Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] GTA V Minecraft ! [BRONIE][SAMOCHODY][SAMOLOTY][QUESTY][GANGI][FIRMY][POLICJA][PIERWSZY TAKI SERWER W POLSCE !]


WA3MK

Ankieta dla GTA Minecraft.  

504 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby serwer by? Premium ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szykujcie się, zapowiada się ciekawie, właśnie robie ostatnie poprawki i wrzucam na hosting paczkę do grania, jeszcze wrzucę później do startu serwera dla WA3MK i serwer ... moze przewaznie wystartować :P

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Ja zapisałem się na instruktora i nikt mnie tam nie wpisał, proszę przejrzeć ostatnie strony ja byłem ostatni żeby tam dołączyć i uwinąłem się a nikt mnie nie wpisał

Jest tylko amiku a mnie pod spodem nie ma :D

Elo squart pamietasz mnie :D ?

zu439g.jpg

Opublikowano

*=UWAGA=*



Potrzebuję paru graczy (dokładnie 3) aby przetestować paczkę


na serwerze hamachi.



Napiszcie podanie zeby się dostać na beta testy (aktualnie to 1)


WZÓR :



Nick :


Wiek :


Jaki masz internet (wazne !)* :


Jakiego masz kompa (wazne !)** :


* - Wazne abyś grał bez lagów na moim słabym necie :P (to tez się liczy).


**- Wazne abyś udźwignął te mody (pobranie i zainstalowanie paczki).


Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Nick : MasterDulu


Wiek : 15 (prawie 16 wiosen :D)


Jaki masz internet (wazne !)* : 5mb/s

Jakiego masz kompa (wazne !)** : 3GB ram, karta graficzna: NVIDIA GeForce 9400GT


Opublikowano

@UP

Nie wiem czy twoja karta to wytrzyma, oto mój sprzęt i ciągnie nawet dobrze, na 4 (lecz nie bardzo dobrze :P(na 5)) :

Procek Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ

Karta ATI Radeon 5500 1GB

2GB RAM

Windows XP

@latek11

Paczka wazy 116 (superskompresowana :P) MB. Uruchom CMD i wpisz dxdiag.

Musicie przynajmniej mieć takie jak ja. Więc raczej się nie załapiesz. Przykro mi :/. Mozesz tez podać takie dane jak ja, moze być np. lepszy procek i jaki system, do tego ile GB ma twoja karta Graficzna ?

DO WSZYSTKICH

PRZYNAJMNIEJ TAK MACIE NAPISAĆ SWOJEGO KOMPA JAK JA !

 

 

OCZEKUJCIE NOWYCH SCREENÓW !!!

 

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Nick : Joony91

Wiek : 22

Jaki masz internet : 6mb/s

Jakiego masz kompa : Procesor - AMD Bulldozer FX-8120 4.0GHz 8MB BOX 125W + Scythe Grand Kama Cross Rev. B
Płyta Główna - ASRock 990FX Extreme3
RAM - Kingstone DDR3 8.0 GB 1333MHz
Grafika - Gigabyte Radeon HD 6950 1024MB 256bit OC
System - Windows 7 Ultimate 64Bit
Dysk - Seagate SATA III 1TB 64MB
Zasilacz - OCZ StealthXStream 2 700W

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

To wreszcie serwer startuje? :D

 

EDIT: ohoho widzę, że jednak startuje :D a beta testy zamknięte będą czy od razu beta testy otwarte lub start pełny?

Opublikowano

Testy na hamachi dla 3 osób. Start ma być w październiku.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Noś, a ja już załatwiłem sobie simsy 3 i bf3 (orginał oczywiście) by grać skoro tego nie będzie :D (Oczywiście będę grał, bo simsy i bf mogą poczekać :) )

 

 

 

 

 

EDIT: Ile ta paczka modów będzie warzyć ? I czy dasz ją na utorrent lub coś takiego? a i tak z ciekawości: gdzie się sprawdza kartę graficzną? :D

Opublikowano

Nick :Kalim_TSP


Wiek :14


Jaki masz internet (wazne !)* :3mb


Jakiego masz kompa (wazne !)** :Procek Intel 5 i5-3470


grafika Nvidia gtx 660ti


8gb ram(chwilowo)


* - Wazne abyś grał bez lagów na moim słabym necie :P (to tez się liczy).


**- Wazne abyś udźwignął te mody (pobranie i zainstalowanie paczki).




Skype:Kalim1999


gg:38913083

Opublikowano

@UP

Nie podałeś dokładnej specyfikacji twojego komputera, niestety nie :(

 

OCZEKUJCIE FILMIKU PREZENTUJĄCEGO MODY !!!

 

P.S : Wziąłem sie za prace, no nie ? :D

 

Kto się dostał na beta testy ?

|=BETA - TEST's=|

-Joony

-Sqart (Ja :P)

- [PUSTE]

- [PUSTE]

-Wamakaz (Moze wbije :P)

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Aby zostać instruktorem, napisz podanie:




Nick: orenzadol


Wiek : 15


Kontakt : gg: 34001470 , skype : orenzadola


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Jazdy, i ich podstaw nauki innych: Tak


281719_3z8qprumn4fh9vwcyklgd0jx7t26bi1a5

Opublikowano

Uwaga !

Jest jeden problem, piloci podajcie swoje komputery, bo będziecie latać Naprawdę duzymi i szybkimi samolotami (Boeing 707) a jezeli nie wygeneruje wam się mapa to będziemy mieli problem, bo jezeli wlecisz samolotem na niewygenerowany teren to od razu cie z niego wywala, czyli siedzisz cały czas w samolocie ale ty widzisz ze spadłeś. Więc piloci niektórzy zostaną niestety ZDEGRADOWANI jezeli nie mają dobrych komputerów. Przykro mi ale naprawdę trzeba mieć przynajmniej renderowanie terenu na EXTREME ! (Tak, wiem : WTF !?) Co do screenów, wczoraj wrzuciłem komentarz który nie pokazał grafik lecz się zmienił, więc screenów niestety nie ma (skasowały się chyba bo nie ma ich w Moje Media. Do tego będziecie mnie mniej widywać na mpc bo mam zapalenie ucha a to bardzo boli więc ledwo wszedłem na kompa.

 

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Ja też sobie polatam ! :D

 

Moje parametry kompa ;x :

 

 

 

 

Procesor: Intel Core i5

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce ( Ileś tam :D )

Windows 7 Ultimate 64bit

Net: 100Mb/s. ( Coś w stylu LTE ! :) )

 

 

@Edit Co do serwera ! -> Ogarnąłem już miejsce na SPAWN ! Więc niedługo ruszamy !. Na początku wykupujemy 30 Slotów, jeśli będzie 30/30 Powiększamy, tak długo aż dobijemy do 100. Jeśli dobijemy do 100/100 , kupujemy własną maszynę.



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...