Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☆ Lixium IndustrialTech- POWRÓT! Start. 25.10 godz18.00


MaxiTris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

pisze mi ze mam przypisane 512mb i mam lagi a jak próbuje zwiększyć do 1Gb to pisze java a virtul machine...

 

 

Sproboj -Xmx800M

  • Odpowiedzi 755
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Adres:

s1.lixium.pl

 

Podaję jeszcze raz linki do pobierania:

https://drive.google.com/file/d/0B3qQA0Z4BmpSTUR5dnNMcjhDUW8/edit?usp=sharing

Optifine + CG:

http://www37.zippyshare.com/v/84349947/file.html

Skany były załączone wcześniej.

 

Dla użytkowników kart ATI/AMD:

http://titaniumgl.tk/

To jest link do strony ze sterownikiem emulującym brakujące funkcje w sterownikach ATI/AMD. Powinno naprawić crash przy wejściu na serwer.

Plik opengl32.dll należy rozpakować do katalogu, w którym zainstalowana jest Java, a dokładnie do miejsca gdzie znajdują się jej pliki wykonywalne, np. C:\Program Files\Java\jre7\bin

 

 

Jeżeli wyskakuje błąd, że maszyna wirtualna Javy nie może zostać utworzona to oznacza, że:

  1. W systemie jest za mało pamięci i Java nie może zarezerwować wymaganej ilości
  2. Przydzielono więcej pamięci niż Java może zarezerwowac (dotyczy Javy i systemów 32-bit)

Zalecana ilość to 1Gb, jednak na mniejszych wartościach klient też startował.

 

Jeżeli MC crashuje podczas ładowania lub w grze, proszę spróbować podać do Javy tylko takie argumenty:

-Xmx1G -XX:MaxPermSize=256M
Opublikowano

 

Podaję jeszcze raz linki do pobierania:

https://drive.google.com/file/d/0B3qQA0Z4BmpSTUR5dnNMcjhDUW8/edit?usp=sharing

Optifine + CG:

http://www37.zippyshare.com/v/84349947/file.html

Skany były załączone wcześniej.

 

Dla użytkowników kart ATI/AMD:

http://titaniumgl.tk/

To jest link do strony ze sterownikiem emulującym brakujące funkcje w sterownikach ATI/AMD. Powinno naprawić crash przy wejściu na serwer.

Plik opengl32.dll należy rozpakować do katalogu, w którym zainstalowana jest Java, a dokładnie do miejsca gdzie znajdują się jej pliki wykonywalne, np. C:\Program Files\Java\jre7\bin

 

 

Jeżeli wyskakuje błąd, że maszyna wirtualna Javy nie może zostać utworzona to oznacza, że:

  1. W systemie jest za mało pamięci i Java nie może zarezerwować wymaganej ilości
  2. Przydzielono więcej pamięci niż Java może zarezerwowac (dotyczy Javy i systemów 32-bit)

Zalecana ilość to 1Gb, jednak na mniejszych wartościach klient też startował.

 

Jeżeli MC crashuje podczas ładowania lub w grze, proszę spróbować podać do Javy tylko takie argumenty:

-Xmx1G -XX:MaxPermSize=256M

a dokładnie co ja mam tam pobrać? możesz podać link do downloadu? :s

Opublikowano

Japierdole start tego serwera to komedia ! -,-

Czy naszą winą są słabe specyfikacje komputerów graczy czy też ich nie umiejętności w prostych funkcjach, które muszą poczynić by zainstalować paczkę ?

Opublikowano

-XX:MaxPermSize=256M -Xmx100M -Djava2d.opengl=false -XX:+UseCompressedOops -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+UseBiasedLocking -XX:+UseStringCache -XX:+OptimizeStringConcat -XX:+AggressiveOpts Mam tak a i tak się nie tworzy ta maszyna wirtualna mam 1.25gb ram w komputerze.

Daj +

Opublikowano

-XX:MaxPermSize=256M -Xmx100M -Djava2d.opengl=false -XX:+UseCompressedOops -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+UseBiasedLocking -XX:+UseStringCache -XX:+OptimizeStringConcat -XX:+AggressiveOpts Mam tak a i tak się nie tworzy ta maszyna wirtualna mam 1.25gb ram w komputerze.

bo dałeś minecraftowi tylko 100mb. więc jak on ma ci działać? użyj magic launchera i powinno ci się włączyć. nie wiem jak będzie ci gra chodzić.

 

ale mi chodzi o tą stronę

http://titaniumgl.tk/

co ja mam z niej pobrać? xD

? :f

Opublikowano

 

-XX:MaxPermSize=256M -Xmx100M -Djava2d.opengl=false -XX:+UseCompressedOops -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+UseBiasedLocking -XX:+UseStringCache -XX:+OptimizeStringConcat -XX:+AggressiveOpts Mam tak a i tak się nie tworzy ta maszyna wirtualna mam 1.25gb ram w komputerze.

 

 

Za mało ramu masz. Musiałbyś posiadać ok 2gb.

Opublikowano

Przy 100Mb nie ma prawa się utworzyć, bo chociażby klasy MC są większe ze 2 razy. Zostaw tylko opcję -XX:MaxPermSize=256M i -Xmx600M.

Możesz spróbować zmniejszyć MaxPermSize do 128M

Opublikowano

Widzę ze przydał by nam się jakiś poradnik na yt gdzie wszystko będzie opisane od poprania mc do włączenia serwera :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...