idzie mi jungla :D w S3 silver 1 w S4 gold4 ;/ 

lat 20 komunikacja ts jak najbardziej :D 

Weezy%20Boss_eune_59_5_logo.png

Opublikowano

region : EUNE
lv - 30
Liga - Silver II
Kontakt - na MPC
Dodatkowe Informacje - szukam ranked teamu gdyż duo / solo mnie znudziły - za dużo trolli i noobow :x  chodze na Mida - Topa wiecej info na PW jak ktos chce :x

32984651300858722438.png

Opublikowano

nick : VerX321

region : EUNE

LVL : 30

Liga : Brąz 4 byłem 3 ale spadłem przez nobów 

Kontakt : pw lub w grze wolałbym w grze 

Dodatkowe informacje :

szukam osób odo jakiegoś teamu lub do rankeda gdyż jak widzę niektórych brąziaków to śmiać się chce a w szczególności z ich buildów ! Zapraszam do gry.

Opublikowano

Nick: Nathorna
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold II - I
Kontakt: pw lub gra
Dodatkowe informacje: Poszukuje teamu, jestem dobrym midlanerem/junglerem/toplanerem. Szukam teamu który poswięci się treningowi codziennemu w granicach 5 godzin lub więcej. Turnieje ESL jak najbardziej. Dywizja obojętna oby ktoś umiał ogarniać. Dołącze z kumplem który preferuje jungle/top. Zapraszam do pisania, kontaktowania się ze mną :)

Opublikowano

Nick: H3LION
Region: Eune
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) Braz 3 // może 1
Kontakt: pw 
Dodatkowe informacje:

 

Szukam kilku osób z brązu/silveru do drużyny rankingowej. W mojej miejscowości jest mało osób grających w lola, lub mają one mały lvl. 

 

Chciałbym stworzyć team z którym grałbym rankedy, oczywiście jakiś ts/skype może być bez mikro, 15+.

 

Linie na które szukam teamu:

 

Mid

Jungle

Bot

( ja solo topa spróbuję ogarnąć ;] )

Opublikowano

Nick: BlackAng3lll

Region: EUNE

lvl: 30

Dywizja: Gold5

Kontak: w grze lub pw

Dodatkowe informacje: szukam kogoś do duo , ponieważ już 2 razy miałem promo i nie udało się wyjść zawsze ktoś trollował

wymagania : silver 2 + , skype (podam w grze )

Opublikowano

Nick: Lazy Wiwciu
 

Region: EUNE
 

Level: 30
 

Dywizja: GOLD V 20 LP
 

Kontakt: PW tutaj / LOL / GG: 37790397
 

Dodatkowe informacje: Mam 16 lat, posiadam mikro i szukam kogoś normalnego (normalnego, czyli kogoś, kto nigdy nie troluje, flejmi i stara się pomagać innym [ i nie ćpa w życiu realnym bo z tym też się spotykałem :) ]) w podobnym wieku i dywizji do DUO rankedów. Mogę grać wszędzie z wyjątkiem Jungle, fajnie by było gdyby ten ktoś lubił chodzić właśnie tam oraz razem na Bota, mogę być zarówno Saportem jak i ADC, choć szczerze wolę Saporta :D.

Do piątku możemy pograć normale, żeby lepiej poznać swój "styl gry", potem rankedy (tak na wszelki wypadek). Pisać :).

Opublikowano

Nick: Zawad
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) platyna
Kontakt: lol nick Zawad.
Dodatkowe informacje: gram tylko jungle ;)

 

szukam teamu 5vs5

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Nick: Jamajkas

Dywizja: Srebro

Kontakt: MPC

 

Szukam ludzi do teamu, którzy grają popołudniami. Przynajmniej Srebro i mikrofon. Nie biorę trolli i dzieciaków. Gram mid i jungle. 

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...