Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☆ Lixium IndustrialTech- POWRÓT! Start. 25.10 godz18.00


MaxiTris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 755
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dalej wersja 1.6.2? Są już mody na 1.6.4

 

A z innej beczki. Veneficium ma rację im dłużej się na coś czeka tym większe oczekiwania i tym trudniej im sprostać. Za przykład może posłużyć DN Forever czy nawet Diablo 3 które nie spełniło wszystkich nadzieji fanów.

Imho lepiej po cichu robić serwer tesstować itp i dopiero skończony zacząć reklamować powiedzmy tydzień dwa przed otwarciem.

Opublikowano

Nie można wcześniej 15-16 ?

lepiej później :) wiele osób wraca z pracy, praktyk (w tym ja), szkoły itd. lepiej żeby o 18 było :) spokojnie! masz całą noc na granie! :D

Opublikowano

Startujemy jutro o 18:00! Zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie!



Spis modów, paczkę i adres serwera podamy 2 godziny przed startem, także każdy będzie mógł ze spokojem przygotować się do gry.



Launchera niestety nie udostępnimy, ponieważ wadliwy jest moduł aktualizacji, przez co bardzo często można spotkać się z crashem.


Jednak nie załamujcie się, wypuścimy go w ciągu kilku dni, jak tylko naprawimy błędy.


Do tego czasu podamy dokładne instrukcje co i jak wgrać oraz jak uruchomić.



Serwer rusza już na serwerze dedykowanym, a nie VPS-ie jak poprzednio i jest dobrze zoptymalizowany.



Pozdrawiam, adamros :)


Opublikowano

Dołożymy jeden coremod optymalizacyjny i dodający wsparcie dla własnych skinów i pelerynek.

Niestety nie mogę dokładnie określić kiedy dodamy ze względu na mój stan zdrowia i zwiazaną z tym nieobecność przez kilka godzin lub nawet dni.

 

Serwer jednak wystartuje, także tym się nie przejmujcie. Administracja sobie poradzi tymczasowo beze mnie.

 

Pozdrawiam, adamros

Opublikowano

 

Startujemy jutro o 18:00! Zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie!

Spis modów, paczkę i adres serwera podamy 2 godziny przed startem, także każdy będzie mógł ze spokojem przygotować się do gry.

Launchera niestety nie udostępnimy, ponieważ wadliwy jest moduł aktualizacji, przez co bardzo często można spotkać się z crashem.

Jednak nie załamujcie się, wypuścimy go w ciągu kilku dni, jak tylko naprawimy błędy.

Do tego czasu podamy dokładne instrukcje co i jak wgrać oraz jak uruchomić.

Serwer rusza już na serwerze dedykowanym, a nie VPS-ie jak poprzednio i jest dobrze zoptymalizowany.

Pozdrawiam, adamros :)

W końcu start, który dla wielu niedowiarków był niemożliwy !

Opublikowano

Ujawniamy modyfikacje i addony, które znajdują się na serwerze:

  • IndustrialCraft 2 Experimental
  • GregTech
  • NuclearControl
  • Advanced Machines
  • Advanced Solar Panels
  • Compact Solars
  • Compact Windmills
  • Advanced Power Management
  • Transducers
  • MFFS 2.5
  • MFFS 3
  • GraviSuit
  • Atomic Science
  • Buildcraft 4
  • Additional Buildcraft Objects
  • Forestry
  • Railcraft
  • Thaumcraft 4
  • Thaumic Tinkerer
  • Applied Energistics
  • AE Extra Cells
  • Tinker Construct
  • Natura
  • MystCraft
  • DartCraft
  • Ars Magica 2
  • ComputerCraft
  • Factorization
  • BiblioCraft
  • Biomes O Plenty
  • Steve Carts 2
  • SG Craft
  • IronChests
  • Ender Storage
  • ChickenChunks
  • Liquid XP
  • Project Red
  • Modular Power Suits
  • Logistic Pipes
  • Soul Shards
  • Extra Bees
  • Extra Trees
  • Magic Bees
  • WRCBE
  • Forge Multipart
  • Redstone In Motion
Opublikowano

Ladny zbior modow, mam nadzieje ze sa poblokowane niektore griefujace itemy + te na duplikacje :D

Pomoglem? Daj Lubię To. To nic nie kosztuje a wynagradza za pomoc.

Opublikowano

Jak z dzialkami, czy platne czy gdzie sie chce, wielkosc ?
Co do mystcrafta to czy bedzie mozliwosc tworzenia swojego swiata czy jednak zablokowane. Bo jak kazdy zrobi po przynajmniej 2 a liczac ze bedzie ponad 80+ osob to czy maszyna wytrzyma to.

Pomoglem? Daj Lubię To. To nic nie kosztuje a wynagradza za pomoc.

Opublikowano

Jak z dzialkami, czy platne czy gdzie sie chce, wielkosc ?

 

Darmowe, nieograniczone. oczywiście jakaś tam część działki musi być zajęta (jakiś domek, farmy czy coś takiego :P)

przy okazji, szukam jakieś ogarniętej osoby do gry :D +15, mutacja, ogar i mikro na tsa :P

Opublikowano

Adres serwera:

s1.lixium.pl

 

Udostępniam paczkę z modami i konfiguracją:

https://doc-0s-2k-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/87nd8dihg78r770ggu15rue8naonjjf1/1382738400000/08067217474661299091/*/0B3qQA0Z4BmpSTUR5dnNMcjhDUW8?h=16653014193614665626&e=download

 

Skan:

http://imgur.com/ZXYWmPd

 

Paczka z Optifine Standard i CraftGuide:

https://doc-04-2k-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/oiih0uek7rlgnqgl6vqh4f4diuhbluvd/1382738400000/08067217474661299091/*/0B3qQA0Z4BmpSNlFVU1VfOVF1ZlE?h=16653014193614665626&e=download

Skan:

http://imgur.com/y1QmaLw

 

Aby paczka działała poprawnie najlepiej jest wyczyścić folder .minecraft i rozpakować tam paczkę.

W takim wypadku jeśli ktos korzysta z launchera Mojanga lub podobnego może uruchomić grę przez użycie profilu dostarczonego w paczce.

 

W innym wypadku trzeba ręcznie wskazać wersję ("1.6.2-Forge9.10.1.871") i w parametrach javy dodać następujące opcje:

-XX:MaxPermSize=256M -Djava2d.opengl=true

Zalecana ilość pamięci RAM dla MC to 1GB. Na niższych ilościach też się uruchamia, jednakże potrzebny będzie Optifine.

 

W razie problemów zapraszamy na serwer TeamSpeak3: alien-world.pl

Administratorzy pomogą rozwiązać problemy. W szczególnych przypadkach, gdy nie znajdzie się rozwiązanie będzie trzeba poczekać na mój powrót.

 

Pozdrawiam, adamros

 

@Edit:

Tworzenie światów MystCrafta jest zablokowane!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...