Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☆ Lixium IndustrialTech- POWRÓT! Start. 25.10 godz18.00


MaxiTris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 755
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja bym wywalił te lampki ze spawnu mój 2 pc nie uciągnie tego

tak nawiasem skąd zajebaliście maszynę ? z nasa ? ddosa wytrzymała i nic

signature.png

Opublikowano

Tak naprawdę ludzie ze słabymi komputerami nie pograją sobie.Na przykład ja wgrałem wczoraj optifine wyszłem po za spawn miałem 50 fps ale co chwile spadało do 2fps i się nie da grac.Na wczesniejszej edycji mogłem normalnie grać bo było mniej modów a teraz chyba sobie nie pogram.Może coś adamros zrobi :/

Opublikowano

znowu link do paczki nie działa ._.

 

nawet jak wgram twoją paczkę z tym of i cg to mi crashuje mc :/

Ale czy to nasza wina, że ktoś nie potrafi zainstalować paczki, albo, że ma komputer z przed prawie 20 lat...

Opublikowano

Ale czy to nasza wina, że ktoś nie potrafi zainstalować paczki, albo, że ma komputer z przed prawie 20 lat...

paczka mi normalnie działa -.- tylko po wejściu na ten serwer od razu crashuje mi minecrafta. -.-

Opublikowano

Ja tam problem nie mam zainstalowanie paczki czy Optifine tylko że mi fps skaczą i se pograć nie mogę raz mam 50 a za chwile 2

Zmień ustawienia grafiki itd. w mc

Opublikowano

 

Adres serwera:

s1.lixium.pl

Udostępniam paczkę z modami i konfiguracją:

https://doc-0s-2k-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/87nd8dihg78r770ggu15rue8naonjjf1/1382738400000/08067217474661299091/*/0B3qQA0Z4BmpSTUR5dnNMcjhDUW8?h=16653014193614665626&e=download

Skan:

http://imgur.com/ZXYWmPd

Paczka z Optifine Standard i CraftGuide:

https://doc-04-2k-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/oiih0uek7rlgnqgl6vqh4f4diuhbluvd/1382738400000/08067217474661299091/*/0B3qQA0Z4BmpSNlFVU1VfOVF1ZlE?h=16653014193614665626&e=download
Skan:
http://imgur.com/y1QmaLw

Aby paczka działała poprawnie najlepiej jest wyczyścić folder .minecraft i rozpakować tam paczkę.

W takim wypadku jeśli ktos korzysta z launchera Mojanga lub podobnego może uruchomić grę przez użycie profilu dostarczonego w paczce.

 

W innym wypadku trzeba ręcznie wskazać wersję ("1.6.2-Forge9.10.1.871") i w parametrach javy dodać następujące opcje:

-XX:MaxPermSize=256M -Djava2d.opengl=true
Zalecana ilość pamięci RAM dla MC to 1GB. Na niższych ilościach też się uruchamia, jednakże potrzebny będzie Optifine.

 

W razie problemów zapraszamy na serwer TeamSpeak3: alien-world.pl

Administratorzy pomogą rozwiązać problemy. W szczególnych przypadkach, gdy nie znajdzie się rozwiązanie będzie trzeba poczekać na mój powrót.

 

Pozdrawiam, adamros

 

@Edit:

Tworzenie światów MystCrafta jest zablokowane!

 

 

 

 

Nowy download.

https://www.dropbox.com/s/qurfuqltqubbamj/IndustrialTech-1.6.2-r1.zip
Skan

 

http://imgur.com/ZXYWmPd
Opublikowano

Tam gdzie dodałeś -XX:MaxPermSize=256M dodaj -Xmx800M powinno wyglądać to tak -XX:MaxPermSize=256M -Xmx800M

Jezeli bedzie ten sam błąd sproboj wpisać mniejszą wartość (700,600)

Opublikowano

-XX:MaxPermSize=256M -Xmx600M -Djava2d.opengl=true -XX:+UseCompressedOops -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+UseBiasedLocking -XX:+UseStringCache -XX:+OptimizeStringConcat -XX:+AggressiveOpts tak u mnie wygląda JVM Arguments do jest ta paczka od Husama

Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...