Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] GTA V Minecraft ! [BRONIE][SAMOCHODY][SAMOLOTY][QUESTY][GANGI][FIRMY][POLICJA][PIERWSZY TAKI SERWER W POLSCE !]


WA3MK

Ankieta dla GTA Minecraft.  

504 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby serwer by? Premium ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PODANIE NA POLICJANTA+

Nick:Mardkow


Wiek:18


Kontakt:GG:45806086 skype:kamil.nowak191


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub Instruktora ws. jazdy:Tak

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Prawa, i mandatów:Tak

Proszę się ze mną skontaktować gdy podanie rozpatrzone lub nie.Pozdrawiam Mardkow

Opublikowano

Nick MurzynZJamajka


Wiek 13


Kontakt Skype, GG , TS3


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. pilotowania : Nie trzeba, jeśli zostanę dodany sam mogę nauczyć się latania :).


DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Opublikowano

Po co piszecie te podania, nie ma już miejsc.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Nick : SzalonaOwca

Wiek 13

Kontakt Skype Ts3

Dlaczego wybierasz tą posadę Ponieważ już grałem w GTA 4 FC... i bylem w ta gre epicki i strasznie mi sie zpodobalo bycie policjantem LO
Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. dawania mandatów, i prawa : Oczywiście, że tak !

x



Opublikowano

Wiecie co? Nawet jeśli nagle pojawiły by się miejsca to by nikt was nie wziął skoro nie umiecie czytać, że nie ma miejsc. Nie spamujcie w tym temacie podaniami, bo i tak nikt was nie weźmie.

Opublikowano

Moje podanie :

Nick: MaRsOnIx

Wiek: 15

Kontakt: Skype : marsonixpryw

Dlaczego FBI, a nie Policjant: Bo lubie pilnować prawa ;PP



Podanie kolegi : ( Ma zbyt mało postów aby napisać post )


Nick: Nikeman

Wiek: 12

Kontakt: Skype : Siser2212

Dlaczego FBI, a nie Policjant: Jesteśmy hardcorami i lubimy ciężkie sprawy ;P

Opublikowano

Podanie na F.B.I


Nick: MixuS


Wiek: 16 lat.


Kontakt: Później podam na PRIV. :)


Dlaczego FBI, a nie Policjant: Wolę być FBI, ponieważ praca jest bardziej "urozmaicona" będąc Agentem F.B.I, wiąże się z tym duża odpowiedzialność i wiele ciekawych przeżyć.


2n87xgl.jpg

: )

Opublikowano

Serwer nie wystartuje. Admin robi 2 serwer. Nie piszcie tu.

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Oczekujcie screenów, zaraz dodam je jak i paczkę (Tylko się wrzuci na mediafire)

Oczekujcie edita tego postu

 

 

 

 

Mam dla was parę wiadomości...

Cała administracja ROZPADŁA się...
Zostałem tylko ja, a pracować jest trudno, bardzo trudno.
Sqart nic nie robi, tylko się wypowiada.
Jeżeli ktoś chce pomóc przy budowie, niech napiszę.

Jak to nic nie robię ? Tyrałem nad paczką. Obserwujcie temat, ja tylko robie paczki modów i pluginy, maszyna nie wiem czy jest. Lecz liczcie ze serwer ma 80 % szans zeby wystartował (Te 20 % to maszyna i beta-testy)
OTO SCREENY POJAZDÓW, SAMOLOTÓW I POJAZDÓW WOJSKOWYCH :
Samochody :
post-577328-0-97628100-1379175406_thumb.png
Tiry ! :
post-577328-0-51188400-1379175489_thumb.png
F1 ! :
post-577328-0-68786300-1379175567_thumb.png
Odrzutowce ! :
post-577328-0-85128300-1379175702_thumb.png
Samoloty ! :
post-577328-0-70632100-1379175983_thumb.png
post-577328-0-25687000-1379176080_thumb.png
post-577328-0-92321200-1379176291_thumb.png
Czołgi ! :
post-577328-0-93633300-1379177043_thumb.png
post-577328-0-62991900-1379177166_thumb.png
post-577328-0-50753500-1379177205_thumb.png
Bronie ! :
post-577328-0-91211500-1379178752_thumb.png
post-577328-0-45019200-1379178848_thumb.png
post-577328-0-33400400-1379179408_thumb.png
Meble ! :
post-577328-0-16402400-1379179634_thumb.png
I wiele wiele innych (Galaxycraft, bulidcraft itd). Oczywiście to nie wszystkie itemki z tych kategori (bronie pojazdy itd). Jest ich tyle ze net by mi padł przez te screeny xD.
Wystarczy czekać na ruch WA3MK. Do WA3MK, masz jakiś serwer na którym budujesz mapkę ? Mógłbym pomóc.
Co do paczki dzisiaj nie zdąze jej wrzucić, dlaczego ? WAZY ONA 734 MB (OmG) Nie spodziewałem sie takiego wielkiego pliku, postaram się ją o przynajmniej 200 mb Odchudzić (rózne nie potrzebne notatki, zapisy gry, rózne pliki ze starej paczki (uzywany minecraft),zapisy serwerów [Zostanie tylko nasz] ). Jest tylko jeden problem, to jest na 1.5.2, lecz mam nadzieje ze nie sprawi to kłopotu ;x. Pozdrawiam.
EDIT: Mój boze, wywaliłem savy i zrobiło sie z 734 MB w 245 MB. To odrazu zmienia postać rzeczy. Moze uda mi się zejść do 100 MB lecz to szansa 25%.

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

O jednak coś się dzieje a już traciłem entuzjazm. Wersja minecrafta to raczej żaden problem.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

Reklama.

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

<----------------------------

Podanie na [Policjanta]

Nick:

 

Raczek


Wiek:

14 lat ;)

 

Kontakt:

Gadu- gadu:

47552662

Prywatna wiadomość:

Kliknij


Dlaczego wybierasz tą posadę

Jest parę rzeczy, które skłoniły mnie do podjęcia tej decyzji. Jedna to oczywiście pilnowanie miasta przed złodziejami (osobami łamiącymi prawo).

Dalszymi rzeczmi, które mnie do tego skłoniły było, że chciałbym spróbować sił jako stróż prawa.

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. dawania mandatów, i prawa:

Nie

No pewnie, że tak ;)

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

Nick 19Adam97


Wiek 16


Kontakt GG 11749698


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Jazdy, i ich podstaw nauki innych: Nie wiem jak to u Was będzie także chętnie :D


Opublikowano

Po co wy podania piszecie, jak widzicie że rekru OFF ? -.-

 

Sqart, buduje to na hamachi, budynki itp. Sa skończone i teraz miejsce na spawn znaleźć zrobić, wgrac mody i wszystko gotowe !



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Jest jeden problem, troszke mi to zajmie bo to sa mody na singleplayer (tak typowo9) a przynajmniej 10 dni zajmie mi zrobienie ich na multi, jedno mam juz z glowy bo jimmy feniturs (niewiem jak sie pisze) moge sciagnac na serwer ale niewie czy sie uda bo mam tam pare wlasmych mebli. To bedzie potrzebne te na singiel czy musze zrobic na multi? Sory za orto ale pisze z telefonu.

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...