Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficjalna zapowiedź: Rise of Metin (dyskusje, opinie)


RiseofMetin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to ma być metin?

bedzie ktos w to grac?

 

To tylko chwyt... to nie metin2 aczkolwiek jest tzn. będzie zdeka podobny do metina.

I owszem zagram z chęcią, w końcu coś nowego bo przecież ile można w tego metina grać xD

Opublikowano

Są już te ss'y jak to ma byc zmienione, bo kiedys czytalem, że ma być wszystko inaczej niż na tym chinskim czy jakim tam jest teraz.

Opublikowano

Są już te ss'y jak to ma byc zmienione, bo kiedys czytalem, że ma być wszystko inaczej niż na tym chinskim czy jakim tam jest teraz.

Wystartuje to sie przekonasz jak to wyglada :D.

Opublikowano

Są już te ss'y jak to ma byc zmienione, bo kiedys czytalem, że ma być wszystko inaczej niż na tym chinskim czy jakim tam jest teraz.

Tak pisali ze maja pozmieniac ale jak to bedzie wygladac dokladnie to chyba nikt tu nie wie.

 

Orientuje sie jak bedzie ze zdobywaniem itemow - craft czy drop bo jesli craft to lipa?

Potrzebujesz czegoś? Może to mam zobacz -
Filmy Seriale Gry Aplikacje Książki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://www.mmorpg.org.pl/news/zobacz/Rise-of-Metin-zamkni%C4%99ty-przez-GameForge-i-deklaracja-%C5%BCe-gra-nie-ma-nic-wsp%C3%B3lnego-z-Metinem-2-chocia%C5%BC-wcze-niej-m%C3%B3wili-co-innego

 

Nigdy nikt mnie nie slucha, a teraz o, macie dowod ze Rise of Metin nie ma nic wspolnego z metinem i jeszcze moze nawet nie wyjsc ;)

emiiq.png

Zapraszamy na World of Metin2 :3!

metin2.co.nz

Opublikowano

Przecież to było wiadome, że to nie ma nic wspólnego z metinem i to tylko akcja reklamowa gry.

Wątpię żeby nie wyszła, GF może trochę opóźni start gry ale raczej wyjdzie prędzej czy później.

1EU7aJ.jpg

 

Opublikowano

Oj coś widzę, że nie powiodło się z GameForge, nie? ;).


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Dear everyone,

Today, I bring you a video introduction featuring the player versus monsters combat system for RISE of METIN as well as the choice of character class selection and a huge variety of riding mount.

RISE of METIN is certainly a futuristic MMORPG; especially in the combat system which behavior is base on fast action fighting. There is no need to mouse click and target on monsters. Simply use your Up, Down, Left, Right toggle key and spacebar for hack and slash. Game is design for fast action combat and hence the AoE mechanism is compulsory. With normal attack, you can hit and kill any monsters in your radius!


http://www.youtube.com/watch?v=4sKLargxLoM&feature=youtu.be

Come and register now in RISE of METIN as we are in the final stage of preparing game launch while fixing some translation bug.

We thank you for all your support.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dear followers,

 

We are only 1 hour away from the official Close Beta launch for the game. Please quickly download the client now if you have not.

 

Note: When you entered the game, for those who are familiar with Metin2 game-play, please choose 2.8D option which is hack & slash with spacebar for melee combat with the Berserker and Knight class. There are 3 types of playing style which you can choose from.

 

During CBT, please give us your valuable feedback so that we may further improve the game content during OBT.

 

Thanks,

 

Management Team

 

Rise of Metin

Opublikowano

Dear followers,


Close Beta Test for RISE of METIN is coming to an end on 28 Dec 2013.

During this time, several players have put up their best video for the game and we would like to feature some of those videos put up by the players. Enjoy the videos:

 







Opublikowano

>There is no need to mouse click and target on monsters. Simply use your Up, Down, Left, Right toggle key and spacebar for hack and slash.

 

Like it would be an advantage xD

 

,,Rise of Spacebar''

Opublikowano

Can you hit a big group of monsters like in metin2 or only one monster at a time ?


one more question its not gonna be a dungeon type ? like c9 ?

[img=http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1387652080-U1069933.png]

Opublikowano

@Gomba jako członek Mega Cheer International postaram udzielić Ci odpowiedzi na pytania.

Tak możesz walczyć przeciwko wielkim grupom mobów, i to robisz(w dungeonach) polecam dobić 30-40 level, i zrobić Sky Tower run wtedy gra zaczyna się podobać :)

 

Dodam jeszcze że w ustawieniach gry możesz ustawić taki klimat graficzny spośród 4 dostępnych jaki Ci podoba, możesz też wybrać styl walki jak Ci się podoba :)

Opublikowano

Czyli już można grać? Bo lekko w temacie nie jestem :D

 

@EDIT

Co jest? Do z 25$ do jakaś ściema była? Zrobiłem dawno konto i tak nie mam

Opublikowano

Czyli już można grać? Bo lekko w temacie nie jestem :D

 

@EDIT

Co jest? Do z 25$ do jakaś ściema była? Zrobiłem dawno konto i tak nie mam

Można już grać, grę możesz pobrać skąd:

http://riseofmetin.com/download.php

A 25$ dostajesz jak się zarejestrujesz + możesz dostać jeszcze kod na itemy od MPCforum:

http://www.mpcforum.pl/index.php?app=core&module=usercp&area=giveaway

Opublikowano

Można już grać, grę możesz pobrać skąd:

http://riseofmetin.com/download.php

A 25$ dostajesz jak się zarejestrujesz + możesz dostać jeszcze kod na itemy od MPCforum:

http://www.mpcforum.pl/index.php?app=core&module=usercp&area=giveaway

 

Czy czytasz nie potrafisz? Pisałem zrobiłem konto jeszcze wcześniej gdy też było to 25$ i nie ma na koncie więc pier*ole ich jak robią ludzi w ch*ja!...

Opublikowano

 

Czy czytasz nie potrafisz? Pisałem zrobiłem konto jeszcze wcześniej gdy też było to 25$ i nie ma na koncie więc pier*ole ich jak robią ludzi w ch*ja!...

Dostajesz prezent (itemy) o wartości 25$, nie kasę na konto.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...